Soňa Peková: Covid do Vánoc opravdu zmizí, výrazně zeslábl. Potvrzuje se, že není z přírody

9. 10. 2020
488 788 zhlédnutí

Veřejná beseda časopisu Reflex s genetičkou a viroložkou Soňou Pekovou 6. října 2020
Článek k videu zde: bit.ly/2SEb7QP
Elektronická i tištěná vydání časopisu Reflex můžete nalézt a objednávat zde: www.ikiosek.cz/reflex
Sledujte náš Instagram: instagram.com/reflex_cz/
Staňte se fanouškem na Facebooku: facebook.com/reflexcz/
Dejte ODBĚR pro další rozhovory.
Rozhovor se Soňou Pekovou vede Čestmír Strakatý

Komentáře
 • Za bolševika všechno stálo za pendrek, kromě jediné věci: takové Pekové se strkaly do blázince, kam patří. Ta Filoména Husibrková tady 9. 10. 2020 tlápe neskutečné máče a dodneška hanbou nechodí kanály. Je 30. 11. 2020 a Vánoce jsou pěkně s Covidem a čeká se třetí možná, opakuju možná, vlna právě díky takovým exhibujíc ničemům, jako je tohle. Nejsme schopni sjednat pořádky s asociály, kteří ohrožují na životech tisíce lidí (máme v ČR dnes přes 8000 mrtvých s Covidem) svou blbostí, nevymáháme právo tak, aby to odstrašilo další jebliny, stále si prodlužujeme svoje zavření doma a i když tato asociální stvoření nerespektují práva jiných, my s nimi neumíme a ani nechceme zatočit podle platných zákonů. Čím větší úchyl a asociál, tím větší prostor v médiích. E-roušku se drblí Češi (nejen oni) bojí používat, protože by je někdo mohl sledovat!!!!! Dosud lůza narvala svoje osobní daje všude kam mohla, na Fejsu a dalších sociálních sítích vidíte, i čím se mažou mezi nohama, kam chodí jejich děti do školy atd, ale pozor, mohl by je někdo sledovat!!!!! Třeba CIA nebo Marťani! Budou vakcíny? Češi se nenechají očkovat, protože tak přemoudřelý národ přece neskočí na lep nějakému placebu nebo dokonce, tady je každý biochemik, škodlivé látce. Náš neohrožuje Covid zdaleka tak, jako naši blbci.

  Stanislav SeličStanislav SeličPřed 2 hodinami
 • Které Vánoce máte na mysli ?

  Karel VrzáňKarel VrzáňPřed 19 hodinami
 • Věřím pí. Pekové, politikům už z principu věřit nelze

  Vzdát můžeš zítraVzdát můžeš zítraPřed 20 hodinami
 • Proč paní doktorka nemluví častěji? Častější rozhovory, díky.

  Eva FrydrychováEva FrydrychováPřed dnem
 • Určitě by paní Peková měla dostat státní vyznamenání!

  Manju LaliManju LaliPřed 2 dny
 • nech doktorku Pekovou mluvit, moderátore, kde je nějaká slušnost?

  DandulkaDandulkaPřed 2 dny
 • Virus je z Číny, a i to řešení, co s ním- zákazy, příkazy, restrikce, tresty, omezování svobod- je takové "čínské".

  NOname Common SenseNOname Common SensePřed 3 dny
 • Ano věřím 😊👍

  EvelinaEvelinaPřed 4 dny
 • .pani doktorka.Peková.uctivo sa.klaňam.nad.Vašou.znalosťou odbornosťou nad coronavírusom a potvrdila ste moje vyjadrenia že príznak coronavírusu treba liečiť vyležanim v posteli a uživať horúci čaj z pitím maleho množstva alkoholu to uživali bežne naši predkovia

  Valter WawrekValter WawrekPřed 4 dny
 • Nechápu proč dává lidem takovou naději...do Vánoc. Je chytrá,jen za tyto argumenty, které nemůžou logicky vyjít a někteří lidé se toho rádoby chytí,by zasloužila!

  Withi ProfotováWithi ProfotováPřed 7 dny
 • Moderator je nemozny! Pani Pekova skvela.

  Lucie MüllerLucie MüllerPřed 7 dny
 • Covid zmizí až to ti mocní dovolí, zmizí až dostaneme očkovaní. Uměle vytvořený vir na redukci obyvatel planety, naprosté zrušení ekonomiky celého světa, omezovaní svobod a nastolení světovlády. Je to součást plánu 1%. Média patří mocným tam vám pravdu neřeknou ani nemůžou...

  Pavel NovákPavel NovákPřed 9 dny
 • Neskutečně inteligentní a sympatická žena. Díky, že je!!!!!!

  Jindra RázlJindra RázlPřed 10 dny
 • Taková malinká žena, a při tom tak velká svým věděním a hlavně odvahou, ta převyšuje svým charakterem všechny lháře. Díky paní doktorko, jste skvělá a máte srdce hodně lidí....

  Eliška PavlišováEliška PavlišováPřed 12 dny
 • Problem je ze pani doktorka vysetruje iba relativne zdravych ludi, keby vysetrovala ludi co lezia by mala iny nazor a dalsia vec je ze ona nevie vobec s cim moze mat docinenia, ona to porovnava so skusenostami co ma doteraz, ale taketo nieco nikdy nevidela a nema s tym skusenost, niektore sekvencie mozu byt podobne ale ona nevie co presne kazda sekvencia moze presne robit.

  Andrej SedláčekAndrej SedláčekPřed 12 dny
 • Jak je možné použít PCR test pro diagnostiku skutečně nemocných, když tato technologie multiplikuje libovolnou, i jen jednu jedinou molekulu, DNA nebo její zlomek? ('Dle wikipedie)

  Jiří JandaJiří JandaPřed 13 dny
 • Moc děkuji za tento rozhovor a uvedené informace :-)

  Eva ŠamanováEva ŠamanováPřed 13 dny
 • Netrepte tu pičoviny prosím vás. Už milión ľudí predtým múdrovalo, že covid už je slabý a neviem aké kokotiny. Teraz je to ešte vo väčších sračkách ako bolo, tak sa prosím vás uvedomte a netrepte len tak hocijaké idiotiny ľuďom a nebláznite im prosím vás hlavy

  Juraj MrázJuraj MrázPřed 13 dny
 • dáva to logiku, ďakujem za vedecké vysvetlenie a nie novinárske frázy

  br. Richard Jombík, sac OHbr. Richard Jombík, sac OHPřed 14 dny
 • ZAUJIMAVE dakujem!!! Pani PEKOVA Je naozaj odbornička !!!!!!!! NIE politik!!!!)!!!!

  violka ibikeviolka ibikePřed 15 dny
 • Nevím , nevím dnes 14,11,2020 nato koukám s rozpaky. Zmizí-li za 40dnů OK , ale nezmizí-li , tak to spíš paní Pekovou degraduje na úroveň nějaké uklízečky se základním vzděláním , která si povídá se štamgasty v nejhorší putyce. ((PS nic proti pracovníkům se zák. vzděl. , a putykám))

  Josef SiJosef SiPřed 15 dny
 • Na UK katedře biologie se standardně učí, že tyto byť umělé viry na základu chřipky časem slábnou a to tak rychle, že do půl roka ho řeší už jen politik ! Prymula je zrůda co tady už cca před deseti lety chtěl vakcinovat proti něčemu co mělo tehdy podle něj přijít v budoucnu. Tehdy mu myslím premiér Nečas pohrozil ať se uklidní nebo pokud nezveřejní důvod svého "vhledu" do budoucna s tímto jeho očekáváním budeme ho stíhat z možného terorismu ! Tehdy Prymula pohrozil, že to do nás stejně nacpe a že si max. počká až se jeho vlivní známí v Americe dostanou na pozice aby toto mohli prosadit. Po tomto a ve sledu dnešních událostí a tendencí ve světě kdy např. Kill Bil Gates 3 týdny po zjištění této světové nákazy přišel s vakcínou na něco co jsme neznali, bych se ani nedivil, že tato "druhá vlna" je přiživeno, tedy vypuštěno novou prvotní "kulturou" !

  Strojar StrojarStrojar StrojarPřed 16 dny
 • Jste mi velmi sympatická, ale tímhle, že se neangažujete v těchhle nesmyslech a vydíráních ISO jste mě totálně složila. Budu Vám fandit a přát už ne jen jako člověku, ale i jako firmě. ISO není nijak zákonem vyžadováno, jen hlupáci co věcem nerozumí si tím staví své alibi ve výběru firem, že tak dělají přeci odpovědně nebo ještě hůř pro vlastní prospěch znevýhodňují alternativní firmy. Vím z mého oboru jak se pomalu toto stavělo na podnicích co si sami vytvářeli kontrolu a podmínky kvality a jen s nevolí sledovali jak neprofesionálové a vlastně jen ekonomové je okrádali o toto a zpětně se bezmyšlenkovitě začali s tímto vracet jako povinností.

  Strojar StrojarStrojar StrojarPřed 16 dny
 • Výborne pani Doktorka 👍🏻😊 ďakujeme

  Evka BodišováEvka BodišováPřed 17 dny
 • Pravda vždy výjde najavo,

  darnika1956darnika1956Před 18 dny
 • Paní Peková by se za svou hloupou předpověď, že do letošních Vánoc tu koronavirus " Koronahnus" nebude, měla omluvit a odvolat ji, protože vyvolala v mnoha lidech marné naděje!

  Jaroslav VáňaJaroslav VáňaPřed 19 dny
  • Jsem si ani nevšiml, že Vánoce už byly ;)

   MexicanMexicanPřed 11 dny
 • Dobrý deň pani Peková, chcem aby ste vedel,i že aj my zo Slovenska vás sledujeme a veríme vám a držíme vám palce. Veríme vám , že ten korona vírus do vianoc zmizne, aj keď to tak bohužiaľ zatiaľ nevyzerá. Pri tejto príležitosti by som vás chcel poprosiť, či by to nešlo nejak tak zariadiť, aby sa ten vírus tak nejak pomaly už začal vytrácať z našich krajín a aby tých pacientov v našich nemocniciach už tak nejak začalo pomaly ubúdať, aby sa to do tých Vianoc všetko naozaj stihlo. Nebo Vánoce tady budou už se dá řict co by dup a bolo by veľmi pekné, keby už všetci pacienti koviďáci boli na sviatky doma a úplne zdraví. Takže sa pýtam, či by to šlo zariadiť, aby ten vírus už zaradil tak nejak spiatočku, alebo ako to vlastne bude? Bude to náhle jako když utne? Jestli skutočne tak, tak by som chcel poprosiť, či by ste to nevedeli tak zariadiť, aby k tomu utnutiu došlo aspoň 2-3 dni pred štedrým dňom, aby sme ešte nejaké darčeky stihli nakúpiť na poslednú chvíľu. Skrátka aby to nakoniec nebolo až na štedrý deň, lebo tento matovič náas tu drží ako nejaké zvery v klietke a keď to nezmizne ešte pred štedrým dňom, tak to vám poviem, to budú Vianoce, aké sme tu ešte nemali, teda úplný horor. Matovič je schopný nás tu zavrieť do karantény aj na tri mesiace, lebo asi potrebuje získať čas, lebo by chcel zatiaľ prepracovať tú jeho sfalšovanú diplomovku.

  AVINOVA SKAVINOVA SKPřed 19 dny
  • To jste vážně tak naivní?? To snad ani není možné...

   Jamal HoubologJamal HoubologPřed 17 dny
 • Jo Covid 19 zmiznú, ale banda hlupákov, politikov, a vystrašených zostanú. Čo s tým. Snáď to spôsobí. .....

  Radoslav MotesickyRadoslav MotesickyPřed 20 dny
 • No to si Peková na sebe připravila gilotinu,,,pokud do vánoc covid nezmizí,,, nikdo jí už dál nebude věřit! "Každopádně jí obdivuji,, nebála se říct pravdu, že je virus umělého původu!"

  Petr FlenerPetr FlenerPřed 20 dny
  • A na to jste přišel jak, Vy pravdo? Zkuste se trochu vzdělávat a používat hlavu.

   Jamal HoubologJamal HoubologPřed 17 dny
 • Pani doktorko, jste skvělá a je jasné, ze jste se vládě nehodila, pač jste řekla pravdu a to právě vláda nepotřebuje, potřebuje lhat lidem, aby na tom bsem mohli vydělávat a manipulovat s lidmi. Vám, tak darovat statni vyznamenani. Obdivuji

  Jiri StopplJiri StopplPřed 21 dnem
 • Celoplošne otestujú Slovàkov , Mengeleovci získajú testovaním biologický materiàl Slovanov na ďalší výskum , koróna sa ukľudnī a Adolfina si pridá ďalší červený bodik do splnených požiadaviek Führerovej poslednej vôle, jeho Testamentu.

  Maj saMaj saPřed 21 dnem
 • Ahoj našla som fantastické 5min video na tému STRACH vs EKOLOGIA vs COVID19 csworld.info/mem/video/bKehjYyK2Jh4nnc.html

  Nataša PavlovovaNataša PavlovovaPřed 21 dnem
 • Chytrá baba🤘

  Radek ChytilRadek ChytilPřed 21 dnem
 • jo urcite ,kazdy zvasta a Covid 19 jede druhou vlnu a nevypada to ,ze by to vzdaval....minimalne rok ci dva tu s nama bude ...

  Jan FiedlerJan FiedlerPřed 22 dny
 • názor odborníka .Děkuji

  Helena brychtaHelena brychtaPřed 22 dny
 • Pani doktorka tvrdila že Covid zmizne do leta , teraz tvrdí že do Vianoc, asi sa treba spytat leto a Vianoce ktorého roku ma na mysli , striela od pasu nezmysly a počet nakazených a mŕtvych stúpa , ľuďom ako ona sa to keca , lebo nemajú žiadnu zodpovednosť .

  Miroslav RadačovskýMiroslav RadačovskýPřed 23 dny
  • @Joli U hlavne kľud všetko bude 😂

   Miroslav RadačovskýMiroslav RadačovskýPřed 21 dnem
  • Tak běžte na testy, pak se nechejte naočkovat a budete " v klidu" XD

   Joli UJoli UPřed 21 dnem
 • Z historie víme, že epidemie přicházejí a zase odcházejí. Byl tady mor, byla tady cholera, stovky dalších nemocí, jak je vidno, jedná se o regulace proti přemnožení lidské populace. Více se bojím, že nám do planety země narazí obří asteroid, a pak už nezbyde čas na polemizování typu: co a jak !!!

  Ludánek1969Ludánek1969Před 23 dny
 • Co je to spontánníá řád, spontřánní řád lidského světa a například spontání řád lidského těla s jejich sebepořádacími, sebezáchovnými a seberegulačními účinky ? Dzp.

  Karel JanyškaKarel JanyškaPřed 25 dny
  • Ajé, vy to mapujete i tady v této #žvanírně lidí kde o této problematice vědí vetšinou jen velké 💩😂!? Teď tu v CZ máme stagnaci a až mírný 📉 pokles. Bude se to tu dočasně uvolňovat! V jiných státech je "opožděný bržděný vzestup" viru a přitužují se opatření pro omezení #rychlosti šíření. Nás čeká po Svátcích zase vzestup a tato tzv. třetí, tedy u nás přesněji druhá 🌊 vlna infekcí by měla být, kvůli očekávanému poklesu imunitních látek, vit. D3... v předjaří více vážnější než tato, (i pro mladší ročníky) tato která by podle této paní Pekové měla do 🎄 Vánoc sama plošně zmizet😂🤣!! A to nás v roce 2021 čeká ještě min. jedna 🌊 než vakcinace a promoření tu v CZ i Evropě omezí šíření viru SARS-CoV-2. V chudých státech světa a i u přírodních národů bude vln více, tedy než se promoří bez očkování.

   Zdeněk SvobodaZdeněk SvobodaPřed 11 dny
 • Pani Pekova je odbornik který rozumi svoji práci.

  Zdeněk JílekZdeněk JílekPřed 25 dny
 • Uzasne vedomosti preco vas ludia nepocuvaju a veria skorumpovanym politickym prostitutkam.

  Pavol MožutíkPavol MožutíkPřed 25 dny
 • Kdyby moderator nekladl otazky a mlcel, bylo by lepe ... pani doktorka je skvela.

  Katka NeureiterKatka NeureiterPřed 25 dny
 • Zlaticko, moderatorko, sak trochu daj tu pusu od mikrofonu dalej, pusinka. :)

  Katarina VizinaKatarina VizinaPřed 26 dny
 • Vyhlašte dobu covidovou ! Ta spočívá v tom, že každé sebemenší tzv.nachlazení, tedy teplota 36,8, tady úmyslně rezervní a bezpečnostní, bude považována za napadení covidem ! Ničím jiným, jasný ? Na důrazné doporučení k sebeobraně, které bude v televizích opakovaně vysíláno, budou lidé v jejich vlastním zájmu reagovat okamžitým ohřátím těla zvenčí klidnými metodami, například oblečením. Tak zapnou v předstihu imunitní systém, který covid za normálních neaktivovaných okolností umí "podlézt" a je zle. V případě mého návrhu je zaregistrován a zničen ! Co je na tom složitého ? Neznáte teorii spontánního řádu, v tom to je. A je jedno, zda máte tituly nebo ne... Dzp.

  Karel JanyškaKarel JanyškaPřed 26 dny
 • Poslechnu si spíše Vás , než p. Slegra. , který stále lidi strasí lidi zvýšeným Covit .

  Vilma ZbrankovaVilma ZbrankovaPřed 26 dny
 • Pani doktorko, nepochybuji, že máte pravdu, skutečně se to děje. Stojíme za Váma, držíme Vám palce, protože jste statečná, pravdivá, poctivá a čestná. Děkuji Vám. Držte se.

  Zdenka ChalachanovaZdenka ChalachanovaPřed 27 dny
 • Neuvěřitelně hloupá vzděláná osoba. Skoro jak Šchmucler!

  Jiří JanovskýJiří JanovskýPřed 27 dny
  • povedal nedoučený horník

   Robert SotkowskyRobert SotkowskyPřed 24 dny
 • Tá má být ministryně zdravotnictví!

  L. M.L. M.Před 27 dny
 • Matovič vybudoval dobrú základňu darcov náhradných ľudských orgánov v Slovensku. Hotová radosť pre organizácie distribujúce ľudské orgány do celého sveta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Keď sme si ho zvolili tak sa dajme rozkrájať na náhradne diely pre cudzokrajných milionárov. To bude kšeft.

  Mila LabaMila LabaPřed 27 dny
 • pockejme jeste 2-3 tydny a udelal bych s ni rozhovor znovu, jestli nahodou nezmenila nazor :D

  malysevmalysevPřed 27 dny
 • Skončia voľby v USA a ako vyhra Tramp do mesiacas covidom zatočí. Teda po inaugurácii. A z med.hladiska je to umelo vytvorený vírus ktorý sa i sam zabije.

  Stanislav MatulaStanislav MatulaPřed 27 dny
 • Soňo RESPEKT , že ukážete pravdu..

  SURPRISINGSKODA skodaSURPRISINGSKODA skodaPřed 28 dny
 • Paní doktorka by měla vrátit diplom.

  HanaHanaPřed 28 dny
 • Paní Dr. Peková-klidná, přirozená, nadšená pro svou práci(poslání). Velice ráda sdílím a ráda věřím, že všechno půjde, tak, jak říká.A vím, že čas i z hlediska fyziky je relativní veličina. Elegantní!

  Pavla JohnováPavla JohnováPřed 28 dny
 • Stačí přečíst nadpis abych se nasral.

  P HP HPřed 28 dny
  • @Robert Sotkowsky Zajímavý graf, děkuji.

   P HP HPřed 17 dny
  • apps.who.int/flumart/Default?ReportNo=6

   Robert SotkowskyRobert SotkowskyPřed 28 dny
  • O to ani tak moc nejde co je v nadpisu,covid má menší umrtnost,dle nejnovějších dat WHO/opravených,poté co začaly padat žaloby/nežli je to u chřipky,z 3,7 na 0,26 procent.... Tedy myslím že to smrdí kriminálem,pro mnoho politiků ale i tzv.odborníků. Je to ukázka toho jak lze jednoduše a beztrestně manipulovat celým světem.Ročně nám na chřipku umírá kolem 2000 lidí...respektive umíralo,ted se zdá že chřipka přestala existovat,dle dílčích dat, což je také velmi podezřelé.(:

   Robert SotkowskyRobert SotkowskyPřed 28 dny
 • Tak kdo ma pravdu?

  Petr TreslPetr TreslPřed 28 dny
 • Ako ten zivot zvlastne funguje - ten co sa do toho rozumie dost bude vzdy za VOLA a ten co o tom nema ani paru robi rozhodnutia . Pani doktorka pre mna ste Superstar - len sa v tomto svete nedockate ziadneho uznania ...a inak suhlasim s Pani doktorkou ,ze je velky rozdiel zomriet na covid ,alebo s covidom. Ja tiez mozem zomriet na krvacanie do mozgu a byt pozitivny na covid ,ale to neznamena ,ze kvoli covidu som si udrel hlavu ...

  Richard RichRichard RichPřed 29 dny
 • Soňa Peková "na Hrad"!!!! Je prostě SKVĚLÁ!

  Dagmar KrotkáDagmar KrotkáPřed 29 dny
 • Sona je best jedina duveryhodna kera by mela rozhodovat!!!!!

  JTcz1991JTcz1991Před 29 dny
 • Tak co ty zelená žabičko - Vánoce se blíží a Covídek úřaduje, co vypustíš z tlamky pokud nezmizí? Zmizíš sama? Už aby to bylo, ty střívko obecné!

  Samantha CarterSamantha CarterPřed 29 dny
  • Covid neuřaduje ,uřaduje počet nakažených a čím více budeme testovat tím ty počty porostou. Ve švedsku má covid dle teto logiky více než 50 procent obyvatel,promořených již více než polovina,ve velkých městech přes 70 procent.(: /Navíc testy PCR ,vykazují značnou nepřesnost,pravděpodobnost,jelikož virus nebyl stále vyizolován,což je základ pro správnou diagnostiku virů... Polská mikrobioložka popsala efektivitu testů,tímto výmluvným příkladem: Je to jakoby jsme vzali logo z mercedesa,připevnili jej na renaulta,a prohlásili o něm že je to ted mercedes...záleží jakou RNA viru užijeme,vyndáme z celé sekvence,ktery navíc prudce mutuje... Na chřipku nám ročně umírá kolem 1500 lidí,plus-mínus.

   Robert SotkowskyRobert SotkowskyPřed 28 dny
 • Inteligence a klid..drzim palce

  SanieriSanieriPřed měsícem
 • Na základě článku,kde se mluví o výzkumu a práci s covidem v amerických laboratořích a dalších,posléze zastaveném grantu pro tento výzkum se celý proces přestěhoval do číny,kde došlo k úniku.Na počátku president Trump,chtěl vyšetřování a žalobu na čínskou laboratoř,ale časem to vše vyšumělo,alesponˇjsem nezaznamenal,že by se viník hledal a řeší se jenom dopad,ale nehledá se příčina.Vzhledem k ekonomickým dopadům na celý svět jsem zděšen ,že se opět zřejmě pro smrtelníky vlastně nic nestalo.To zřejmě odhalí čas ,co bylo příčinou a kdo jaké měl role. Ps. Děkuji S.Pekové za to,že ustála ataky,ze strany mocných a díky,že jste.

  Radek RysRadek RysPřed měsícem
  • Testy PCR Ch.Drostena jsou fejkové,obešly několik zásadních klinických postupů mj nevyizolování viru,,je to počítačem vytvořený test na základě algorytmu....pravděpodobnosti,něco jako když vezmete logo z mercedese připevníte jej na renaulta ,a prohlásíte že je to mercedes,tvrdí polská mikrobioložka,zabývající se viry.

   Robert SotkowskyRobert SotkowskyPřed měsícem
  • Zastavili grant ,200 světových virologů napsalo memorandum o nebezpečnosti dalších výzkumů,tuším v r.2014,bylo rozhodnuto za peníze am.poplatníka přenést jej do Wuhanu ,kde ve výzkumech pokračoval mezinárodní tým,pod dohledem číny...M.Pompeo na tiskovce přiznal že byl virus uměle vytvořen ale nezapomněl říci ře za to může čína,pak to téma z médií vyšumělo, museli by přiznat svou vinu...(_ Na těchto virech a jejich genetických mutacích se pracuje v USA/Kanada,Británie/už poměrně dlouho,HIV,SARS.MERS.Ptačí a prasečí chřipky,nový sars cov 2.Viry byly dle mého názoru použity z toho důvodu že jsou nevyzpytatelne,replikují se,jsou obtížně diagnostikovány,testovány,lze je snadno pouřít k učelům propagandy,strachu,neistoty...a o to to také šlo.O virech,na rozdíl od bakterií,to stále víme velmi málo,dnes se vědci přou i o to zda má virus živou či již mrtvou strukturu. Pokud by někdy došlo k vyšetřování tak bychom museli mluvit o genocidě,mezinárodním soudním tribunálu,jak tvrdí italský soudce Anjelo Giorgiani,který vytvořil pracovní skupinu cca 1000 právníků,kteří situaci vyhodnocují,problém byl také v masovém užití plicních ventilátoru,kde tisíce lidí umřeli zbytečně poté co se lékaři řídili chybnou metodikou WHO... Zde A.Giorgiani v polské internetové TV,spolu s lékaři,z usa,španělska,holandska...kteří mluví o falešné pandémii./A.Giorgiani poslal za mříže 135 členů mafie,tak snad to také nevyšumí do prazdna,ikdyž za plandemii stojí mnohem mocnější..../ csworld.info/mem/video/rcV4oXtktWScomo.html&lc=UgzaSw9BSwMEYkL2jLh4AaABAg.9FCuDwEoJvO9FEIhpNdgr5

   Robert SotkowskyRobert SotkowskyPřed měsícem
 • Ledmilhářka,manipulátorka.

  Zbyněk ZbyněkZbyněk ZbyněkPřed měsícem
 • Paní Soňa by to měla říct tomu flegrovi nebo jak se jmenuje. Já věřím ji. Byl by to dobrý rozhovor by mu vysvětlila mrazáky na ulicích.

  Monika KuchařováMonika KuchařováPřed měsícem
  • V Ostravě prej už mrazák na ulici mají.

   Ramon y SantiagoRamon y SantiagoPřed 19 dny
  • Flegr je mediální klaun,podporován farma loby,virus a jeho inenzita,se řídí a šíří uměle...skrze,fejk testy,mediální propagandu ,who...atd.,tedy další vlny zřejmě budou,dávkují je dle potřeby a virusy mutují,proto byl užit pravě virus.

   Robert SotkowskyRobert SotkowskyPřed měsícem
 • Ano, v té první linii, jak to paní Peková vnímá, nevidí ty závažné případy. Vidí je ale jiní a ti budou mít názor trochu jiný. Lékaři z intenzivních jednotek, by se také dali považovat za první linii. To že těch "veselých" nemocných je více přeci neznamená, že budeme ignorovat ochranu před virem, který jiné může zabít. Ale co odborník, to názor. Je na tom krásně vidět, že o tom vlastně víme úplný prd. Jen se dohadujeme. Ale ono bude za pár měsíců jasnější, kdo měl pravdu.

  PegassonPegassonPřed měsícem
 • Hm a navíc tvrdí pěknou kravinu, paní, že Covid je jen přidružený a příčinou smrti je ta jiná, třeba chronická choroba. Tak to popíšu svůj případ. Lehký průběh Covidu. S ničím se neléčím, nemám žádné chronické zdravotní problémy. Po uzdravení s Covidem jsem při jakémkoli oslabení cítila jak se jako by ten Covid vrací (nevim, třeba něco ještě v těle zůstává a pak se to při oslabení organismu mobilizuje a opět útočí) a musela jsem znovu odpočívat, jako když jsem se léčila s Covidem. Protože už jsem to prodělala, tak na sobě cítím jak je to stejné. Nebo, mám kolegu, ten to bohužel chytil taky, nakazili jsme se všichni kolegové u nás v práci, momentálně mu nebylo nic. Byl v létě v lázních. Před několika lety měl slabý infarkt. Ale teď momentálně mu nic nebylo. Dostal Covid a je na JIP v umělém spánku, dostal Remdesivir, nevím jak na tom teď je. Před pár dny byl v tom umělém spánku. A pokud teda měl slabší srdce, tak mu to jednoznačně zhoršil ten Covid, protože ještě před týdnem než se nakazil byl naprosto fit (bohužel srdcař...). Takže má zápal plic, něco s tím srdcem a Covid. Takže "s Covidem" může taky znamenat to, že člověk je v rizikové skupině, ale jeho stav nebyl akutní skrz tu chronickou nemoc nebo zdravotní problém. Ale naopak. Jako pardon, ale ta paní, čím víc ji poslouchám ti méně mi připadá, že by tomu rozuměla.

  recyobchodrecyobchodPřed měsícem
  • @recyobchod ...píšu od své ženy...trestní oznámení bych podal na hygienickou stanici... .-) za nekonání... když Kocourkov , tak pořádnej !

   Jana SeluckaJana SeluckaPřed 17 dny
  • @recyobchod U nás v severomoravském kraji je to více až 95 procent,jeto i v tomto článku tv nova tn.nova.cz/clanek/mnoho-nakazenych-pacientu-je-bez-priznaku-odbornici-objasnili-proc.html

   Robert SotkowskyRobert SotkowskyPřed 29 dny
  • @Robert Sotkowsky jak. To víte, že to je 90 procent?

   recyobchodrecyobchodPřed 29 dny
  • Mnoho lidí má příznaky a test negativní a až 90 procent nakažených nemá žádné příznaky,jaké důkazy ještě chceme abychom pochopili že tady něco smrdí.

   Robert SotkowskyRobert SotkowskyPřed měsícem
  • @recyobchod Asi vás budu šokovat ale některé řady testů PCR byly kontaminovány coronavirem,sars cov 2,přiznalo to CDC,vykazovaly málo pozitivity ,proto je upravila farmaceutická firma. ,CDC je uřad něco jako naše hygiena. Efektivnost těch testů popsala známá polská mikrobioložka,která pracuje mnoho let v Itálii u věhlasného vědce v této oblasti prof.Montaneiriho a jeho manželky v labolatoři, a tvrdí o testech PCR,že je to jako kdybychom vzali logo z auta typu mercedes,připevnili jej na ranaulta a prohlásili že je to mercedes,je to naprostá loterie,virus nebyl vyizolován,test byl vytvořen na základě počítačového algorytmu pravděpodobnosti.Nevěřte tomu.(: Tedy také bych nešel na testy,na slovensku mají celoplošné testování zítra. a Vypadá to takhle,to už je totalita: PLOŠNÉ TESTOVÁNÍ OBYVATELSTVA NA COVID-19 ANTIGENNÍMI TESTY, KTERÉ DO TÉTO CHVÍLE NESCHVÁLIL SLOVENSKÝ STÁTNÍ ÚSTAV PRO KONTROLU LÉČIV (ŠÚKL) A FIRMA SD BIOSENSOR NEMÁ NA SLOVENSKU ANI JEDEN JEDINÝ SCHVÁLENÝ PRODUKT SOUVISEJÍCÍ S DIAGNOSTIKOU COVID-19 A KORONAVIROVÝCH STĚRŮ! SLOVENSKÁ VLÁDA JEDNÁ ZCELA PROTIZÁKONNĚ A NUTÍ DO NELEGÁLNÍCH AKTIVIT TAKY LÉKAŘE! Antigenní test má pouze udělenou výjimku od WHO jako prostředek nouzového použití (EUL) a nikdo tak nenese zodpovědnost za jeho spolehlivost, účinnost, nezávadnost, funkčnost a hlavně pravdivost informací a parametrů uvedených v uniklém příbalovém letáku! Na něm není ani uveden držitel registračního rozhodnutí, protože žádné neexistuje!

   Robert SotkowskyRobert SotkowskyPřed měsícem
 • Tak to, jak zpochybňuje statistiku a říká, že ona vidí kolem sebe něco jiného... to snad i v prvním ročníku VŠ.... to je její subjektivní dojem. A není možné si to zobecňovat. Na rozdíl od paní pan Flegr opírá svá tvrzení o trošku platnější data.

  recyobchodrecyobchodPřed měsícem
 • Jakoze rozestupy a masky ne ne? To mi pripadne hodne nezodpovedne a neprofesionalni.

  To mě po*er !To mě po*er !Před měsícem
  • Už jstě někdy chytal komáry voljbalovou sítí?Ta nějak vypadá efektivita roušek na virus,který je cca.1200 X menší nežli mezery vláken roušek...(: apropo proč jsme nikdy neušky nepouživali při virových epidemiích? Byli jsme všichni hloupí,ted jsme chytří...cca od jara 2020.

   Robert SotkowskyRobert SotkowskyPřed měsícem
 • Paní Peková je nebezpečná žena. Týmy vědců na celém světě bádají, ale ona má už od února jasno. Chápu, že lidé chtějí vidět nějaké světlo na konci tunelu, ale naprosto demagogický postoj této damy to opravdu není. Celý svět s pandemií bojuje a všechny nás to omezuje. Že by byl svět plný hlupáků a jediná osvícená byla paní Peková? To jestli se testuje či netestuje přece nemá vůbec žádný vliv na to že v nemocnicích přibývá vážně nemocných a počet úmrtí se zvyšuje. Že nemocní zaplňují i jiná oddělení, nemocniční péče se zhoršuje. Skuteční odborníci už ztrácejí síly vzdorovat těmto demagogiím a já se jim vůbec nedivím. Virus zmizí tím rychleji, čím budeme všichni zodpovědnější. Velice mě děsí, co paní Peková říká. A že má skoro půl milionu zhlédnutí... Zatím jí její,, fundované,, prognózy moc nevycházejí. Jsme všichni rozmazlení a chceme jen práva a jen se bavit... Kdyz se máme trošku omezit, nechce se nám a raději nasloucháme takovýmto lidem.. Je to určitě ta snadnější cesta...

  Vladimíra NémethováVladimíra NémethováPřed měsícem
  • 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

   Joi JormJoi JormPřed 27 dny
  • Mýlíte se do médií hl proudu pronikají pouze názory jedné strany ...jedné línie. Memorandum proti pandémii podepsalo 10,5 tisíce vědců.

   Robert SotkowskyRobert SotkowskyPřed měsícem
 • Dnes je 29.10. Cocid zuří v celé Evropě. Jsme na tom nejhůře v celé Evropě. Paní Peková kdybych měl křištálovou kouli tak bych mohl věštit taky. Možná do vánoc Covid opravdu zmizí a my sní. V to případě budete mít pravdu.

  Josef VítekJosef VítekPřed měsícem
 • Paní chce bít populární? Co to mele za chujoviny.

  Martin KnittelMartin KnittelPřed měsícem
  • souhlasím ...ale být se píše s ,,y,, .-)

   Jana SeluckaJana SeluckaPřed 17 dny
 • Tak a kde je ted pravda? Nebo to ceho by se měla držet Vlada... Jedna kapacita v oboru molekulární biologie tvrdí že do Vánoc nic nebude. Druha kapacita v oboru parazotolie tvrdí,že v 11mesici bude denně 1-2tis mrtvých.

  Jozef MartonJozef MartonPřed měsícem
  • apps.who.int/flumart/Default?ReportNo=6

   Robert SotkowskyRobert SotkowskyPřed měsícem
  • Kapacity tvrdily,že budou miliony obětí...zatím to vypadá že jich je méne než na chřipku,dle nejnovějších dat WHO...z cca,3,4 procent na 0,24 ....o stovky procent.Co z toho plyne logicky? Je to globální podvod,jak jinak si to vysvětlit?/a chřipka zmizela,prostě není...(: dle těchto dat./

   Robert SotkowskyRobert SotkowskyPřed měsícem
 • Konečne dali slovo aj odborníkovi , ešte keby ju aj tí prihlúpli politici počúvali.Hold ale COVID strašiak sa im hodí..

  Stefan HorvathStefan HorvathPřed měsícem
  • Hlúpa hus od pohľadu si pre zmenu ty a nikto ti to nehovorí...,tak seď pekne doma pri deťoch a nechaj si aj ďalej vymývať "mozok" .

   Stefan HorvathStefan HorvathPřed 17 dny
 • Je to idiot který straší už tak dost vystrašené lidi

  jan loskotjan loskotPřed měsícem
 • Jo, pěkně se to poslouchalo... Dneska se ale jasně ukazuje, že pravdu měl pan profesor Flegr. Ono nikdo tehdy nezpochybňoval fakt, že většina lidí prodělá toto onemocnění bezpříznakově, nebo jen s mírnými příznaky, bohužel ale v té mase lidí je určité procento vážně nemocných a jejich absolutní počty prudce rostou spolu s počty nakažených. Naproti tomu zdravotnictví vždycky bude mít nějaké kapacity přes které nebude možné jít. Nemá cenu se dohadovat kdo umřel spíš "s covidem" než na covid, to jsou zbytečné debaty. Průkazné je porovnání průměrných čísel úmrtí v jednotlivých měsících za minulé roky a za letošek. To, co je jisté okamžitě a každý musí vnímat, je přeci přetížené zdravotnictví. Nutnost stavět rezervní nemocnice - "polní lazarety", to rozhodně není běžné pro každoroční chřipkovou epidemii. To je stav, který tu nebyl za posledních mnoho let (popravdě já nic obdobného nepamatuji). Díky tomu, že brzo dosáhneme i těch rezervních kapacit a nebude se možné věnovat všem, podstatně stoupne úmrtnost na úplně jiná onemocnění a choroby. Bohužel tohle mnoho lidí stále ještě nevidí, nebo ve svojí sobeckosti vidět nechce.

  Pavel HerinkPavel HerinkPřed měsícem
  • @Pavel Herink Zde je soudce A.Giorgiani hostem pořadu polské TV,společně s dalšími lélaři,téma Plandemie,vřele doporučuji. csworld.info/mem/video/rcV4oXtktWScomo.html&lc=UgxfnU_egQoedUQGhrV4AaABAg.9FCvZf4W5K49FQAVbhGFv4

   Robert SotkowskyRobert SotkowskyPřed měsícem
  • @Pavel Herink Co se týká ventilátorů,rukavic,roušek...tak to se obávám že jde o prostý bysnys ale nejdříve bylo toto všechno vytvořit.(: Ventilátory na covid zabíjí,dle statistik z itáie je to 85 procent,zatímco třeba na zápal plic aj virových onemocnení akutní resp.poruchu do 5 procent.Respirátory se nakupovaly dle doporučení WHO,stejně i léčilo,bohužel se ukazuje že to byl omyl,do značné míry,docházelo k trombociditě plic,tedy se pacient prostě udusil,byt jinak mnohdy bez jiných dalších závažných nemocí.....případy řeší it soudce Anjelo Giorgiani,je možno si vyguglit,padají žaloby,nejen na představitele WHO v itálii. Nová data,/mortality/již tak zprofanované WHO,zcela změnily dosavadní,odhady,hypotézy,počty... v globálním měřítku,tedy nezbý než jim věřit.Ukazují že jsem byli obelhaní,jaký jiný chcete důkaz? Co se týká nemocnic tak ředitel největší nemocnice M.Ludvík,tvrdí že počet pacientů na covid nemají ve 40 proc.žádné příznaky,jsou na pozorování...,např.ředitel třinecké nemocnice tvrdí ýe je to 50 procent...taktéž je možno ověřit z dostupných zdrojů. Tedy zabírají místo pro ostatní nemocné. Máme tisíce zdravotnicků v izolaci,většinou zcela zdravých,když už si kladete otázku ohedně přetíženosti nemocnic.Mnozí musí vykonávat nesmyslné a pochybné testy. (:

   Robert SotkowskyRobert SotkowskyPřed měsícem
  • ​@Robert Sotkowsky Těch obětí na covid je už přes 3 tisíce a rok ještě nekončí. Každopádně kdybyste mě četl lépe, tak jsem psal, že nemá cenu se dohadovat o tom kdo umřel na covid, nebo s ním :) Pan Kubek to pěkně ukazoval na grafu jarního nárůstu úmrtí v New Yorku, který byl několikanásobně vyšší, než běžně v předchozích letech byl. Jak říkal, důležité je si na tom uvědomit, že velká část lidí vůbec nemusela zemřít přímo na covid, ale v nepřímé souvislosti s tím, že bylo přetížené zdravotnictví a nedostalo se jim té potřebné péče. A to stále ještě hrozí i nám. Pokud se mi snažíte vysvětlit, že nejde o nic mimořádného, proč tedy podle Vás bylo letos najednou nutné nakoupit větší počet plicních ventilátorů? Proč je nutné realokovat kapacity lůžek jednotek intenzivní péče z jiných oddělení pro tyto pacienty a odkládat proto jiné operace? To jsou přeci fakta nezávislá na tom, co pan Flegr i Soňa Peková a jiní říkají. Nebo si zrovna letos plno lidí umanulo, že si prostě půjdou s chřipečkou poležet na přístroje? :) Nebo lékaři a sestry z nemocnic lžou? Věřte, že budu jen rád, když se to nakonec zvládne bez černých scénářů. Na druhou stranu si myslím že pokud se tak stane, tak jen díky těm opatřením, která stále někteří zpochybňují a nedodržují.

   Pavel HerinkPavel HerinkPřed měsícem
  • Flegr asi lhal protože dle nejnovějčích dat WHO je umrtnost menší nežli u chřipky,na urovni běžné virozy,z cca.3.4 na 0.24 procent...tedy víte o čem píšete? (: V čechách máme ročně cca.1700 umrtí na chřipku,/kauzální vliv na průběh choroby/zatímco u covidu vaříme z vody virus nebyl vyizolován,a obětí je zatím méně pokud se nemýlím. A asi se shodneme že měřit riziko,nebezpečnost můžeme pouze mortalitou,dnes se to měří např.počtem nakažení,což jsme všichni,žijeme ve zvláštní době,apropo měl jste někdy chřipku,angínu...bez příznaků? (:

   Robert SotkowskyRobert SotkowskyPřed měsícem
 • Je zajimave ze v puvodnim "jadru" tohto virusu, v Cine, je pokoj. Zadna omezeni a jsou v pohode.

  Peter CajkaPeter CajkaPřed měsícem
  • Tam jak se virus objevi, nasadi velmi tvrdy restrikce, tak i v jinych asijskych zemich a lidi nedrzkujou, drzi hubu a krok, proto se s tim poperou. Zbuznela evropa plna lidskych prav a demokracie se v tom bude placat dlouho, pac evropan nemuze proste sedet chvili doma na prdeli, evropan musi vsude litat a kricet jak ho vlada omezuje, musi denne vymetat obchodaky a podobne. Delame sei to sami.

   Karel GideonKarel GideonPřed 28 dny
 • Paní doktorka viděla covid-19 pod mikroskopem ve své laboratoři. Hledá o něm informace po celém světě. Zbytečně nás nestraší a to je teď moc důležité.

  Iveta MullerovaIveta MullerovaPřed měsícem
 • csworld.info/mem/video/oNqib2ygqYuYaIc.html

  Rasty HronskyRasty HronskyPřed měsícem
 • Paní doktorko, moc si Vás vážím, Vaše slova mají ,, hlavu i patu". Shoduju se názorově s Vámi. A mmj., i já jsem už slyšela z několika na sobě nezávislých zdrojů, že pozůstalé nutili podepsat, že zemřelý skonal na Covid !!!!! Je to hnus !!!!!!

  Zuzana LiškováZuzana LiškováPřed měsícem
  • Jelikož jsi hloupá...věříš sračkám.

   Jana SeluckaJana SeluckaPřed 17 dny
  • @Zuzana Lišková nesmysl, kterej nikdo nedokázal a je to xkrat vyvraceny ale vypravejte si tu dál ten váš názor.

   Karel GideonKarel GideonPřed 28 dny
  • @Karel Gideon No,jen proto, že mám vlastní názor, ještě nemusíte urážet !!!! A kdyby jste pořádně četl, tak píšu, že ,,....nutili podepsat úmrtí NA Covid " !!!!

   Zuzana LiškováZuzana LiškováPřed 28 dny
  • Nekolikrat vyvraceny hoax, jste dalsi jednodussi co tohle zere. Bezne se vas totiz doktori budou ptat na to co mohou napsat do umrtniho listu. Blbost na entou co tu leti od jara a porad to lidi budou sirit.

   Karel GideonKarel GideonPřed 28 dny
 • Super,jen by mě zajímalo co říká dnes :)))Nějak jí to nevychází

  JantarJantarPřed měsícem
  • ...ještě nejsou Vánoce.....

   verakas2verakas2Před 24 dny
  • Nepředbíhej. Vydrž. Nezmatkuj. Tohle skončí, ale bude následovat další dějství, a to bude daleko zajímavější. Nech si taky nějakou "šťávu" na to. Pokud se předpověď paní doktorky nevyplní přesně na den, to není tragedie. Větší tragedie nás čeká pokud to zdechne dřív něž budou mít hotovou vakcínu. To pak spustí ...

   Děda JáraDěda JáraPřed 27 dny
 • mental gymnastics.

  medicann blackpillmedicann blackpillPřed měsícem
 • Ďakujeme za povzbudzujúce a pravdivé video.Za čestnosť a poctivosť.Za to,že ukludňujete ĺudi.Vďaka. 🌸🌸🌸

  Zlatica BobováZlatica BobováPřed měsícem
  • :-D PRAVDIVÉ....

   Jana SeluckaJana SeluckaPřed 17 dny
 • No - tentokrát teda - nevim, nevim...... Nezbývá, než ji ZASE věřit.

  svenda jaromírsvenda jaromírPřed měsícem
 • Chápu, že lidé potřebují slyšet něco pozitivního, ale paní Pekovou, Šmuclera, Žaloudíka a další podobné pseudoodborníky bych hnal za současnou situaci k zodpovědnosti. Lidé se nechají snadno ovlivnit a i díky takovýmto neuváženým vyjádřením skutečný stav věci zlehčují. Ani se nedivím emotivním projevům skutečných odborníků Václava Hořejšího nebo Milana Kubka, když vidí, jak lidé přemýšlí a konají.

  Jamal HoubologJamal HoubologPřed měsícem
  • @Michal Hruska k

   Marie StehnovaMarie StehnovaPřed měsícem
  • Přesně, podívejme se na český národ z nadhledu jako na celek. On říká v jedné větě, já nebudu poslouchat jako stádo ovcí autority, které tomu rozumí, ale v pokračování oné věty zjistíte, že ten český národ, jako stádo ovcí, poslouchá ty, kteří tomu nerozumí - viz např. zubaře a politiky, kteří tepali celé léto proti vládě a protiepidemickým opatřením. Úplně stejně, jako když odborník přes elektro, řekne čechovi, aby se nevrtal v té elektrice a přechytřelý čech se v ní hrabat bude a pak vyhoří.

   Michal HruskaMichal HruskaPřed měsícem
 • ok p.Dr. Peková Dakujeme Vám a už politicke divadlo odhalili s cielom vakcinovať v USA A na obzore su žaloby Na Súdny dvor pre všetkých politikov krajin EU za zneuživaní politické moci a pre business miliardárov.

  eduardo atelieeduardo ateliePřed měsícem
  • Ve společnosti nekoluje pouze vir, který napadá dýchací soustavu, nýbrž i vir napadající mozkové buňky.

   Jamal HoubologJamal HoubologPřed měsícem
 • LEN DEBILY neakceptuju jej odbornosť a veriť theatru s cenzurou je podpora genocide proti Slovanoma je hanbou že SLOVAN STOJI PROTI SLOVANOM,toto vyhovuje programu USA fašizmu na likvidáciu populácie,Národy Slovanov -normálna väčšina nieje hlúpa,vieme o čo ide globalistom a liberalom vakcinovanie s čipmi je navadzanie ludí na hromadné samovraždy.

  eduardo atelieeduardo ateliePřed měsícem
  • @Jamal Houbolog ...Kašly na něj...je to magor :-D

   Jana SeluckaJana SeluckaPřed 17 dny
  • Národy Slovanov -normálna väčšina nieje hlúpa (Vaše slova). Vy ale evidentně tvoříte výjimku. Je až neuvěřitelné, čemu všemu jsou lidé schopni uvěřit.

   Jamal HoubologJamal HoubologPřed měsícem
 • Přesně tak jak říká paní Peková si to myslím celou dobu.Vše jasně a srozumitelně vysvětleno:-))Přesně takoví lidé by měli být více slyšet a vidět.:-))

  margotkaomargotkaoPřed měsícem
 • Paní doktorka určitě vi o čem mluví! Mimochodem v labácích světových velmocí jsou zapečetěné tak strašné patogeny,!! pokud by nějakým nedopatřením, nebo i dopatřením TOTO uteklo mezi lidi bude to proti covidu jako atomová bomba proti prskavce.

  Jirkason BeneshJirkason BeneshPřed měsícem
 • U nás máme tiež takýchto "odborníkov", ktorí manipulujú davy totálnymi bludmi. Pozrite si MUDr. Bukovského - to je ešte horší týpek ako táto popletená pani.

  Ivar VaculaIvar VaculaPřed měsícem
  • Nejhorší na tom je, jak ji tu lidé velebí. Do jisté míry to chápu, protože jim dodává naději, na druhou stranu jsou ale někteří lidé díky jejímu pohledu na věc méně zodpovědní.

   Jamal HoubologJamal HoubologPřed měsícem
 • Veľmi zrozumiteľná, šikovná osôbka

  Jarmila SurováJarmila SurováPřed měsícem
  • TAK HLAVNĚ ABY JÍ JEJÍ PROGNOZY VYŠLY...ZATÍM TO BOHUŽEL VYPADÁ PŘESNĚ VŠE NAOPAK...TAK HLAVNĚ ŽE JSTE SPOKOJENÁ .-)

   Jana SeluckaJana SeluckaPřed 17 dny
 • Paní Dr. Peková děkuju za vaše vysvětlení celé situace. To co říkate o situaci má hlavu a patu. Opravdu mooc děkuju ❤️🌹👍

  Lucka svecova SvecovaLucka svecova SvecovaPřed měsícem
  • povíme si po Vánočkách .-)

   Jana SeluckaJana SeluckaPřed 17 dny
 • Prenasledujú pravdu. Fašizmus je taký.

  Nalim CORENalim COREPřed měsícem
 • Děkuji Reflexu za pravdu. Potetovaný mladík mě iritoval svojí neschopností mluvit do mikrofonu - musí mířit na ústa a né do stropu OMG.

  empecko23empecko23Před měsícem
 • Rešpekt pred tak Múdrou Ženou! Ja by som len doplnil ze redaktor nemal pravdu ked tvrdil ze sirenie "pozitivne" idnikovanych ludi je exponencialne - t.j. ako hokejka.... pretoze media klamu tym ze miesaju udaje. totizto aby bol priebeh infikovanosti exponencialny - musel by sa v prvom rade robit odber na reprezentativnej konstantnej vzorke napr 20000 odberov kazdy den (este aj to by muselo ist o nahodny odber nie za cielene dohladavanie) ja mam program ktory prepocitava na konstatnu vzorku a aj este na konstantny milion obyvatelov a nie je pravda ze je priebeh expenonencalny ... ano blizi sa k exponencialnemu to ale to co nam prezentuju - pretoze neumerne narastaju pocty odberov ale v prepocte na 10.000 odberov je jemne linearny a to s velmi miernym narastom! od marca si pustam raz tyzdenne kratucky program ktory vyrobi grafy pre Norsko Svedsko Slovensko Cesko a vlastne mozem pustit akukolvek krajinu jedine co potrebujem je subor s udajmi :den - pocet najdenych - absolutny/relativny denny odber vzoriek. vsetko ostatne moj program prepocita a vykresli a vypocita aritmeticky priemer podla datumov ktore mu zadam. momentlalne ma SVK este horsie data ako CR a obe maju 10x horsie ako Norsko krajina kde sa nikdy ruska nenosili....a zhruba 2-3x horsie ako Svedsko...(za oktober)

  Robert VancisinRobert VancisinPřed měsícem
 • F.A. Hayek: replikace struktur. Skutečnost, že se určité struktury mohou formovat a množit, protože jiné podobné struktury, které již existují mohou předávat své vlastnosti jiným (podřizujícím se příležitostným variacím) a že abstraktní řády tak mohou projít procesem evoluce, v jehož průběhu přecházejí z jednoho materiálního ztělesnění v jiná, která se objeví jen díky tomu, že model už existuje, dala našemu světu novou dimenzi - šíp času. (Blum 1951). Jak plyne čas objevují se nové charakteristiky, jež před tím neexistovaly, sebeuchovávající a vyvíjející se struktury, kterém se - přestože jsou v kterémkoliv časovém okamžiku reprezentovány pouze konkrétními materiálními ztělesněními stávají jedinečnými - bývají jedinečnými entitami, jež v různých projevech přetrvávají v čase. Možnost formování struktur procesem replikace dává prvkům majícím schopnost se takto formovat větší šance na rozmnožování. K množení budou přednostně vybrány ty prvky, které se mohou formovat ve složitější struktury, a nárůst jejich součástí povede k utvoření většího množství takových struktur. Jakmile se takový model objeví, stává se stejně pevnou složkou řádu světa jako jakýkoliv materiální předmět. Ve strukturách mezilidské interakce jsou vzorce činnosti skupin determonovány způsoby jednání přenášenými jedinci jedné generace na jedince generace následující. Tyto řády si zachovávají svůj obecný charakter jedině pomocí neustálé změny (adaptace).

  Karel JanyškaKarel JanyškaPřed měsícem
 • ked pani doktorka rozlisuje ci skapal na kovid alebo nie, ale pokial by nedostal kovid tak by predsa neskapal. takze kovid je pricina. a vyhovarat sa ze kovid sem priniesli znova turisti tak co zavru sa hranice ? nezavru. tak to sem prinesu na dalsi rok aj na ten dalsi a zase toto iste bude dokola ? ty co to prekonali tiez je dost ludi co im neni do tanca a su z toho pokrceny. a kde mame statistiky co bude za 10 rokov ked sa zisti kolkym to poskodilo organizmus, aj ked na to hned neskapali a mali len rymicku...

  Bet 365Bet 365Před měsícem
 • Respekt 👏👏👏

  Robin BeranRobin BeranPřed měsícem
 • Děkujeme Vám!

  Adriana KamangoAdriana KamangoPřed měsícem
 • Pani Soňa pre mnňa sţe hrdinkou ,lebo ďokážeţe pomenovať veci tak ako sa majú a vysloviť svoj názor nahlas!!!! Za to Vám patrý nekonečné ĎAKUJEME!!!!!!

  Jozo RadovnickyJozo RadovnickyPřed měsícem
  • Jozo nehul ten sajrajt máš pak temno v kebuli.

   gooodwillgooodwillPřed měsícem
 • Tady je krásně vidět, jak nám vláda a vládní činitelé pořád lžou a ještě se diví, že jim nevěříme. Dostali jsme se velmi rychle do větší totality a hlavně cenzury, než bylo před rokem 1989. Hrůza a děs.

  Sveda K.Sveda K.Před měsícem
 • Načo s ňou robíte rozhovor, keď ju neviete preargumentovať?

  MurkoMurkoPřed měsícem
CSworld