Demonstrace na obranu ČT - pravda a lež

17. 11. 2020
84 603 zhlédnutí

Dnes mimořádně k demonstraci na obranu České televize, která proběhla na Kavčích horách dne 17. listopadu 2020.
👉🏼 Připojte se ke členství s výhodami:
csworld.infojoin
ℹ Dále vás také zvu ke sledování:
instagram.com/lubosxaver
facebook.com/xaver.cz
www.mannershop.cz
www.xaver.cz
www.xtv.cz
#xaverlive #xaver #RadaCT
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně-Nezpracovávejte 4.0 Mezinárodní License. creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/4.0/

Komentáře
 • Podpora Xavere, podpora!!!!!!!!!!

  jirousXjirousXPřed 4 dny
 • Česká televize je závislá.Je závislá na našich penězích.

  Jiri LacinaJiri LacinaPřed 5 dny
 • Naprosto souhlasím s panem Xaverem.

  Václav TomanVáclav TomanPřed 6 dny
 • Česká televize je stát ve státě.

  asdfjklu12345asdfjklu12345Před 6 dny
  • tak hlavně ne k šíření politické propgandy, vládnoucí garnituůry :D

   Sta BarSta BarPřed 6 dny
 • Povídání pěkné, se vším souhlasím, ale to je asi tak všechno. Zase všechno vyšumí do ztracena. Vždy, když jde o veřejné peníze, trvá léta, než se něco změní. Za 20 let si možná řekneme, jak bylo něco takového vůbec možné. Manažeři, kteří hospodaří s veřejnými penězi, si léta můžou dělat co chtějí, pak je možná odvolají a ještě jim dají zlatý padák místo kriminálu. Jsme v čechách a jiné to nebude. Mě to už 30 let připadá. že česká politická scéna je jedna velká mafie. Při vstupu do EU jsem doufal, že EU dohlédne na to, aby to tak nebylo, ale ono je to stále horší. Takže nevidím jinou možnost než hmotnou odpovědonost lidí, kteří pracují s veřejnými penězi. A samozřejmě jejich přímou odvolatelnost. Česká televize samozřejmě pod kontrolu NKÚ, jinak se nezmění vůbec nic.

  asdfjklu12345asdfjklu12345Před 6 dny
 • jsi had sliský

  bilinas minibilinas miniPřed 6 dny
  • Piš aspoň česky🤭

   Jan JelínekJan JelínekPřed 5 dny
 • Xaver Live při vší úctě, není jednodušší se na celou ČT prostě vykašlat ?? Já už na to nekoukám víc jak 15 let :)))))

  mecoun126mecoun126Před 6 dny
  • Ale platíš ji 🥴

   Milena KrstevovaMilena KrstevovaPřed 3 hodinami
 • K tomuhle povídání Xavera, doporučuji rozhovor/povídání pana S. Novotného a pana Petra Žantovského. Baví se o auto demonstrace před čt09, o politicích, co jsou na čt jako doma a třeba konče i o lidech, kteří si myslí, že jim veřejnoprávní media a patří a hlavně, že se na nich živí a mají strach o svoje kačáky, asi lehce nabité a nemalé v obou mediích. :: csworld.info/mem/video/abqWf4CkkoSgrX8.html Xaver měl i zde na Sl. Vy., nedávno rozhovor s panem bývalým policejním ředitelem Stanislavem Novotným i rozhovor na téma čt a aktuální mediální situaci v tom čase. Pokud si poslechnete Xavera, tak na oba pány můžete navázat. Hezký zbytek listopadu a pohodu. Eda

  eduardviskaeduardviskaPřed 6 dny
 • Celkem rozumný rozhovor.

  Karel PluhovskýKarel PluhovskýPřed 7 dny
  • plkaš a plkaš plkáš

   bilinas minibilinas miniPřed 6 dny
 • Tleskám !! Skvělý díl. 1***

  bilishu alissbilishu alissPřed 7 dny
 • Jo,Česká televize umí některé věci skvěle,např. umí skvěle žertovat na téma Zeman-Babiš-Okamura

  Vít RožnovskýVít RožnovskýPřed 8 dny
  • Trapně žertovat a lhát

   Milena KrstevovaMilena KrstevovaPřed 3 hodinami
 • masarykova univerzita

  wnnalis cioovwnnalis cioovPřed 8 dny
 • No už kdysi určiti lidé stavkovali v ČT a mysleli si že jim patři a dnes je to to same akorat k těm zaměstnancům ČT přibyli sluničkáři a někteři herci

  Jaroslav DoffekJaroslav DoffekPřed 8 dny
  • Kolik kouříte denně, pane Xavere?

   bilishu alissbilishu alissPřed 7 dny
 • Drž se chlape.

  Karel MatějkaKarel MatějkaPřed 8 dny
 • hodina sraček a blábolení.

  Vojtěch KoubaVojtěch KoubaPřed 8 dny
 • Xavere, jste borec a máte můj obdiv.

  seiom jvonyseiom jvonyPřed 8 dny
  • 17.listopad znamená, že všichni zloději z devadesátek mají svátek. :)) Pravda a láska sice nezvítězila, pouze dobře vynášela.

   wnnalis cioovwnnalis cioovPřed 8 dny
 • Je vám dvaapadesát. Vážíte 175 kilo. Muži vás nechtějí, lásku si kupujete. Z „pingla“ jste „celebritou“, z „celebrity“ lobbistou. Z lobbisty radním ČT. Maturitu vám dali v 45 na soukromé škole. V 48 jste opsal cizí bakalářku. Sloužil jste Paroubkovi. Jandákovi. Rathovi. Urbanovi. Kocourkovi. Romanovi. Partě kolem Rittiga. Johnovi. Bártovi. Tvrdíkovi. Dnes sloužíte Okamurovi a „mladému“ Klausovi; jste milcem Babiše a Zemana. V rádiu jste “nekompromisní“: ptáte se na koprovku. A jejich monology vydáváte za „rozhovory“. Jste snaživec a plníte závazky: škodíte ČT. Za peníze špiníte její novináře. Přitom žárlíte na jejich úspěch. A na popularitu Fridrichové, Wollnera, Moravce, Železného. V ČT vám totiž před léty zrušili pořad. Byl nudný. Útočíte zásadně z bezpečí, za dveřmi bytu nebo auta. Nikdy přímo. Šlapete s režimem, za život v luxusu. Špinavé peníze vám nesmrdí, jste jejich pradlena. Perete dočista: skrz hazard za mořem. Přesto dál provokujete: jezdíte na srazy nácků. Fotíte se s Vandasem, děláte rozhovory s Hamplem. A zítra klidně otočíte. Porazí-li Babiše, pak k Pirátům, ke STANu, k ODS, nebo k lidovcům. Podle směru větru. Jako vždycky.

  Ludovit GarberyLudovit GarberyPřed 9 dny
  • No doprdele to je matroš! Žijete ve špatný době!!! Vy jste měl bejt v STB byl by jste špica v oboru pokud jste toto opravdu někde sehnal a není to výplod vaší fantazie. i když kdo ví, neznám Vás. Třeba jste i byl :D

   RadekCrazy1RadekCrazy1Před 4 dny
  • Pane Gabery, pravdivost tolika hnoje nejste schopen obhájit, aniž by jste sám v tom hnoji nebyl až po krk.

   Jaromir VolavyJaromir VolavyPřed 7 dny
  • Nebyl nudný,byla to nejlepší talk show v historii ČT

   Vít RožnovskýVít RožnovskýPřed 8 dny
  • Je zajímavé, že mám na novináře ČT stejný názor jako on a mnoho lidí, a nikdo mi nezaplatil ještě ani korunu. Tím to asi nebude.

   Petr VyhnálekPetr VyhnálekPřed 8 dny
  • Ludovíte Kolik ti je, jaký máš vzdělání, kolik vážíš, jak často se meješ? Komu jsi sloužil? Koho jsi volil? Pro koho pracuješ? Koho šukáš? A víš co? U Xavera by odpověď na tyhle otázky zajímalo hodně lidí. Z různých důvodů, ale zajímalo. A koho to zajímá u Tebe? Nikoho.

   GustavPantofleGustavPantoflePřed 8 dny
 • Super. Fandím Vám. 736110317

  Jan WeinzettelJan WeinzettelPřed 9 dny
 • CO TO JE PROSÍM VÁS ZA BORDEL ,KTERÝ OBČANÉ MUSÍ PLATIT ????????!!!!!!!!!!

  Iveta HrbkováIveta HrbkováPřed 9 dny
  • www.mall.tv/udalosti-ludka-stanka/andrejova-prace-s-penezi-uspesne-sbira-dalsi-best-in-medaile

   Ludovit GarberyLudovit GarberyPřed 8 dny
  • Ty vlaky tam mne baví:)

   seiom jvonyseiom jvonyPřed 8 dny
 • Dobrý večer . Předem se omlouvám ,ale taková malá otázečka,zajímalo by mne proč do teď platíme za informace,které jsou zkreslené ,anebo nepravdivé aaaá nebo VÚBEC ŽÁDNÉ !!! ČESKÁ TELEVIZE JE TOTALITNÍ TELEVIZE !!! Česká televize neplní svojí úlohu ! INFORMOVAT VEŘEJNOST O AKTUÁLNÍM DĚNÍ !!!!! Pokud to neplní ,porušují pravidla a my jako občané nemáme povinost za takové VYBLITINY ,které nám česká televize překládá platit . ČT 24 funguje jako kafemlejnek ,kde se od rána do noci melou pořád ty samé věci - rádoby zprávy dokola.Pokud si lidé platí za veřejnoprávní televizi ,měli by dostávat pravdivé objektivní a ničím nezaujatelné informace,, skutečné informace “, jak domácí ,tak ze světa!!! ČESKÁ TELEVIZE JE OSTUDA NAŠEHO NÁRODA A MĚLA BY IHNED UKONČIT ,JAK VYSÍLÁNÍ ,TAK VYMÁHAT PENÍZE ZA SLUŽBY,KTERÉ VÚBEC NESPLŇUJE A NEVYKONÁVÁ PRO VEŘEJNOST A DIVÁKY. TÍM PORUŠUJE SMLOUVU A MY LIDÉ ODMÍTAMÉ PLATIT ZA TAKOVÉ INFORMACE,KTERÝMI NÁM ČESKÁ TELEVIZE CHCE VYMÝVAT NAŠE MOZKY !!!!

  Iveta HrbkováIveta HrbkováPřed 9 dny
  • A jak to uděláme? Nezaplatiš - exekuce.

   Milena KrstevovaMilena KrstevovaPřed 3 hodinami
 • Thanks for posting this video....

  doliio volaydoliio volayPřed 10 dny
 • Televize by mela byt Ctvrtou Moci statu. Byl bych moc vdecen kdyby tou i byla. Bohuzel uz dlouho se stava prodlouzenou rukou Vlady. Nikdo krome alternativnich medii neumi a nebo nechce postavit jedinou kritickou otazku. Dival jsem se na paar Dokumentu o Propagande a byl jsem velice mile prekvypen ze mi daly za Pravdu. Dekuji!

  Ondrej PapezOndrej PapezPřed 10 dny
  • fajn komenet tps://www.mall.tv/udalosti-ludka-stanka/andrejova-prace-s-penezi-uspesne-sbira-dalsi-best-in-medaile

   Ludovit GarberyLudovit GarberyPřed 8 dny
  • @Lubos Jiskra Dobre Rano! Podle meho nazoru Neprima Demokracie nefunguje. Myslim si take ze kritizovat Demonstrace je pauschalizace. Demonstrace - shromazdeni lidu je zakladnim prvkem demokratickeho mysleni. Verejna Diskuse chybi v nasi spolecnosti uplne. Myslim si ze zapnout si vecer spravy ny pul hodiny neni demokracie. atd. atd.

   Ondrej PapezOndrej PapezPřed 9 dny
  • @Ondrej Papez Vezměme to popořádku: Ředitele ČT ustanovuje do funkce a odvolává z funkce Rada ČT. Radu ČT volí v demokratických volbách Parlament ČR. Parlament ČR je zvolen v parlamentních demokratických volbách českým lidem. Z toho vyplývá, že Česká televize by měla podléhat lidu, respektive zástupcům lidu, které si lid zvolí. Vláda ČR, ani premier ani žádný ministr na to nemůže mít žádný vliv. Proto ČT nemůže podléhat státu. Není to televize státní. Je to televize veřejná a proto by měla být nezávislá. U nás (ale i jinde ve světě) máme problém, že nefunguje demokracie. Projevuje se to tak, že skupiny poražených v demokratických volbách nerespektují výsledky demokratických voleb, neumí uznat porážku a výsledkům voleb se nechtějí podřídit. Potom vykřikují, urážejí své politické protivníky, svolávají demonstrace a protestují. Od posledních prezidentských i parlamentních voleb jsme si toho, myslím, užili dost. Např. Chvilkaři, petice senátorů, .... atd... mnoho různých skupin levicových liberálů... atd....atd. A tak se stalo, že i redaktoři ČT začali prostřednictvím ČT prezentovat svoje politické postoje a tím přestali býti redaktory a stali se politickými aktivisty. Přestali býti nezávislými a vytvořili z ČT součást opozice. To je samozřejmě špatně. A stát s tím nemůže nic dělat. Napravit tento stav může pouze Rada ČT, a to výměnou ředitele. Nový ředitel potom musí učinit ČT opět objektivní a nezávislou. A to především výměnou politických aktivistů za řádné, nezávislé redaktory. To by byl správný, demokratický postup

   Lubos JiskraLubos JiskraPřed 10 dny
  • @Lubos Jiskra Dobre rano, myslel jsem "TAKZVANA Ctvrta moc statu" , dnes dochazi k zceleni Zakonodarne, vykonne a soudni moci neprima zavislost vyvolana Financni potrebou jednotlivych slozek. Samozrejme by mela byt Nase verejnopravni televize nezavisla uz jen stoho duvodu ze se nemusi nechat ovlivnovat potrebou vydelavani kapitalu. To platilo v dobe kdy se staty nemusely a nechovaly jako Firmy. Vylucovalo to risiko ovlivneni situaci trhu. S dlouhodobeho hlediska nemuze Ceska Televize fungovat nezavisle a uz dlouho nefunguje. Jednoznacne musi pracovat ve smyslu sveho zamestnavatele (chlebodarce) a to je stat Ceska Republika s.r.o. Dekuji!

   Ondrej PapezOndrej PapezPřed 10 dny
  • @Lubos Jiskra Ale on má pravdu. Klasicky je moc výkonná, zákonodárná a soudní. Čtvrtou mocí mají býti média (televize, rozhlas, noviny, atd). Takový hlídač demokracie. Ale to už je známé snad od Napoleona. Někdy je mezi moci dávána i církev, třeba Polsko je takovým příkladem. Samozřejmě u medií a církví jde spíše o vliv, reálně nemohou (neměly by) zasahovat do chodu státu.

   MelkorMelkorPřed 10 dny
 • Ať žije Xaver a Lipovská!

  Petr VyhnálekPetr VyhnálekPřed 10 dny
  • ​@Ludovit Garbery Ne, právě zde!

   Petr VyhnálekPetr VyhnálekPřed 8 dny
  • ano, ale ne v Ceske republice ! www.mall.tv/udalosti-ludka-stanka/andrejova-prace-s-penezi-uspesne-sbira-dalsi-best-in-medaile

   Ludovit GarberyLudovit GarberyPřed 8 dny
  • @Petr Vyhnálek .... než napíšete "ať žije....." dejte si tu práci a čas a pusťte si originální záznamy na stránkách ČT .... stojí to za to, opravdu Mr.X tam nepípne- toho tam neuslyšíte! Lipovská se při každém ujetí slova omlouvá, že možná nepostřehla, přeslechla, pak deset minut vykládá něco nesrozumitelného a pak se zase omlouvá, snaží se sťourat v naprosto nepoctatných věcech- čas běží, jen aby něco našla. O Matochovi, raději nemluvím. Je všeobecně známo, že někteří politici odmítají pozvání, aby sami mohli tvrdit, že nejsou zváni. - naprosto jednoduchá zbraň proti ČT To na Barrandově Okamura má už i pyžamo - ten je tam od pondělí do neděle. A to si to střihne s tou Mynařovou .... takže, dobrý poslech záznamů z rad. A napište mu, co zajímavého jste se dozvěděl od Mr.X a spol

   Pavel PohlídalPavel PohlídalPřed 10 dny
  • @Pavel Pohlídal Je tam teprv chvíli, dejte tomu čas. Proč ho pořád napadají z toho jak to tam rozvrací, když vlastně nic nedělá? Kdy napadal nějaké moderátory? Jen všechno obracejí a manipulují ať udělá cokoliv. Proč by nemluvil o tom co dělá např. Železný, když se to lidem nelíbí a stěžují si na to? Od toho tam je. Pokud nechápete pojmy, tak vám to řeknu jednodušeji - netransparentnost = začerněné smlouvy. Obecná nespokojenost=lidi nadávají na politicky jednostranné zaujaté zpravodajství a preferování hostů s určitými názory.

   Petr VyhnálekPetr VyhnálekPřed 10 dny
  • @Petr Vyhnálek obecné, dlouhodobá nespokojenost , transparentní - vaše slova, slova o ničem, to já byl konkrétní se Šarapatkou, X a jeho dobrý business díky jeho funkci v radě, anonymní stížnosti, a kolik stojí pořady Moravce od pani paní teď mi vypadlo její jméno, ale vozí se v BOBO limuzíně Já konkrétní jsem celou dobu - buďte také

   Pavel PohlídalPavel PohlídalPřed 10 dny
 • Nelze klesnout níže. Tohle je hloupé a tupé stvoření.. Ale... oni zoufalý lidé , dělají zoufalé věci. 🤮💩🖕🤘

  Jan PiknerJan PiknerPřed 10 dny
  • @Milena Krstevova ....a co třeba?

   Jan PiknerJan PiknerPřed 31 minutou
  • Jste zřejmě slepej a hluchej, když to co on říká víme dávno... i bez Xavera.

   Milena KrstevovaMilena KrstevovaPřed 3 hodinami
  • Yay I really wanted to see this yay

   doliio volaydoliio volayPřed 10 dny
 • plkaš a plkaš plkáš

  Alfonz RozumbradAlfonz RozumbradPřed 10 dny
 • jsi had sliský

  Alfonz RozumbradAlfonz RozumbradPřed 10 dny
  • Pravdu nemáte zřejmě rád. Tohle si totiž my obyčejní lidé myslíme o ČT již dávno. Ani nám to nemusí Xaver vysvětlovat. Zřejmě z toho něco máte, že bránite šmejdy.

   Milena KrstevovaMilena KrstevovaPřed 3 hodinami
 • To je krásné. Takže lhář - Xaver Veselý - poučuje o "pravdě a lži", a to jenom proto, protože dělá poskoka ještě mnohem většímu lháři a zloději, Zemanovi. Chápu, že kolaboranti k sobě mají blízko :-)

  Jan NovákJan NovákPřed 10 dny
  • Zajímavé. Slušný člověk by měl dodat i důkazy pokud chce někoho nazvat zlodějem a kolaborantem. Dokázal byste uvést co páni Xaver a Zeman kdy odcizili? Nebo lépe jak zradili stát? :D

   RadekCrazy1RadekCrazy1Před 4 dny
  • @Melkor Myslím že při tom co ČT nabízí by to nikdo dobrovolně neplatil. V podstatě by to byla televize jako každá jiná žijící z reklam. Ale nápad dobrý a problém by byl vyřešen. Když to lidi nebudou muset sponzorovat, bude jim nějaká ČT putna, ať si to tam zaměstnanci třeba celé rozkradou.

   Petr VyhnálekPetr VyhnálekPřed 10 dny
  • @Matigli Vůbec ne, byla by na tom lépe jak ostatní televize. Dostávala by peníze od některých lidí + by měla reklamu jako komerční televize.

   MelkorMelkorPřed 10 dny
  • @Melkor ...tak to bude vysílat ČT tak 14 dní a pak umře hlady.

   MatigliMatigliPřed 10 dny
  • Jednoduché řešení.. zakódovat ČT, ať si ji platí ti co chtějí, vyhodit radu a je klid. Já bych byl pro.

   MelkorMelkorPřed 10 dny
 • Tak co nám zase nalžete pane Xavere ? Po shlédnutí vašich trapných komentářů a blábolení s Hejmou na téma transparentnosti a průhledného jednání politika, by vaším řečem mohl věřit jen blázen. Prachy se nějak vydělávat musí , že ? Tak proč nespustit pořad s manipulativním plkáním a on se někdo chytí. V Radě ČT by měli být dle mne odborníci, tak byste se měl tak alespoň zkusit chovat . Jako trapáci a pomlouvačné hoštaplerské duo jste se s Hejmou prezentovali v jednom ze svých vystoupení , kde jste se vysmívali tomu, že má nějaká politická strana v programu transparentní a férové jednání . Pokud se tomu smějete , tak vám to musí být asi úplně cizí.

  Vladimír FoučekVladimír FoučekPřed 10 dny
 • Kolik kouříte denně, pane Xavere?

  miklukas11miklukas11Před 11 dny
 • Tleskám !! Skvělý díl. 1***

  Sara KochSara KochPřed 11 dny
  • @Jonáš Loginov I vy jste někoho poskok !! :))

   Sara KochSara KochPřed 7 dny
  • Podporujete lháře a přisluhovače všech vládnoucích elit, jen aby on byl v bavlnce. Xaver není autorita, je to poskok.

   Jonáš LoginovJonáš LoginovPřed 7 dny
 • 17.listopad znamená, že všichni zloději z devadesátek mají svátek. :)) Pravda a láska sice nezvítězila, pouze dobře vynášela.

  Sara KochSara KochPřed 11 dny
 • masarykova univerzita

  mikea hiooimikea hiooiPřed 11 dny
 • Zdravím vás pane Xaver. Věřím vám, že to myslíte upřímě a jak jste zmínil chce to diskutovat a tři krát diskutovat. Zvát si lidi s opačnými názory a mluvit o nich ne se napadat, jak je to v některých diskuzích. Poslouchám vás právě proto, že umíte s úctou mluvit s hosty, přestože mají jiný názor, ale se i tvrdě ohradit , když vás někdo napadá. Na druhou stranu mě schází právě v České televizi zprávy, které musím nacházet v jiných médiích. Teď narážím hlavně na zprávy ohledně coronaviru. Proto se i mě zdá, že jsou neobjektivní. Proč někdo nepozve třeba Dr. Igora Bukovského a podobné hosty, kteří vidí situaci jinak a jsou odborníky. V tom vidím, že ČT (slabě řečeno pokulhává) nebo spíš selhává a tak ztrácí důvěru. Hlavně ať mi nikdo netvrdí, že je to složitější a nediví se, že si lidi ty informace najdou sami. Držím vám palce a věřím, že vaše upřímnost vydrží ;-)

  Roman MajerčinRoman MajerčinPřed 11 dny
 • Lipovská (kterou beru jako vykonavatelsku pomsty Bobovize) si pokoutně domluví odvolání dozorčí rady. Použije se fádní proklamace, že dozorčí rada nefunguje dobře, bez jakéhokoliv vysvětlení. Můžeme hádat, že to bylo kvůli kauze pozemky v Ostravě - ale ten samotný kritizovaný návrh rada po týdnu schválila, takže mi to fungování party Lipovská, Xaver atd. dost smrdí

  Václav PechaVáclav PechaPřed 11 dny
  • Jo,měli by vyházet z ČT všechny podporovatele spacákového puče

   Vít RožnovskýVít RožnovskýPřed 8 dny
  • @Melkor O to vůbec nejde že nějak rozhodli. Dozorčí komise má poskytovat kvalitní podklady k tomu rozhodování, a to neplní už dávno. Bobo byla už tehdy v právu a nezákonné bylo to co prováděla ČT, to už je taky vyřešená věc..

   Petr VyhnálekPetr VyhnálekPřed 10 dny
  • Nepochybuji o tom, že Lipovská je tam dosazena za jistým účelem... dle mě je to financování. Já se tomu nedivím. Dvořák není schopen zveřejnit platy, začerňuje smlouvy, atd. Českou televizi nemůže kontrolovat ani NKÚ, pouze dozorčí komise může nahlédnout, s vědomím ředitele, do financování. Tady je, dle mě, problém. Dvořák se bojí, co by tam mohla nová dozorčí komise najít, kolik a kam šlo financí. Majitelem televize jsou občané, nikoli Dvořák, to díky lidem má k dispozici cca 7 mld. Ať zakódují ČT a ať si ji platí jen ten, kdo bude chtít, poté odpadne problém s financováním, neboť ti lidé, kteří ji budou platit, to budou dělat dobrovolně.

   MelkorMelkorPřed 10 dny
  • @mikea hiooi pravda může někdy vypadat obludně, ale to není vina pana Veselého.

   Antonín CetkovskýAntonín CetkovskýPřed 11 dny
  • Pane Veselý, Vaše vystoupení je v pravdě obludné.

   mikea hiooimikea hiooiPřed 11 dny
 • Ty vlaky tam mne baví:)

  martin procházkamartin procházkaPřed 11 dny
 • Xavere, jste borec a máte můj obdiv.

  KonyKonyPřed 11 dny
 • Xavere díky za to , že jsi.....

  daren1111daren1111Před 11 dny
 • Není možné ten neomarxistický moloch platit z našich daní.

  Jardys 8Jardys 8Před 11 dny
 • Podpora a respekt. Věříme Vašim slovům a jsme rádi, že v ČT začalo docházet ke změnám.

  TheElean1TheElean1Před 11 dny
 • Všechny nás nedostanou. A mají strach z mučedníka! Jako každý režim.

  Roman DvořákRoman DvořákPřed 11 dny
 • VladimirNebojte se Pane mate pravdu ,a ti co si mysli ,ze jsou vip tak pari k tem co prodali nasi,krasnou zem,oni vi okoho se jedna,pujdou do pekla.

  Lalalala LalalalLLalalala LalalalLPřed 11 dny
 • ,

  Jindra HelwerovaJindra HelwerovaPřed 11 dny
 • pro vas, kterym jde o dobrou vec a hledani, o co skutecne tady jde: isde.cz/politicti-mistri-fake-news-devet-dezinformaci-o-rade-ct-od-poslancu-a-senatoru/

  Tom DeerekTom DeerekPřed 11 dny
 • Pane Xaverem bude mi 70 let a pořád nemohu pochopit koho vlastně hulvát Šarapatka zastupuje,je členem rady nebo tiskový mluvčí Dvořáka?

  Ladislav MajzlíkLadislav MajzlíkPřed 11 dny
  • Kdyz si poslechnete jenom par zaznamu ze zasedani rady, tak pochopite ze je to takovej tajnej agent a osobni poradce Dvoraka...

   Atarian6502Atarian6502Před 10 dny
 • Ten začáteční záběr na ty tři svaté ze senátu to je něco.Krásně jste to vysvětlil bez emocí a klidně.Děkuji

  Ladislav MajzlíkLadislav MajzlíkPřed 11 dny
 • Xavere jste jeste dite nebo jen tak naivni...Hilser, Smoljak, Drahos, Nytra a cela tahle sile proeurofasisticka banda funguje presne na povely z Bruselu ...od tech nejvysich az po jejich fanousky na FB ... banda pomatencu, co jsou uplne mimo realitu, ti si budou i v te plynove konore jeste s nadsenim prohlizet kohoutky, kudy ze to potece ta prima eurolimonada ....CO VAS MUZE na techto lidech prekvapit? Nemeli bychoms e probudit a zacit vnimat realitu mistio toho pohadkoveho oparu, co se vsude kolem nas rozpina? A ze mame svobodu? No jak jste na to prisel? Ze muzeme blabolit co chceme vubec neznamena svobodu, treba to jeste nechavaji proto, aby si udelali seznami tech, s kterymi se hodlaji vyporadat v ramci planovane Noci dlouhych strikacek ...

  karel barelkarel barelPřed 11 dny
  • mame svobodu-prestat jim ten majdan financovat. Jedina moznost, jak mensina muze porazit je vysavajici vetsinu.

   Tom DeerekTom DeerekPřed 11 dny
 • Xavere to je nesmysl, ze proti zakonu se neda nic delat..da, proste vymazat fasisty a vytvorit novou legislativu. jemankote Xavere diskuze je cenna pokud ovsem diskutuji vsechny strany ...ne ze jedna se snazi diskutovat a druha je vykrikuje a zabiji ty, co reknou neprijemnou pravdu nebo ty, co se nehodi

  karel barelkarel barelPřed 11 dny
 • Přátelé, představte si, že řídíte instituci, která dostává každý rok na účet od daňových poplatníků 7 miliard korun. A nikdo, vůbec nikdo vás nemůže kontrolovat, co s těmi penězi děláte. Ze zákona na to nikdo nemá právo ani kompetenci. Prostě vůbec nikomu do toho nic není. Ani Nezávislý kontrolní úřad ani Rada ČT. Chápete? A můžete s těmi penězi nakládat úplně jak chcete a nikdo na vás nemá. A smlouvy můžete začerňovat, protože nikomu po tom nic není, koho si za ty prachy koupíte. No není to obrovský zlatý důl? To je naprostá pecka. Něco takového na světě existuje už jenom ve Venezuele a v KLDR.

  Lubos JiskraLubos JiskraPřed 11 dny
  • Ta dozorčí komise má pravomoc kontrolovat finance, s vědomím generálního ředitele. Ale evidentně to nedělala nebo ani nechtěla. Já to nechápu, prakticky ČT je jako akciovka, kde valnou hromadu tvoří občané a dozorčí radu Rada ČT. Dvořák začerňuje smlouvy, tají platy... Kdyby takové věci tajil v jiné firmě před valnou hromadou a dozorčí radou, tak by letěl velice rychle.

   MelkorMelkorPřed 11 dny
 • Zajimavé jak zde funguje cenzura, moje komentáře ač nebyly vulgární někdo smazal :-). Už se opravdu těším na ten převrat v ČT co plánujete. Zajimavé je, že tito lidé sami nejvíc kritizují cenzuru a pak si mažou komenty pod videem, které se jim nehodí do krámu. Možná jsem si měl dát do ikony českou vlajku, abych dokázal že jsem vlastnec jako mnozí zde...

  Tomáš VeverkaTomáš VeverkaPřed 11 dny
 • Kdo vykydá ten Augiášův chlív? To nestačil Milionový chlívek ?

  Michaela AuerováMichaela AuerováPřed 11 dny
 • Pane Veselý, Vaše vystoupení je v pravdě obludné.

  alida flusalida flusPřed 12 dny
 • lipovska skrze biskupskou konferenci plni zadani hradni kliky ve smyslu paralyzovat investigaci kauz mynare a spol.. to je jednoznacny. otazka je, jak se na to bude tvarit masarykova univerzita

  michal bouzekmichal bouzekPřed 12 dny
  • @karel barel Dobře Karle. :-) Jenom se bojím, že to Bouzek od tebe převezme a v dalších příspěvcích to bude zcela vážně přepisovat :-)

   Antonín CetkovskýAntonín CetkovskýPřed 11 dny
  • bouzku bouzku ty jsi ale hloupy

   ladislav havranekladislav havranekPřed 11 dny
  • Blbost pani Lipovska nas chce nacipovat! A pak snist vsechna nemluvnatka. Pan Vesely si mysli, ze mu nejake necha, tak ji kryje.

   karel barelkarel barelPřed 11 dny
  • Nakopirujte si tech vasich par prepotenci, at to nemusite furt dokola vypisovat, vy kreteni. Nechali jste si neco nakecat, ale protoze zvladnete v tech svych burtovitych palicich tak max dva tahy dopredu, tak smysl pocinani pani Lipovske nikdy nemuzete pochopit

   Tom DeerekTom DeerekPřed 11 dny
  • Tohle musim sdílet, než to smažou, voe......:-)))

   Vasja VasjaVasja VasjaPřed 11 dny
 • Xavere proč nepustíš kousek záznamu ze zasedáni rady ČT kterej je veřejně dostupnej? :) vono už by to pak nedávalo smysl co říkáš vid ? ))))))

  NevergohomeNevergohomePřed 12 dny
  • @Miroslav Svoboda četl sis to po sobě ? :D

   NevergohomeNevergohomePřed 8 dny
  • Tak to si snad každej kdo má google najde, a klidně celé. Já jsem si včera pustil to poslední Šarapatkovo řvaní a nerespektování pravidel schůze a divím se, že ho nenechali vyvést.

   Petr VyhnálekPetr VyhnálekPřed 8 dny
  • jste vubec cech? Takovou gramatiku ovladaji jen Sudetaci!

   Miroslav SvobodaMiroslav SvobodaPřed 11 dny
 • Celkem asi jen pro zasvěcené. Jen prosím: nenálepkujte své ideové protivníky (soudruh, lhář...), snižujete tím svůj "kredit" (aneb: "nejsme jako oni"). Neznám podrobnosti o působení Rady ČTop09vize* (dříve: Česká, ještě dříve: Československá televize), podle naznačovaného NEmá právo zasahovat do nevyváženosti, strannosti, manipulaci, ... televize, ale má povinnost schvalovat 2,3 milionovou odměnu pro ředitele Dvořáka. NEsmí zasahovat do dehonestující štvavé kampaně ČTop09vize proti prezidentovi, premierovi... [to je škandál, velebnosti!] *) viz např.: echo24.cz/a/SvcjX/kalousek-a-schwarzenberg-zadaji-biskupy-stahnout-lipovskou-vasi-autorite-se-podvoli

  Jirka ŠtanglJirka ŠtanglPřed 12 dny
  • Ruskem a Čínou. To se samozřejmě nelíbí voličům Babiše a Zemana, které tady Xaver přesvědčuje o své pravdě. V tom jak s nimi manipulovat je opravdu dobrý.

   alida flusalida flusPřed 12 dny
 • konečně si xavere sebral odvahu vystoupit trochu radikálně....a tak je to správně,jedině správně....oni s náma taky nejednají v rukavičkách že?tvl 7miliard....kam ty prachy miznou?

  Leontýna PepínaLeontýna PepínaPřed 12 dny
  • Taky si to myslím.

   TemetumTemetumPřed 12 dny
 • Pravda zvitezi az v dobe, kdy prestane byt dulezita, a je bez nebezpeci pro vladce. !!! Dovoluji si uvest slavnou vetu George Orwella: Ten kdo ovlada budocnost ovlada minulost a kdo ovlada minulost ovlada budoctnost. A tak vidis mily Xavere jak jsi vzdaleny od pravdy.

  ivo perucivo perucPřed 12 dny
 • Souhlasím a jdu s Vámi do boje. Můžou nám vzít ledacos, i život. Pravdu ale nikoli.

  doliio volaydoliio volayPřed 12 dny
 • drahoš je šmejd ,nechápu jak on může někoho učit

  Jan JakubikJan JakubikPřed 12 dny
  • @Drako' Komu?

   JacarutuJacarutuPřed 9 dny
  • @Nevergohome školu možná, ale svoji čest zaprodal.

   Drako'Drako'Před 12 dny
  • protože má vysokou školu narozdíl od tebe ))

   NevergohomeNevergohomePřed 12 dny
 • super o tom je nutno komunikovat

  Jan JakubikJan JakubikPřed 12 dny
 • Bububu "musíte povinně platit". Ano, musíte ale jen pokud máte přijímač, zbavte se TV, kupte si projektor nebo monitor, přípíchntěte IPTV a nazdar bazar :) Pokud odhlásíte i rádio, které je úplně stějně zmanipulované jako ČT, ušetříte ročně 2160 Kč.

  PaulPaulPřed 12 dny
  • @Michaela Auerová Proč by nebylo?

   PaulPaulPřed 11 dny
  • No- není to tak jednoduché

   Michaela AuerováMichaela AuerováPřed 11 dny
  • ostatní jste nazval pěkně. Jsou to loutky za které tahají jiní.

   doliio volaydoliio volayPřed 12 dny
 • Pouzivat jako dukazy reakce anonymu v diskuzich a chatu neni manipulace? :DDDD Krivaku Xavere :D

  Robert JanikRobert JanikPřed 12 dny
 • Pane Xavere, proc jste neuvedl zaznam z jednani vasi CT, kde kritizujete komisi pred tim, nez jste ji bez udani duvodu odvolali? Proc jste takovy neschopny diletant, ze jste pouze nekoho odstrelili a nemate zatim nahradu?

  Robert JanikRobert JanikPřed 12 dny
 • Kdyz je komise poradni organ rady CT, jak muze Xaver a jeho gaunerska parta odvolat komisi aniz by zridila komisi novou? Jak muze Xaver a dalsi nastrcene loutky tedy aktualne vubec pracovat, kdyz zadny poradni organ neexistuje? Na zaklade jakych podkladu a materialu bude bude Xaver a jeho rada CT hlasovat a rozhodovat, kdyz nemaji aktualne nikoho, kdo jim podklady pripravi a da doporuceni? Mozna komise nepracovala idealne, ale samotna rada CT je timto krokem prokazatelne banda naprostych diletantu a jelikoz je tam nominoval hrad a Bures, tak je jasne, ze nejde o nahodu, ale to diletantstvi je ucelove a maji za ukol destrukce CT a udelat z ni hlasnou troubu autokratickeho rezimu. Xaver usvedcil sam sebe, ze je diletant a uboha loutka ve hre mocnych a slouzi autokraticky smyslejicim gaunerum. Bohuzel koblihy a jim podobni mu to budou bastit i s navijakem. Obcas jsem se Xavera zastal a mnohou kritiku jsem nesdilel, ale tady je jasne a zretelne videt, co je jeho ukolem v CT a nic dobreho a demokratickeho a ve prospech vetsi svobody a svobodne dostupnosti informaci to neni. Bohuzel.

  Robert JanikRobert JanikPřed 12 dny
  • @Drako' Rusko jsem uvedl pouze jako priklad, nijak jsem ho nerozebiral, to jste zacal vy. Jestli edituju svoje komentare, tak pouze a jen gramaticke chyby a preklepy, rozhodne nikdy nijak vyrazne nemenim text a neprovadim zpetne autocenzuru. My dva se evidentne na techto vecech neshodneme a nebavi me neustale vyvracet lzi a nesmysly, ktere o me sirite. Takze timto nasi debatu ukoncuji a preji vam pekny vikend. Sbohem.

   Robert JanikRobert JanikPřed 8 dny
  • @Robert Janik ano, napovídal jste toho hodně. Spoustu lží, polopravd, manipulací, urážek a stereotypních keců, kterých jsou plné sračkomety hlavního proudu. Začal jste u rady a skončil u Ruska, jestli jste si nevšiml. Toho se týkala moje reakce. A tak je to se vším, co jste tady vypustil. Děs běs, taková debata. To si radši pokecám s ženskou co má kramle, než s takovým libtardem. Pěkný víkend.

   Drako'Drako'Před 8 dny
  • Jenže ono, pokud stále nevidíte, že je západ odepsán, tak je to spíš na léčbu, než na cestování. Srovnání budoucnosti západu s Ruskem se týkal můj komentář, než jste téma několikrát odvedl jinam, vytvořil mi kádrový posudek a pak si klasicky poplakal, když se vámi člověk odmítne dál bavit. Těžko potom s někým takovým diskutovat. Má úcta.

   Drako'Drako'Před 8 dny
  • @Drako' Hehe, vy jste dobry mimon. Ja jsem napsal prispevek hlavne o Rade CT, vy jste potom do toho zatahnul Rusko a Chalifat a me zcela krive obvinujete ze udajne odbiham od tematu? :DDDD Jake padne argumenty krome vasi dojmologie a cucani si nesmyslu z prstu jste udajne uvedl? :DDD Nez zacnete cokoli dalsiho podnikat s tim vasim ultragenialnim mozkem, ktery tak dobre dokaze rozpoznat, ze Rusko je raj na zemi, tak se podivejte na vyvoj ceny ropy na svetovych trzich a podivejte se, jaka byla cena v dobach Jelcinovy Krize a jaka byla cena po vetsinu doby vladnuti Putinem. Nebo mi chcete tvrdit, ze veskere historicke tabulky vyvoje ceny ropy jsou prespany EU propagandou a neodpovidaji realite? :DDD Pravdomluvnosti a vnimani objektivni reality bychom se urcite meli podle vas ucit od Rusu, ikdyz tam podle nich 2. svetova valka zacala 22.6.1941 napadenim Sovetskeho sazu, ze? :D

   Robert JanikRobert JanikPřed 8 dny
  • @Robert Janik to jste přesně udělal vy, proto jsem to ukončil. Od začátku jedete v osobní rovině, dehonestujete, odvádíte téma jinam, abyste nemusel odpovídat na pádné argumenty a ještě máte dojem, že nad vámi potřebuju zvítězit. Tomu se říká domýšlivost. Ba ne pane, vy se porážíte sám. Každým svým dalším příspěvkem se střílíte do vlastní nohy. Vaše představy o západu, ale i o Rusku jsou po léta formovány liberálními médii a to se pak nemůžete divit, že jste k smíchu. Doporučuji vám někam vyjet, podívat se po světě a nejlépe na obě strany abyste mohl porovnávat. Takhle mi nemáte co říct, letáky evropských hovnot jsou bludy.

   Drako'Drako'Před 8 dny
 • a na všechno padla koronamlha taková, že by se dala krájet...a pod rouškou bílé noci se děly věci...už se podařilo prolomit benešovy dekrety???...v týhle zemi se ještě budou dít věci...pár spravedlivých pomýlené většině ještě ukáže...

  Stanislav ŠnekStanislav ŠnekPřed 12 dny
 • *Podpořte prosím petici na podporu paní Lipovské a pana Kašparů!!!* www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t V České televizi chybí konzervativní hodnoty a paní Lipovská je jako radní ve svojí osobě zastupuje. Kritizují ji hlavně liberálové - feministky nebo umělci.

  Katallylos KKatallylos KPřed 12 dny
  • @LP Tak jsem to změnil...

   Katallylos KKatallylos KPřed 12 dny
  • @LP Díky za konstruktivní kritiku, mimochodem.

   Katallylos KKatallylos KPřed 12 dny
  • @LP Zatím jste jediný, kdo to tak pochopil...

   Katallylos KKatallylos KPřed 12 dny
  • @Katallylos K Jo četl a když jsem poprvé kliknul na váš odkaz tak to ve mě vyvolalo právě dojem, že se jedná od podporu rezignaci.

   LPLPPřed 12 dny
  • @LP četl jste tu petici, jen tak mimochodem? Neřešite zbytečné detaily?

   Katallylos KKatallylos KPřed 12 dny
 • proč opakujete "lháři a křiváku" Znovu a opakovaně bez vysvětlení? to se stavíte do situace kterou sám kritizujete Xavere... a co tam říkal Svěrák?

  MrBinoctiumMrBinoctiumPřed 12 dny
  • @MrBinoctium Zeman je méně "zlý", závistivý?

   JacarutuJacarutuPřed 9 dny
  • @MrBinoctium Drahoš hlavně exhibuje na facebooku, tam se vyjadřuje ke všemu i když tomu mnohdy vůbec nerozumí, asi mu někdo radí, kdyby se ho někdo zeptal na názor naživo, tak by to skončilo u ...nevím. Do televize moc nechodí, v živém rozhovoru by se ztrapnil během prvních pěti minut.

   Petr VyhnálekPetr VyhnálekPřed 10 dny
  • @Petr Vyhnálek aha, ja naštěstí televizi nemám, tak ho moc neslyším. Za mě to byl při volbě prezidente jen zoufalý pán "antiZeman". Přišel mně takový "zlý", zavistivý. Nejsem fanda Zemana, ale nemyslím, že by to byla o moc lepší volba.

   MrBinoctiumMrBinoctiumPřed 10 dny
  • Jó génius Drahoš, ten rozumí všemu, sice jako studovaný chemik neví že už se ani za mých školních let nepoužíval pojem kysličník, ale ví lépe jak vymýtit koronavirus, rozumí superhrubé mzdě a daním, vyzná se v právu i chovu slepic... toho překoná už jen Chuck Norris.

   Petr VyhnálekPetr VyhnálekPřed 12 dny
 • Ať má ČT mouchy jakékoliv, buďme vděční za toto médium, kde se stále se svými názory mohou vyjádřit všechny politické strany. Ano, je pravda, že většina moderátorů má liberální vidění světa, ale nic to nemění na tom, že dostávají prostor VŠECHNY politické subjekty. Např. média v Polsku nebo Maďarsku jsou výhradně provládní a názory opozice nejsou prezentovány. Prosím, než začnete nevybíravě kritizovat ČT, zamyslete se nad tímto faktem.

  Jonáš LoginovJonáš LoginovPřed 12 dny
  • @Drako' Kdežto u nás,když si pozvou někoho z Ruska na diskusi,tak je to vždy nějaký protivládní aktivista,typu Zubova nebo členek Pussy Riot

   Vít RožnovskýVít RožnovskýPřed 8 dny
  • @Vít Rožnovský a dokonce i prasopsa Novotnýho nechali vyjádřit. Až když zjistili, že je sfetovanej a uráží Rusy hanebným způsobem, tak ho utnuli. Prostor dostal.

   Drako'Drako'Před 8 dny
  • @Drako' Jo,však tam klidně zvou všelijaké probanderovsky zaměřené Poláky,Američany,Čechy atd.,do politických debat,kdežto na ČT nehrozí,že by pozvali třeba Žirinovského nebo Solovjova

   Vít RožnovskýVít RožnovskýPřed 8 dny
  • @Jan VOKURKA na Rossia 1 je větší pluralita názorů než na ČT 09!

   Drako'Drako'Před 9 dny
  • @Jonáš Loginov A byly ty strany skutečně konzervativní? Podívejte se jak ČT zacházela s SPD v minulých letech (letos se už k SPD chovají lépe). Já si pamatuji Witovskou, jak na pana Volnými skoro křičela, když chtěl říct názor, že EU je nedemkoratická. Ruka Ruku myje...kanál...tam jsou nějaké rozhovory k připomenutí... A co se standardu týče...technicky to jsou hezké snímky. Ale proč nám neříkají, jak nerovně probíhá schvalování zákonů v EU? Proč v roce 2018 se přidali na stranu ekoalarmistů, když tu existují i vědci, kteří nesouhlasí s ekoalarmismem a zelenou politikou? Proč se nezabývají opačným pohledem, než který se zdá mainstreamový? Protože jsou mainstreamoví a mainstreamová kultura už desìtky let je liberální. Oni si prostě neuvědomují, že tu jsou lidé, kteří vnímají věci radikálně opačně. Bojím se, že kdyby se neozvala Tradiční rodina, tak by Istanbulská úmluva proběhla bez povšimnutí...ČT by to prostě nezpochybnila, což by měla. Konzervativismus se vrací do kultury všude po celém světě. Ale má těžkou cestu, protože liberální kultura je na univerzitách, ve filmech, v novinách...tedy ve všech oblastech důležitých pro veřejný život. Potrvá, než se konzervativní hodnoty probijou do mainstreamu a stanou se novým kulturním standardem.

   Katallylos KKatallylos KPřed 12 dny
 • Pan Xaver velmi rafinovaně překrucuje pravdu, přeposlouchala jsem záznam ze zasedání Rady ČT z 18.11.2020 a byla jsem šokována z nátlaku paní Lipovské a pana Matochy na ředitele ČT pana Dvořáka, bylo to v pravdě nechutné.A pan Novotný u toho statuje a pak vysílá tyhle bláboly, zdá se, že nemalá část české populace mu beze studu skáče nalep

  Veronika HorejšováVeronika HorejšováPřed 12 dny
  • @ladislav havranek nevim, ale megagenius jako vy mi to urcite vysvetli :DDDD

   Robert JanikRobert JanikPřed 11 dny
  • @Robert Janik proc jsi tak pitomy janiku?

   ladislav havranekladislav havranekPřed 11 dny
  • @Ondřej Honc Teď jsem si to znovu poslechl, výroky pí Lipovské...já tam agresi neslyším. Slyším věcnost, to ano, ale ne tyranii a agresi. Vnímáme každý z nás jinak? Kde tam slyšíte tu manipulaci? Anebo jí tam chcete slyšet, protože jste předpojatý? Confirmation bias?

   Katallylos KKatallylos KPřed 12 dny
  • @Robert Janik To umějí být i liberálové. A možnå to tak jen subjektivně vnímáte, protože jste zvyklý na jemné empatické zacházení...

   Katallylos KKatallylos KPřed 12 dny
  • @Ondřej Honc Můžete mi prosím konkrétně ocitovat tu účelovost? Děkuji. Já jsem sledoval některá zasedání minulých rad ČT a jako zcela lidsky nechutné a vulgární projevy (včetně následných veřejných vyjádření) jsem zaznamenal pouze od jednoho radního - pana Šarapatky.

   Čenda JoklČenda JoklPřed 12 dny
 • Bandička zlodějíčků, která si ČT ukradla ve spacácích, pod rouškou nezávislosti, svobody a demokracie, teď volá opět po tom, aby mohli dále svobodně rozkrádat koncesionářské poplatky nás poplatníků, kterým hrozí exekutor, když nezaplatíme. Opět se na té velkozlodějně hodlají zviditelnit libtardní senátoři! Modlím se za paní Lipovskou, aby jim to pořádně zarazila.

  Kverulant KverulantKverulant KverulantPřed 12 dny
  • @Veronika Horejšová tak co bude s tou odpovědí?

   Drako'Drako'Před 9 dny
  • @Veronika Horejšová Nezákonným? Jak jste na to přišla? Který zákon odvolání porušuje?

   Jiří HoncůJiří HoncůPřed 12 dny
  • @Veronika Horejšová Nezákonným odvoláním? Jasně, a teď o té Perníkové chaloupce. Nezákonné by bylo ji tam nechat dál škodit. Odvolat ji bylo na místě. Dostala by všechny v Radě ČT do vězení, jak šla na ruku těm spacákovým zlodějíčkům. Ti nemají rádi, když se jim díváme do spacáků, co si tam všechno ve jménu pravdy a lásky nakradli. Transparentní? To je všechno jenom né ČT. Dobrý vtip...

   Kverulant KverulantKverulant KverulantPřed 12 dny
  • @Veronika Horejšová Nesmysl. Nic není třeba dokazovat. Dozorčí komise je poradním orgánem Rady. A Rada ji může kdykoliv odvolat a nikomu nemusí nic zdůvodňovat. To je jenom na rozhodnutí Rady a nikdo do toho nemůže zasahovat. Nikdo. A kydy o nějaké nezákonnosti jsou jenom lži a propaganda pana Drahoše a Hilšera.

   Lubos JiskraLubos JiskraPřed 12 dny
  • @Kverulant Kverulant Nezákonným odvoláním Dozorčí komise Rady ČT se to ale nevyřeší. Všechny postupy musí být transparentní, když někoho odvolávám pro pochybení, musím ta pochybení také dokázat

   Veronika HorejšováVeronika HorejšováPřed 12 dny
 • Škoda že tady skoro nikdo neví, co znamená pojem nezávislá veřejnoprávní televize. Pán Xaver úmyslně mate lidi, že mu jde o nápravu zkorumpované televize, ale kdo zná jeho cestu do rady ČT, tak mu je jasné, že má za úkol rozbít její nezávislost. ČT se totiž nebojí veřejně kritizovat zlodějiny pana Babiše, a odporné obchodně politické vztahy Hradu z Ruskem a Čínou. To se samozřejmě nelíbí voličům Babiše a Zemana, které tady Xaver přesvědčuje o své pravdě. V tom jak s nimi manipulovat je opravdu dobrý.

  Václav PlachtaVáclav PlachtaPřed 12 dny
  • Ano, škoda, že to skoro nikdo neví. Škoda, že to nevíte ani vy.

   Jiří HoncůJiří HoncůPřed 12 dny
  • Mohl byste napsat kdy a jaké zlodějiny pana Babiše ČT kritizovala? S kým konkrétně obchoduje Hrad? Co to je "odporné obchodně politické vztahy"? Můžete pitomcům vysvětlit co znamená pojem nezávislá veřejnoprávní televize? Děkuji

   Juraj RatajJuraj RatajPřed 12 dny
  • Plachto Na tomhle kanále jsou hodiny videií o radě CT. Jak, kdy a proč tam Xaver vůbec kandidoval. Než začneš o cestě do rady CT tak začni tam. Lidi jako ty mě přijdou jako zfanatizovaní pitomci.

   LPLPPřed 12 dny
  • @Jonáš Loginov to je věc úhlu pohledu. Já vidím pochybný morální profil u spacákové redakce zpravodajství ČT 09 a především u jejich ředitele. Proč bych měl platit vaši eurovysílačku, která si již mnoho let neplní svoje zákonem stanovené povinnosti? Plaťte si to sami a do roka je po ní. Vaše názory na morální profil kohokoliv jsou jen vaše názory a já se jimi nemusí a také nehodlám řídit. Proč taky? Kdo si vůbec myslíte, že jste?

   Drako'Drako'Před 12 dny
  • @Drako' Jak se můžete radovat z toho, že se skupina lidí s velmi kontroverzním morálním profilem , snaží ovládnout veřejnoprávní instituci?

   Jonáš LoginovJonáš LoginovPřed 12 dny
 • Pane Veselý, Vaše vystoupení je v pravdě obludné.

  Veronika HorejšováVeronika HorejšováPřed 12 dny
  • @Robert Janik Tak potom se asi budete muset smířit s porážkou.

   Petr VyhnálekPetr VyhnálekPřed 12 dny
  • @Petr Vyhnálek Skoda, ze boj s obsahem vasi hlavy je uz davno prohrany :-(

   Robert JanikRobert JanikPřed 12 dny
  • To bude tím, že bojuje s obludnou televizní žumpou.

   Petr VyhnálekPetr VyhnálekPřed 12 dny
 • Chlap ktery plive na pana Vandase je zbabely lotr.

  ladislav havranekladislav havranekPřed 12 dny
  • @Drako' Ubozaku

   ladislav havranekladislav havranekPřed 8 dny
  • Vandas je řízený provokatér.

   Drako'Drako'Před 12 dny
 • Kopli jste do vosího hnízda a tohle jsou následky.Ti "jediníí správní lidé" mají strach,že přijdou o tu svou CST kterou si tak hezky zprivatizovali...👍Vydržte a děkujeme.❤

  Milan NovýMilan NovýPřed 12 dny
 • Veřejnoprávní média by si v prvé řadě měla zašifrovat své šíření televizních a rozhlasových signálů a přestat otravovat slušné lidi svými výhružnými dopisy kde pod výhružkou zákonů, pokut a exekucí nutí lidi platit koncesionářské poplatky. Pak se uvidí kde je pravda a lež.

  Tom BaheskeTom BaheskePřed 12 dny
 • Každý rozumně uvažující člověk jistě chápe kam tento svět směřuje , resp. kdo za tím stojí a jaké má zájmy. Čt je v řadě médií , která se k tomu propůjčila. Obranou je mít správné informace, slušnost,spravedlnost a morální zásady.Pokud je lidé mají , nikdy se nepostaví na stranu zla. Děkujeme za info.

  Alex AronAlex AronPřed 12 dny
 • Souhlasím s Vámi, pane Xavere, je to hrůza jak to popisujete. Já jsem to nesledoval. Moc se mi líbí, že se nebojíte takto naplno o tom hovořit. Moc Vám držím palce. Drahoše a ostatní jste nazval pěkně. Jsou to loutky za které tahají jiní.

  Martin NovákMartin NovákPřed 13 dny
  • Dobrý den, panu Veselému , prosím, nevěřte a hlavně si přeposlechněte sám záznamy z jednání Rady na webových stránkách Rady ČT a budete v obraze, tahle vývody pana Veselého jsou krajně zavádějící

   Veronika HorejšováVeronika HorejšováPřed 12 dny
  • A proc teda plive na pana Vandase darebak? A pak popre ze ho zna? Lze jako prezident.

   ladislav havranekladislav havranekPřed 12 dny
 • Souhlasím a jdu s Vámi do boje. Můžou nám vzít ledacos, i život. Pravdu ale nikoli.

  Oldřich SattlerOldřich SattlerPřed 13 dny
  • Pane Sattlere, prosím, vzpamatujte se a sám si poslechněte záznam z jednání Rady ČT, pan Veselý vše hrubě překrucuje

   Veronika HorejšováVeronika HorejšováPřed 12 dny
 • to cígo hned na začátku je provokace?

  MartianCZMartianCZPřed 13 dny
 • Z vaší rádoby objektivní kritiky instituce a lidí, kteří jsou skutečnými zastánci demokratických poměrů v naši zemi je mi nevolno. Vy jako osoba mi nevadíte, když produkujete nesmyslné plky jako zde, tak vás prostě vypnu. Je mi ale smutno z toho, že máte svůj klub stejně smýšlejících individuí. Toto je pro mě virtuální realita, kterou tady vy a další obdivovatelé politických karikatur, šíříte.

  Vladimír MachalaVladimír MachalaPřed 13 dny
  • @Lubos Jiskra to jsou bohužel ti převlečení komunisté. Možná Husákovi děti vychováni pravými komunisty.

   MrBinoctiumMrBinoctiumPřed 12 dny
  • a kdo Vám dává právo říkat co jsou "skutečné zasnáci demokratických poměrů"? To mně upřímně velmi připomíná předlistopadové prohlášení? nejste náhodou bývalý převlečený soudruh? Ti také měli "svojí pravdu" a dělail vše pro lid. A mně je špatně z lidí jako jste Vy. Co si myslí, že mají svoji pravdu.

   MrBinoctiumMrBinoctiumPřed 12 dny
  • Zajímavé je, jak Vy tzv. demokraté a zastánci pravdy a lásky, začnete ihned jakmile někdo vysloví názor se kterým nesouhlasíte, toho člověka urážet. Nedej bože, že demokratické a svobodné volby vyhraje někdo, s kým nesouhlasíte. To se vztekáte, vykřikujete, urážíte a svoláváte demonstrace. Pokud chcete být demokrat, respektujte prosím výsledky demokratické volby (a to třeba také Rady ČT), a hlavně neurážejte nikoho jenom proto, že s ním nesouhlasíte.

   Lubos JiskraLubos JiskraPřed 12 dny
  • @Drako' O tu jejich CST jim jde ...Mají strach,že přijdou o tu svou PR agenturu kterou si privatizovali...

   Milan NovýMilan NovýPřed 12 dny
  • Pane je mi z vás smutno,ale na každého jednou dojde.

   Alex AronAlex AronPřed 13 dny
 • Xaver Tleskám tleskám tleskám za toho lháře a křiváka.

  Marko MillersMarko MillersPřed 13 dny
 • k ty svobode projevu muze se nadavat na vsechno ale nesmi nic rict proti tomu kdo svetu vladne ani o nich pochybovat !!!!

  hank moshhank moshPřed 13 dny
 • To ,že ČT lže a manipuluje od roku 1989 a je na to dosti důkazů natočených ,ale kdo chce to vidí a kdo nechce nevidět ! Koho potřebuje zlikvidovat a nebo naopak ho vyvýšit je umění medií po celém světě ! Redaktoři v mediích jsou zodpovědní za to ,že toto lhaní a podvody tolerují i když mají jiný názor a považují se za slušné lidi a jsou ticho jen proto ,že se bojí o svoje živobytí ! Je jim úplně jedno ,že ovlivňují lidi po této zemi ,kteří si ty lži platí ! V Norimberku se také Nacisti obhajovali tím ,že poslouchali pouze rozkazy a to je hnus i když tento proces ,byl pouze fraška vlk se nažral a koza zůstala celá a potomci Nacistů a jejich přisluhovačů ,jako i STBáku má dodnes moc a ovlivňuje chod této planety dodnes !

  Lenka SuldovskáLenka SuldovskáPřed 13 dny
 • hnus. Nehejtuji protože jsem ho i dobře ohodnotil(pro rypaly)

  hoiy vinosahoiy vinosaPřed 13 dny
 • Xavere díky ,sdílím

  george wolfgeorge wolfPřed 13 dny
 • Pan Veselý nemanipuluje, pouze se v té dnešní mediální svoloči snaží najít okno pro Sluneční svit pravdy. ČT je nejen nekorektní, ale i není transparentní! Kdyby český občan tuhle instituci nedotoval zvláštní daní tzv. koncesionářským poplatkem, ani by nikdo nevěděl, že existuje nějaká ČT a bylo by každému úplně jedno, zda zkrachuje či jaká je to finanční žumpa....ale pokud musím pod zákonem a exekuci měsíčně platit někomu nehorázné platy za ty lži, tak mě ro sakra zajímá!!!

  Petr PavelPetr PavelPřed 13 dny
 • Jo, v pohodě, 👍. Ale nešlo by to bez toho kouření?

  Pavel CrhaPavel CrhaPřed 13 dny
  • člověk který je bezesporu chytrý,inteligentní a úspěšný muže takhle zahazovat zdraví do koši. Pak dostane raka nebo infarkt o 20 let dřív a stojí to miliardy nás všechny,vedlo to

   hoiy vinosahoiy vinosaPřed 13 dny
 • Další takový jezevec 🤭

  gionenawgionenawPřed 13 dny
  • Jó, zrcadlo je sviňa.

   Drako'Drako'Před 13 dny
 • S něčím souhlasím s něčím ne. Každopádně když mluvíte o manipulaci, pane Xavere, tak nemanipulujte vy. Nejprve jste použll manipulativní argumentaci o slovech o "předvečeru" schvalování rozpočtu. Víte stejně dobře jako já, že tento termín nemusí nutně znamenat doslovně předvečer ale může být významově spojen s obdobím vzdáleným i několik dní i týdnů. Další vaše manipulace je, že nepravdivě zmiňujete povinnost občanů platit za služby české televize. Taková povinnost neexistuje. Tuto povinnost, ze zákona - kterým se oháníte, mají jen ti, kteří mají doma přistroj schopný samostatně přijímat televizní signál. Tato povinnost se netýká těch co mají jen monitor - bez tuneru, kde pomocí notebooku nebo PC sledují televizní programy. Logicky se tedy netýká ani těch, kteří prostě žádný podobný přístroj nevlastní. Možná se vám to zdá jako malichernost, nicméně ve společnosti opravdu převažuje mylný názor, že povinnost platit mají všichni. Není to pravda a těch, co by nemuseli platit a platí, protože nevědí že nemusí, je poměrně hodně. Jinak ale mám vaše pořady rád a tento váš stream mi mnohé osvětlil. Děkuji za to. A dovolím si dotaz. Kde je váš stream natáčen? Je to nějaké nádraží. Omlouvám se ale nežiji v ČR a nepoznám to.

  M BraunM BraunPřed 13 dny
  • @M Braun Tam je to podmíněné tím že zařízení obsahuje tuner o datech tam není zmínka. TV tuner naprostá většina telefonů nemá.

   LPLPPřed 11 dny
  • @LP Dnes už i televizi můžete příjímat v mobilu

   M BraunM BraunPřed 11 dny
  • @Petr Pavel Pokud někdo uvádí nepravdy, tsk je to lež nebo manipulace. Případně obojí. Nepodezřívám pana Veselého ze lži, i když on sám si servítky vůči oponentům nebere, například když senátora Drahoše nazývá křivákem. Ale to je jeho věc. Já jen poukázal na dvě z několika nepřesností, které pan Veselý řekl. Není pravda, že by zákon ukládal občanům povinnost platit televizní poplatky. Další nepřesností pana Veselého je tvrzení, kdy se ohradil proti tomu, že by posláním veřejnoprávní televize mělo být kritizovat vládu. Jenže toto je posláním veřejnoprávních medií. Mimo jiné samozřejmě, takže pokud se takto někdo vyjádřil, měl naprostou pravdu a pan Veselý pouze operuje s tím, že neuvedl ono "mimo jiné" a to už není nic jiného nežli manipulace.

   M BraunM BraunPřed 11 dny
  • Tohle taky platí od doby kdy neexistoval internet a televizi nebo rádio měli všichni. Mimochodem rozhlas je schopný přijímat snad každý mobil. V minulosti už proběhly pokusy, že se to změní na "elekroměr".

   LPLPPřed 12 dny
  • Naprostý souhlas. Taky se domnívám, že řada lidí poplatky ČT platí pouze proto, že neví, že je platit legálně nemusí. Obávám se ale, že pokud by se mezi lidma rozšířilo rušení těchto poplatků, tak poslanci rychle změní zákon třeba v tom směru, že platit musí každý kdo má elektroměr. Pokud si vzpomínám správně, tak podobné pokusy o změnu zákona už v minulosti byly.

   Peter MachenovPeter MachenovPřed 13 dny
 • WIKIPEDIA: Univerzita Jana Amose Komenského Praha s.r.o. je česká soukromá univerzitní vysoká škola. Obchodní společnost RVD spol. s r.o. byla založena již roku 1992, v roce 2002 změnila označení na Vysoká škola Jana Amose Komenského s.r.o. a až roku 2007 na současný název.[1] Vznikla přeměnou ze Socialistické akademie.[2] Známí studentiEditovat Zuzana Juračková - modelka[16] Zuzana Jandová - modelka Nikola Petruželová - modelka[17] Kateřina Kristelová - moderátorka[5] Zuzana Belohorcová (studium přerušila) - moderátorka[18] Michael Foret - zpěvák, textař a herec[19

  Pavel PohlídalPavel PohlídalPřed 13 dny
  • @Pavel Pohlídal Bohužel, svatá pravda. Snad pokaždé se trefuje do V. Moravce, který je vždy špičkově připravený a svému pořadu dává profi díl svého času. Tohle blábolení se nedá poslouchat.

   Pavel KřížekPavel KřížekPřed 4 dny
  • @Pavel Pohlídal isde.cz/politicti-mistri-fake-news-devet-dezinformaci-o-rade-ct-od-poslancu-a-senatoru/?fbclid=IwAR0NU_s-EYxQa5gM0t8GfdtYUIbpcD5APfLzQ6bwFZCC1y6kRfcd55EnUZY

   LPLPPřed 12 dny
  • @Pavel Pohlídaltobě něco tiká? asi v hlavě ne?

   LPLPPřed 12 dny
  • @LP ... a my si tikáme? Tiktaktik ... no mě to nepovídal ... a co povídal, tak lhal ... tam níže jsem napsal pět bodů, tak si je můžeš ( když si tikáme :-) ) přečíst ... rozhodně se nebudu snižovat k slovníku pan X a jeho soukmenovců

   Pavel PohlídalPavel PohlídalPřed 12 dny
  • @Pavel Pohlídal O co se jako snažíš?. Xaver tady o tom studiu už mluvit snad stokrát

   LPLPPřed 12 dny
 • Luboš Xaver Veselý, vlastním jménem Lubomír Veselý, ....WIKIPEDIA cs.m.wikipedia.org/wiki/Luboš_Xaver_Veselý cs.m.wikipedia.org/wiki/Univerzita_Jana_Amose_Komenského_Praha Na Univerzitě Jana Amose Komenského Praha vystudoval bakalářský obor sociální a mediální komunikace.[6] Podle serveru Forum24.cz byla kvalifikační práce Míra ovlivnění knižního trhu a čtenářských návyků médii a marketingem univerzitou označena za částečný plagiát pro textové shody s prací na Univerzitě Karlově z roku 2014 od pozdějšího tiskového mluvčího Víta Nováka, s nímž se Veselý znal[7] Oponent práce vyslovil nedopororučující stanovisko a v červnu 2016 nebyla obhájena. Veselý možné plagiátorství striktně odmítl.[8][9]

  Pavel PohlídalPavel PohlídalPřed 13 dny
  • @Pavel Pohlídal pardon, zapomněl jsem vložit uvozovky pro hlupáky, poučím se

   MrBinoctiumMrBinoctiumPřed 9 dny
  • Když je někdo tlustej tak je linej a když je někdo linej, tak je pak i blbej. Toť můj názor.

   Petr NovakPetr NovakPřed 12 dny
  • @Josef Brofský .. pokud sleduji, vybraný slovník, projev a práci s fakty moderátora X pak je zřejmé, že rozhodně mu někdo vést ruku s pérem , při psaní jeho kvalifikační práce, vést musel. - nakonec se můžete přesvědčit na vlastní uši- na radě ČT ho moc neuslyšíte - kromě uplivování na redaktory ČT ani nepípne, sbalí si 35000 a je spokojen - pak to vybalí na svém kanále- a opět shrábne penízky ...a to ještě zopakuje v pondělí úterý ve středu čtvrtek pátek sobotu a i v neděli si to zařadí do svého vysílání a sbalí balík. A tak se dělá dobrý job s alternativní pravdou

   Pavel PohlídalPavel PohlídalPřed 12 dny
  • Citovat z Forum24, největší žumpy v českém mediálním prostoru? To jako vážně?

   Josef BrofskýJosef BrofskýPřed 12 dny
  • @MrBinoctium Neznámý, googl se píše Google :-) ... a máte stejný domácí úkol.

   Pavel PohlídalPavel PohlídalPřed 12 dny
 • ČT ať už jde do pr.... Jenom Covid. Už se nic pořádného nedozvíme.

  Jarmila DolasovaJarmila DolasovaPřed 13 dny
  • A vy jste se na ČT 09 před plandemií něco dozvídala?

   Drako'Drako'Před 13 dny
  • A na jiných televizích říkají něco jiného?

   M BraunM BraunPřed 13 dny
 • Veselý ses ritolezec

  Milan BielkoMilan BielkoPřed 13 dny
  • Milane začni u sebe a zkus přemýšlet, dík.

   Alex AronAlex AronPřed 13 dny
 • Veselý je bolsevik

  Milan BielkoMilan BielkoPřed 13 dny
  • Bolševik je ředitel ČT. I když o tom před svým zvolením lhal.

   Jiří HoncůJiří HoncůPřed 12 dny
  • - a ty seš štváč -

   Chris BinghamChris BinghamPřed 12 dny
  • Bolševici na druhou řídí Čt

   Alex AronAlex AronPřed 12 dny
 • *Socialisti chtějí rezignaci Lipovské a Kašparů - prosím podepište petici na jejich podporu. Nemám Facebook, nemám Twitter, kdo má a má kontakty, šiřte!!!!!!!!* echo24.cz/a/SvcjX/kalousek-a-schwarzenberg-zadaji-biskupy-stahnout-lipovskou-vasi-autorite-se-podvoli www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t Olga Sommerová je socialistka/feministka Šabatová je socialistka/feministka a jinak tam jsou umělci, kterým je konzervativismus také cizí... ČT potřebuje konzervativismus jako sůl...

  Katallylos KKatallylos KPřed 13 dny
  • @Martin Koval "Zažité obsahy pojmů". Nemůžu spát...a tohle mě zaujalo. Zažité obsahy pojmů....Zažité obsahy pojmů, které poprvé vznikly kdy a kde? Žijeme v době internetové, globalizované a je tedy možné se ve výkladu pojmů inspirovat z celé planety. Když dneska řeknu slovo diskriminace, například...je tím míněno znevýhodňování. Původní význam toho slova však znamenal rozlišovat. Rozumím, kam míříš, je potřeba mluvit stejným jazykem...anebo si můžeme vysvětlit pojmy. To, co ty navrhuješ je...abych já se učil tvému jazyku, ne ty mému...proč bych to měl dělat? Proč bych tě měl vnímat jako intelektuální autoritu? Pochop, já jsem cítěním liberál, co se zastává konzervativců. Přijímání autorit mi moc nejde.

   Katallylos KKatallylos KPřed 11 dny
  • @Martin Koval A to je škoda. Ale jak potom chceš vyvrátit, co říkám? Není snad nutné, co člověk řekne podrobit kritice? Logicky a fakticky vyvracet. Jinak máš pravdu, cítím se být liberálem, který se staví na stranu konzervativců. A to proto, že konzervativce mám za ty slabší...

   Katallylos KKatallylos KPřed 11 dny
  • @Katallylos K PS: Petici jsem podepsal už někdy v sobotu. A začátkem roku jsem podepsal i první petici za Hanu Lipovskou ("proti odporu proti ní").

   Martin KovalMartin KovalPřed 11 dny
  • @Katallylos K Mám zálibu v archaismech - užívalo se i "lakónský" (viz např. Slovník cizích slov od Klimeše). S kazately (liberálními) typu "copy-paste" jsem se nebavil, ani když mi bylo 20 a vedl jsem diskuse na starém webu komunistické mládeže.

   Martin KovalMartin KovalPřed 11 dny
  • Anebo ještě jinak. Tady máš politické spektrum. Popiš mi, kde je fašismus, kde je fundamentalismus, kde socialismus a kde je anarchismus. Volím schválně extrémní ideologie. factmyth.com/understanding-liberalism-and-conservatism/

   Katallylos KKatallylos KPřed 11 dny
 • Svěrák, tvůrce Cimrmana, bojovníka za samostatný československý stát a odpůrce rakouskouherské monarchie a jajich představitelů, podporuje degenerovaného adoptivního příslušníka schwarzenberské větve. To nevymyslíš.

  Krásy České republikyKrásy České republikyPřed 13 dny
  • Svěrák před dvěma lety Cimrmana definitivně zabil na Václaváku.

   Drako'Drako'Před 13 dny
  • Podpořte petici proti rezignaci paní Lipovské a pana Kašparů, děkuji. www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t

   Katallylos KKatallylos KPřed 13 dny
 • Pane Xavere, držím Vám palce, nedejte si znechutit svou práci v zájmu občanů ČT: K.H. Borovský: Pokud je móda v šose, v čepci, módníkům darmo kázat nechci. Však ona přívrženců ztratí moc, až bude v módě rozum, poctivost.

  Jiří HRUŠKAJiří HRUŠKAPřed 13 dny
  • Podpořte petici proti rezignaci paní Lipovské a pana Kašparů, děkuji. www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t

   Katallylos KKatallylos KPřed 13 dny
 • Ať žije Xaver! Už tam to zatuchlou zpolitizovanou žumpu ČTTOP někdo musí vyvětrat.

  Petr VyhnálekPetr VyhnálekPřed 13 dny
  • Podpořte petici proti rezignaci paní Lipovské a pana Kašparů, děkuji. www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t

   Katallylos KKatallylos KPřed 13 dny
 • Xaver je borec.

  Jarda KracmarJarda KracmarPřed 13 dny
  • Podpořte petici proti rezignaci paní Lipovské a pana Kašparů, děkuji. www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t

   Katallylos KKatallylos KPřed 13 dny
 • Wow Courage nice job

  miko foinmiko foinPřed 14 dny
  • Podpořte petici proti rezignaci paní Lipovské a pana Kašparů, děkuji. www.petice.com/petice_proti_rezignaci_radnich_lipovske_a_kapar_v_rad_t

   Katallylos KKatallylos KPřed 13 dny
 • Tak byl Xaver v 89 na Národní třídě či nebyl ? Viz. v úvodu tajnosnubní snaha naznačit jako co ? V čem je rozpor "předvečeru " s příštím zasedáním Rady ? Co provedl Drahoš Xaverovi, že takové dryáčnické repete ? A co na to Jan Tleskač ? ČT jako každý na stát navázaný moloch určitě potřebuje skutečnou kontrolu hospodaření, ale tahle demagogie mě nepřesvědčila.

  Petr CrhaPetr CrhaPřed 14 dny
  • @Jan HomolaAle i tak mohl bojovat za svobodu, když mohl 4.letý Václav Klaus stavěl barikády během pražského povstání.

   Petr CrhaPetr CrhaPřed 13 dny
  • Zřejmě Lipovská začala rozkrývat ty jejich milionový šméčka, tak je oheň na střeše.

   Petr VyhnálekPetr VyhnálekPřed 13 dny
  • Myslím si že nebyl, neznám sice jeho životopis ale myslím že v té době byl student v Brně.

   Jan HomolaJan HomolaPřed 13 dny
CSworld