Hospoda - Klenot Nebo Odpad?

13. 04. 2021
36 186 zhlédnutí

Podpoř mě přímo na Patreonu a zařaď se mezi MVP patrony na konci videa:
Staň se Patronem: www.patreon.com/medojed
Podpoř mě nepřímo nákupem produktů přes affiliate linky:
Alza affliate link: www.alza.cz/?idp=8368
Godlike: www.godlike.gg/medojed
Nord VPN: nordvpn.com/youtube/?coupon=medojed&
Gearbest affiliate link: www.gearbest.com/?lkid=12267265
Zastav se na stramu pokecáme:
Twitch: www.twitch.tv/realmedojed
Streamovací kalendář:
Pondělí: 14:00-17:00
Středa: 14:00-17:00
Pátek: 14:00-17:00
Kde všude se dá najít Medojed?
Twitch: www.twitch.tv/realmedojed
Facebook: facebook.com/tenMedojed
Instagram: instagram.com/fakemedojed/
Twitter: twitter.com/medojed
Kdo jsem?
Nerd co má rád komiksy, filmy, anime, videohry, knihy a točení videí. Snažím se natočit alespoň 4 videa týdně, ale občas to nevyjde.
F.A.Q.
Na natáčení používám Panasonic G7 + Sony FDR AX53.
Nekoukám na české youtubery takže neviděl/neznám.
Na natáčení používám zrcadlovku Canon EOS 700D.
Hraju hlavně na PC, ale mám i Nintendo Switch.
Narodil jsem se v roce 1990 spočítej si to.
Ne nemůžu mluvit míň sprostě.
Filmstalker je myšlen ironicky.
Stříhám v Adobe Premieru.
Filmstalker vychází 1 měsíčně.
Marvel nebo DC: csworld.info/mem/video/rZWWfYiZ1HmTeKE.html
#hospoda

Komentáře
 • lidi co na čsfd tomuto seriálu dali odpad jsou většínou lidé bez humoru co se berou moc vážně. např. prejza: Nic pro znalce kvalitního umění a intelektuálně náročný diváky, jako jsem já! tomu se nedá nic jinéme než zasmát. pro mě to je určitě poklad nad kterým rád zaspomínám a zasměji se.

  Gtmon 123Gtmon 123Před 2 dny
 • Hospoda je velmi vtipný seriál, který byl točen velmi levně v dobách, kdy po revoluci režiséři přestali umět točit a herci přestali umět hrát. Jakýkoli pokus o natočení vtipného seriálu tehdy ztroskotal na levné produkci, scénáři bez fantazie, vtipech bez pointy a otřesných hereckých výkonech. Pokud nevíte o čem píšu, zkuste se podívat na soudobý seriál Nováci. I v seriálu Hospoda to DOST ČASTO probleskne, až to člověka zarazí. Ale, ten seriál je prostě ze života, hostinský Nárožný a pan domácí Knopp ten seriál drží a posouvají ho výš. Já osobně jsem abstinent, ale na ten seriál se velmi rád dívám, ačkoli mám některé díly, které nesnesu, nebo jsou vyloženě slabé. Na dobu devadesátých let, kdy cokoli vyšlo z televizí byl naprostý odpad, je Hospoda poklad s některými výhradami.

  Josef DomanskyJosef DomanskyPřed 12 dny
 • Hospoda prostě ukazuje reálný život takový, jaký je...

  Jakub ŠimčíkJakub ŠimčíkPřed 12 dny
 • Díky za tvou tvorbu i když s takovou recenzí nesouhlasím. Každý vnímáme jinak. Pro mě je Hospoda mimořádně nadčasová a humor geniální. Heslem celé této série je především nadsázka, která v dnešní tvorbě často chybí. Nezmínil jsi se například, že do Hospody nepřidávali ani umělé potlesky publika, které jsou téměř v každém sitkomu, včetně Comebacku, který mám moc rád. Dialogy v Hospodě to prostě nepotřebují, jsou sehrané, vtipné a mají hloubku. To, že se charaktery nijak nevyvíjí je dané především tím, že díly na sebe tématicky nenavazují a někdy si i informace v jednotlivých dílech protiřečí. (Dušek a televize, Kachna a armáda). Informace, že charaktery nejsou příliš morální je úplně zcestná a řekl bych, že jsi viděl jen pár dílů a to hodně dávno, jinak by tě takové úvahy nenapadly. U všech postav se v nějakém díle projeví i jejich "silnější povaha" nebo nějaká citová slabost. Hospoda je o lidství a naší kultuře, kterou ta západní doslova válcuje svou vnucovanou moralitou a násilím současně. Hospoda je dělaná s nostalgií, do které se promítla tvorba režiséra Dudka, který točil například Plechovou kavalerii. Vše je ve své době poplatné době a s odstupem času lze některé věci shledat mimo mísu. Hospoda mě ale vždy pobaví a v této "morální" době i potěší. Neber můj koment jako hate v žádném případě. :)

  Tom BädrockTom BädrockPřed 14 dny
 • Hospoda je seriál, který tu chybí. Dnešní doba by tenhle druh humoru nepřijala což je na nic. Za mně je to nejlepší český seriál.

  Václav RückelVáclav RückelPřed 16 dny
 • Skvěle jsi to vystihl.

  Dworak PetrDworak PetrPřed 16 dny
 • tinyurl.com/milfhotjr35i !🆂🅴🆇 🅿️🆁🅸🆅🅰️🆃🅴💕🅽🆄🅳🅴🔥 💋👌 . 今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした! 💕 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成%員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙 山核桃和豆科灌木 .

  Candice JenkinsCandice JenkinsPřed 21 dnem
 • Cimrman dokázal... Jen nápad výhledově.😁

  alida flusalida flusPřed 22 dny
 • moc hezký ;)

  Ov VolonterOv VolonterPřed 23 dny
 • Dělat na Hospodu dvanáctiminutový rozbor je naprosto mimo - tohle není umělecký film. Já bych v rámci českých seriálů dal 8/10 a to jako někdo, kdo do hospody nechodí.

  Mikuláš BerkaMikuláš BerkaPřed 23 dny
 • Ten seriál je prakticky reálná ukázka toho, co se dělo nebo možná někde i stále děje. Tím je to ale naprosto geniální.

  yuoop nokeyuoop nokePřed 23 dny
 • udělej prosím video o comebacku je v mnoha způsobech v podobné situaci jako hospoda

  ProcopProcopPřed 23 dny
 • Hospoda je skvělý sitkom, ale bohužel též produkt svojí doby. Kdo ho neviděl tenkrát, toho neosloví a přijde mu jako kravina. Asi podobně jako Tele Tele nebo scénky Zdeňka Izera atd. A to, že nemá žádný přesah, žádný vývoj postav a "dramata na pozadí", jako třeba Novákovo odvykání nebo rozvod atp. je vlastně dobře. Je to, jak si podotkl, skupinka kámošů "od piva". Nezajímá je, čím si venku nebo co děláš (pokud se tomu nemůžou zasmát) a je jim dost ukradený, jak dopadneš. Nejsou to asi úplně správní přátelé na život a na smrt, ale spíš něco jako náhodná "terapeutická skupina" na všechno, co se ti stalo "tam venku". Docela dobře to vystihli v Simpsonech, kde léta Homer chodil s kámošema k Vočkovi a nikdo z nich nevěděl, že Carl je z Islandu. :D

  Radek ŠtefanRadek ŠtefanPřed 24 dny
 • Ten seriál měl úkol pobavit a to splnil dokonale. Naopak já nesnáším když mě televize vychovává. Takže moc nechápu co to t ten týpek říká že to je nějakej zastaralého paskvil. Ještě že tu hospodu Netocej teď to by u stolu seděl běloch černoch asiat indián a cikán. A Jonáš by musel bejt povinen transgender jo a kachna a golias by byli manželé. Byl by to hnus ale korektní . Ještě že to natočili v devadesátých letech.

  Radek FrydrychRadek FrydrychPřed 24 dny
 • Ja ten seriál zbožňujem. Sám takto chodím s kamošmi na pivo (keď nieje pandémia) a zažijeme tam kopec srandy ako v tom seriály dokonca hráme aj karty. A kto ten serál neznáša tak si myslím že pohrda obyčajnými ľuďmi.

  Red SkulRed SkulPřed 25 dny
 • Podle mě je ten seriál skvělý v tom že se podíváš, zasměješ a jdeš pryč. Nečekáš nějaký filmařský zázrak.

  bilishu alissbilishu alissPřed 25 dny
 • 500x zábavnější seriál něž "hra o hovně" nebo "nudní mrtvý"

  Klidný MlčenlivýKlidný MlčenlivýPřed 25 dny
 • Za mě je to fajn seriál ale není to žádné veledílo

  Ondřej KrálOndřej KrálPřed 25 dny
 • Zas někdo o seriálu Hospoda "chytře" kecá.

  Pavel TesnerPavel TesnerPřed 25 dny
 • Cimrman dokázal... Jen nápad výhledově.😁

  doire aintudoire aintuPřed 26 dny
 • Já tohle taky jako malý sledoval a po pravdě mě nikdy nenapadlo se nad tím moc zamýšlet. Pro mě to byl prostě skvělý seriál, co dokázal zabavit a nijak hlouběji jsem o něm nikdy nepřemýšlel.

  Red SparksRed SparksPřed 26 dny
 • V dětství jsem to sledoval skoro pořád, nechápu jak je možné, že nejsem alkoholik. :D

  Jiří ChábJiří ChábPřed 26 dny
 • "Chmelomok, božský lok."

  Honza SvobodaHonza SvobodaPřed 26 dny
  • Není vadnej ? Dávej !

   EL ChuanoEL ChuanoPřed 13 dny
  • Jak se ta srágora jmenuje?

   KemsythKemsythPřed 23 dny
 • jo díval jsem se na to jako trochu ok ale irituje mě že furt v pořadech at uz starých bo nových českých bo v reklamách tak jen chlastání piva alkoholu a tak a nebo v reklamách další fakt je že furt banky atd to jsme to teda klesli potom co jsme přestali existovat od 16tího století bo kolikátýho století

  JediCZEJediCZEPřed 26 dny
 • Hlavně ty dnešní hospody už nejsou těmi hospodami jako dřív. Jako je pravda, že nemusím začouzené pajzly, ale klasické hospody střídají restaurace, kam lezou už všichni, matky s kočárkem a není to takové místo, kam si chodí chlapi odreagovat. A v Praze je víc vináren, kam chodí feministky popíjet to svoje vínko a to odstartovává novou éru těchto podniků. Hospody typu jako je v tomto seriálu jsou už skoro zaniklé.

  Trollacts HunterTrollacts HunterPřed 27 dny
  • Stačí zajít do vesnické hospody, kterých je díky Bohu stále dost

   Rendy LPRendy LPPřed 26 dny
 • Jediná výtka, nebyl první. Pokud nepočítám socialistickou Takovou normální rodinku, tak prvním sitcomem byli Nováci na nově.

  Me2dMe2dPřed 27 dny
 • Kvalitní přechody hlasů ve videu a intru 👍

  Vojtěch RůžičkaVojtěch RůžičkaPřed 27 dny
 • To jsem od tebe nečekal. Super povídání a nostalgie.

  AUTOŠKOLA v MOBILUAUTOŠKOLA v MOBILUPřed 27 dny
 • Rozpitvej Červeného trpaslíka

  Radim KučeraRadim KučeraPřed 27 dny
 • Ja vůbec nepiju, prostě mi to nechutná a nedám si ani na Silvestra přípitek, ale tenhle seriál mě baví moc i když je to jednoduchý, ale klasický český humor je v tom top, ne každý chápe, jsou to obyčejné věci, ale jde o to jak to říkají ty herci a to je na tom zábavný 😁

  johnnyPekl Mastnej-vlasjohnnyPekl Mastnej-vlasPřed 27 dny
 • Já to beru jako takový odpočinkový seriál, uklízím u něj atd. 😃

  Imrich ZachImrich ZachPřed 27 dny
 • me se hospoda vzdycky libila....protoze neukazuje svet tak posrane ruzovy jako ostatni serialy :-) nelze, nebalamuti, nevesi buliky na nos

  Johny StageJohny StagePřed 27 dny
 • sry, ale Hospoda za mě byla s Comebackem vždy nejlepší český seriál, za mě 5/5

  Aresus14Aresus14Před 28 dny
 • ČSFD je sračka

  Špinavé HovadoŠpinavé HovadoPřed 28 dny
 • Hospoda je dobrý seriál a kdo to nechápe tak je suchar . Můj táta byl také hospodský typ já občas za ním chodil a ty hlášky co tam občas byli pokud už chlapci nebyli moc opilí tak byli geniální člověk se tam dozvěděl věci co v novinách nepíšou a v TV neodvysílají a mělo to vždy svoje kouzlo okamžiku , odhalovalo to do nahoty lidskou povahu a mentalitu Češství .

  Tomas KonopacTomas KonopacPřed 28 dny
 • ale neee. Hospoda je HOSPODA. JO.!

  Igor TrháčIgor TrháčPřed 28 dny
 • A prečo by mali byť v serialoch a filmoch morálne vzory? Ona dráma vzniká až v momente keď je niečo narušené, akonáhle by sme mali všetky hlavné postavy herojské a bezchybné bola by to jedna veľká nuda. Naopak antihrdinovia, ktorí su navyše niečim sympatický sú oveľa lepší pre kinematografiu než prvoplánoví hrdinovia či nedajbože morálne vzory. To antihrdinstvo bez morálneho pátosu má mimochodom tradíciu aj v sitcomoch napr. Married with Children.

  Miroslav KarasMiroslav KarasPřed 28 dny
 • Hospoda je ryzí klenot.

  Jiří ŠubrtJiří ŠubrtPřed 28 dny
 • Ten Vondruška tam...

  Drajana Cz.Drajana Cz.Před 28 dny
 • Odpad

  LETHEONLETHEONPřed 28 dny
 • ta znělka je banger

  Ondřej KroupaOndřej KroupaPřed 28 dny
 • legendární je pro mě comeback

  youko Kuramayouko KuramaPřed 28 dny
 • Pro mě je hospoda nejlepší a nejvtipnější seriál co jsem kdy viděl

  Petr ReichertPetr ReichertPřed 28 dny
 • Podle mě je ten seriál skvělý v tom že se podíváš, zasměješ a jdeš pryč. Nečekáš nějaký filmařský zázrak.

  aids raideraids raiderPřed 28 dny
 • Uděláš filmstalkra na hru o truni

  David Melišík fdd3David Melišík fdd3Před 28 dny
 • Comeback dokázal slušně navázat na Hospodu jako další zábavný český sitcom. Ale je fakt, že takových českých sitcomů není.

  SupernaturalCZSupernaturalCZPřed 28 dny
 • Budu naprosto upřímný...tohle je snad poslední video které bych čekal že uvidím v roce 2021 :D :D Impressive...( ͡° ͜ʖ ͡°)

  XmatuliX LP - LORE playXmatuliX LP - LORE playPřed 28 dny
 • Kult

  Lukáš VeselýLukáš VeselýPřed 28 dny
 • Hospoda je super

  Jaroslav VítJaroslav VítPřed 28 dny
 • A teď recenze na druhej českej klenot: Comeback.

  Martin PrudíkMartin PrudíkPřed 28 dny
 • Můj dětský seriál

  Pavel ParoubekPavel ParoubekPřed 28 dny
 • Je to tak jednoduchý, banální pořad až mě něčem baví

  La YsLa YsPřed 28 dny
 • co jhovoris na zenaty se zavazky a ak poznas a pozeraval si co tak urobit aj o tom video daka

  spodina69spodina69Před 28 dny
 • Je to klenot. Moderní sitkomy (Kolotočáři na Streamu) nemají ten šmrnc. Za mě 💯%

  František MalýFrantišek MalýPřed 29 dny
 • Je mi 12 a tenhle seriál miluju :-)

  Kristýna KochováKristýna KochováPřed 29 dny
 • Myslím, že Comeback stojí za zmínku, co se novějších českých sitcomů týče :)

  Jakub VrzáňJakub VrzáňPřed 29 dny
 • Skutečné pivo se tam prej nepilo.

  Gauner02Gauner02Před 29 dny
 • Znám od malička. I když jsem určitě nepobral plně vtipy, hlášky a význam epizody (byl jsem prcek), tak mě seriál bavil a baví pořád. Ideální seriál, který mužu vidět 10x a i jen jako kulisa je to zlatá, skoro půlhodinka, na vypnutí od reality.

  StrecStrecPřed 29 dny
 • Myslíš třeba Comeback? :D

  Jakub VaňásekJakub VaňásekPřed 29 dny
 • To sledoval muj děda. :-))

  Petr B-artePetr B-artePřed 29 dny
 • Kdyby se příběh o tom jak Babula má na Vánoce depky, protože je sám, ale nikdo ho stejně nepozve sepsal a trochu učesal, tak by ho všemožní intelektuálové velebili až na půdu a dostal by se do povinné četby (možná by se v něm Babula musel oběsit). Kdyby toho Babulu pozvali, tak by to byl brak.

  JKOT05JKOT05Před 29 dny
 • toto video je fakt super díváš se na to z obou stran navíc já do takovéhoto společenství spadám a neskutečně to sedí

  vojtechlvojtechlPřed 29 dny
 • Budu to prokládat. Jedno pivo na ex, jedno na dva tři loky

  shifty11ableshifty11ablePřed 29 dny
 • Viděl jsem 0 vteřin videa, ale přišel jsem jen napsat, že je to kurva KLENOT!

  Idonthave FantasyIdonthave FantasyPřed 29 dny
 • Jak jsi řikal že máš zkušenost, že jsi s nima mohl posedět, tak ja mám zkušenost, že jsem je obsluhoval. Když to člověk vidí z toho číšnického pohledu, tak už ten obrázek neni tak idylický jak se zdá

  vladimír Hertlvladimír HertlPřed 29 dny
 • Hospodu má rád i můj otec a to je abstinent :)

  Kristýna HruškováKristýna HruškováPřed 29 dny
 • Hospoda je fenomen a obrazek krasnych devadesatek, kdy mohlo vzniknout cokoliv co by nevyvolali nejake poboureni. Libi se mi ze si serial na nic nehraje a hlavne nesnazi se poucovat a neco moralne napravovat. Narozny je tady top :-D

  Reva SollReva SollPřed 29 dny
 • Hospoda je české dedičstvo, ale skôr si pozriem Comeback. Aj tam sa pije jedno pivo za druhým.

  Lord_ValmontLord_ValmontPřed 29 dny
 • hele to se může vidět furt, snad jedinej českej porevoluční seroš, na kterej se dá koukat

  Mara HoráznýMara HoráznýPřed 29 dny
 • Mě se hospoda líbila některé díly byli slabší, ale jinak to patří k tomu lepšímu (z produkce Nova určitě) v porovnání s tím co se točí dnes.

  Petr BatušekPetr BatušekPřed 29 dny
 • Hospoda je klenot.

  HéňaHéňaPřed 29 dny
 • Co comeback? :D podle mého je to taky skvělý seriál, až na ten smích

  Cheryl PikeCheryl PikePřed 29 dny
 • Nauč se používat zájmeno “svůj” a celkově trochu opraš češtinu. Úporná snaha mluvit jazykem puberťáků o 10 let mladších z toho čiší až moc.

  Michal pokornyMichal pokornyPřed 29 dny
 • Hospoda ma slabší ale i výborný díly. Např. Nekuřácký den. V devadesátkách scifi k pousmání. A dneska? Jinak jo, hlavní hrdinové jsou vychcánci. Ale seriál jako takovej je dobrej. A ono si ten "nevývoj"postav může Hospoda dovolit. Málo dílů cca 60, u seriálů dnešní doby nějakej vývoj postav nastává až od 3. série

  Je1imanekJe1imanekPřed 29 dny
 • Je to debilně geniální

  LadzoLadzoPřed 29 dny
 • Seriál zbožňuju jednou ročně dávám maraton :)

  lazy titanlazy titanPřed 29 dny
 • Za mě odpad nikdy jsem nepochopil jak se tolik kvalitních herců může snížit k hraní v takové sračce. Však to ani scénář nemělo prostě tam plácaly samé sračky.

  Martin ZimčíkMartin ZimčíkPřed 29 dny
  • Já zas nechápu, jak tolik sračkoidních herců může mít takovou popularitu v seriálech (Ulice,Ordinace atd)

   Vlastimil VedralVlastimil VedralPřed 13 dny
 • V díle stávka je taky hospoda (falešně) zavřena z hygienických důvodů jako dneska 😄😄

  MrSafyCZMrSafyCZPřed 29 dny
 • Nyní na mě hospoda působí hodně nostalgickým dojmem, před lety to byl jistě parádní, ale kdyby vyšel v dnešní době málo kdo by ho dokázal ocenit. Každopádně pro mě je to seriál z dětství u kterého jsem se nejednou nasmál 😀

  MrSafyCZMrSafyCZPřed 29 dny
 • Hospoda a Česká soda jsou jediný dobrý věci v český TV....

  Pan ValchářPan ValchářPřed 29 dny
 • Dušek: Kachna... Kachna: Co jééé? Jeden z mých nejoblíbenějších serialů v dětství.

  Vít PuchnarVít PuchnarPřed 29 dny
  • Koně spávaj vstoje!

   togha11togha11Před 28 dny
  • Dusek: Baba od Prazdroje! Neptej se co je a pojd sem.

   SigiACSSigiACSPřed 29 dny
 • Nevím proč by se postavy někam v ději posouvaly. U nás jsou štamgasti taký pořád stejný. :D :D

  Radek ZapletalRadek ZapletalPřed 29 dny
 • Ten seriál je prakticky reálná ukázka toho, co se dělo nebo možná někde i stále děje. Tím je to ale naprosto geniální.

  Tomáš KrálTomáš KrálPřed 29 dny
 • Ty bláho to je nostalgie jako sviňa koukal sem na to u prarodičů a i jako kluk sem to řekněme chápal, což dokazuje že to není žádný vrchol kinematografie, ale hej na uvolnění odpočinutí od vlastních problémů a pobavení se je to supr. Navíc se. Živím jako kuchař a tím pádem je mi téma blízké a když vemu v potaz co se do dnes nadělám hovadin v práci nemůžu jinak než poděkovat za toto video a mladším divákům doporučit dejte hospodě šanci a koukněte aspoň na pár dílů. Díky 😁

  Jiri Vlk BastaJiri Vlk BastaPřed 29 dny
 • Kachna? ..... No já jsem ročník 95, tudíž hospodu znám a navzdory tomu že jsem dá se říct až odpůrce alkoholu tak seriál Hospoda mám velice rád a kdykoli ji opakují tak si ji rád pustím, je to vtipný a že je to vcelku bez děje to mě absolutně nevadí a herci jsou výborní, Kanyza, Menzel, Potměšil atd prostě výborný český seriál a nevybavuji si že by někdy někdo udělal něco podobného z podobného prostředí čisté takhle z pajzlu o obyčejných lidech. Myslím že 60% je málo aspoň takových 75-80% bych dal

  FalcusFalcusPřed 29 dny
 • Serial je odpad. Ale je to jen muj nazor :))) rozbor ale fajn 🤓

  Michael KlimešMichael KlimešPřed 29 dny
 • Súhlasím z tebou na 100 percent

  pavol sladecekpavol sladecekPřed 29 dny
 • Ahoj byl bych rád kdyby jsi udělal rozbor loru league of legends vím že to sice moc nemusíš ale byl bych happy kdyby jsi to udělal. Kdo se mnou souhlasí like

  greef 2018greef 2018Před 29 dny
 • Rocnik 95 a sleduji od malička

  Hans N.Hans N.Před 29 dny
 • je mi 17 a ten seriál miluju jo a super video

  Human TelevisionHuman TelevisionPřed 29 dny
 • 7:45 jsem 97 ročník a lituju, že jsem se nenarodil aspoň o 10 let dřív. Život byl jednoduší a byly jistoty (pokud jste neměli politické problémy v rodině). Jestli se pletu, tak mě prosím opravte (samozřejmě to musíte dokázat).

  Dante357 TfDante357 TfPřed 29 dny
 • Podle mě je to spíš dokumentární seriál než sitkom

  Frankir KozákFrankir KozákPřed 29 dny
 • P.S. budeš robiť video o sťahovaní

  David Peter PalovcikDavid Peter PalovcikPřed 29 dny
 • Koniec jednej éry. Ako v Priateľov

  David Peter PalovcikDavid Peter PalovcikPřed 29 dny
 • Hospoda je můj třetí nejoblíbenější český seriál (hned po Comebacku a Mostu), proto jsem rád, že o něm někdo udělal takle kvalitní video. Příště by jsi mohl zkusit takle rozebrat Comeback😉

  Krtek 23Krtek 23Před 29 dny
 • Hospoda je nejen autentická, ale umožní i půlhodinový útěk od reality. A půlhodina v oáze pohody je zvláště v době covidové cenné zboží. Za mě jednoznačně klenot! Zlatý fond českých seriálů!

  Matyáš KolátorMatyáš KolátorPřed 29 dny
  • Podle mne v té době to byl hit ,ale teď to je POŘÁD ÚŽASNÝ :D Ne ale fakt se mi to líbí ,a to mi je 12

   bilishu alissbilishu alissPřed 25 dny
 • Super serial

  Martin StolzMartin StolzPřed 29 dny
 • Tenhle seroš byla Česká klasička. Super video. Rád jsem zavzpomínal. 😁 (a to nejsem ani tak star abych mohl říct že jsem to viděl kdxz to vyšlo) XD

  Witto_1812Witto_1812Před 29 dny
 • Bude film Stalker

  Simons gamingSimons gamingPřed měsícem
 • Som mladý dvadsiatnik zo Slovenska a myslím ze je to super seriál.

  Oto HinekOto HinekPřed měsícem
CSworld