HODNOTÍME VAŠE DRŽKOPÁDY NA KOLE #1

22. 02. 2021
86 047 zhlédnutí

Děkujeme vám všem za dosáhnutí 30.000 odběratelů! Máme z toho obrovskou radost a každý odběr nebo jakýkoliv feedback na naši tvorbu je pro nás hnací motor! Jsme opravdu moc rádi, že náš YT kanál roste..tak moc rádi, že do naší tvorby přidáváme NOVÝ TYP VIDEÍ a představujeme vám naše BIKE O'Clock STUDIO!
Kromě standardní nálože bike videí tak, jak jste zvyklí, budeme každý týden přidávat i jedno video z našeho topovýho STUDIA, kde si budeme moct hezky v sedě pokecat o věcech, o kterých si myslíme, že stojí za to si potlachat.
BIKE O'Clock STUDIO jsme se rozhodli odstartovat rubrikou "Držkopády", ve které procházíme a hodnotíme pády, které jste nám ve velkém množství poslali! Děkujeme všem za zaslání. Z původních 300 mailů za prvních pár dní jsme v tuto chvíli vybrali skoro 200 použitelných crashů a v následujících několika týdnech se budeme ve studiu prokousávat vašimi bombastickými držkopády!
Koukněte se na naše první video ze studia a dejte nám vědět, jestli se vám tento formát videa líbí!
Pozn: My sami celý život trénujeme a víme, že pády k našemu sportu nevyhnutelně patří. V žádném případě nechceme zlehčovat možné následky pádů na kole - pro naše účely vybíráme pouze pády, které nevyústí v závažné zranění.
Prosíme vás o to, abyste při tréninku a jízdě na kole byli opatrní a POUŽÍVALI OCHRANNÉ VYBAVENÍ, ZEJMÉNA HELMU A CHRÁNIČE!
Stejně tak se vždy snažte odhadnout své schopnosti a nehazardujte se svým zdravím! Při jízdě na kole je potřeba snažit se maximálně snižovat riziko zranění - veškeré zkoušení extrémních prvků a triků musí být podloženo tréninkem a pojištěno používáním adekvátního ochranného vybavení včetně helmy!

💥ODEBÍREJTE NÁŠ KANÁL! Další videa jsou na cestě!
SUBSCRIBE TO OUR CHANNEL FOR MORE VIDEOS!
✅ NAŠE ONLINE MTB VÝUKA BIKADEMY!
www.bikademy.cz/
Pojďte s námi trénovat!!!
▶︎ 50+ podrobných videotutoriálů, kde řešíme techniku od základů až po pokročilejší prvky!
▶︎ práce s tělem, manual/bunnyhop/wheelie, pumpování, klopenky, přejíždění překážek, skoky, flow, dropy a mnohé další...
➡️ ptejte se nás na cokoliv a my ihned odpovídáme a radíme
➡️ pravidelně přidáváme "challenge playlisty" pro zábavný trénink nových dovedností
➡️ VIP členové dostanou pozvánku na 3 jednodenní kempy za rok (zdarma), kde budeme společně trénovat, ladit techniku a jezdit
👕 E-SHOP ▶︎ NOVÝ MERCH🔥
zmerch.it/bikeoclock
🙌 SLEDUJTE NÁS!
▶︎ INSTAGRAM:
instagram.com/bikeoclockteam/
instagram.com/ondrasenk/
instagram.com/damjan_siriski/
▶︎ FACEBOOK:
facebook.com/bikeoclockteam/
▶︎ WEB:
www.bikeoclock.cz/
#bikeoclock #fails #drzkopady

CSworld