VĚDĚLA JSEM TO DŘÍV NEŽ SE TO STALO...

15. 02. 2021
26 395 zhlédnutí

Dlouho očekávané video je tady! Další ze série "Paranormální příběhy". Trochu odlehčenější verze, doufám, že se i tak bude líbit. Své příběhy mi pište do komentářů!!!!!!!
___________________________________________________________
S O C I A L M E D I A
Instagram: instagram.com/jullobrien​
Twitter: twitter.com/jullobrien​
Pro všechny spolupráce a jiné informace kontaktujte jullobrien69@gmail.com
For all cooperation please contact: jullobrien69@gmail.com
---------------------
*Music used in this video:
csworld.info/mem/video/m8Ktb2Guo6l1Z3M.html

Komentáře
 • ŠUP po dokoukání sem s vašimi příběhy!!!! Nemůžu se dočkat! Některé se objeví v dalším videu

  Jull o'BrienJull o'BrienPřed 9 dny
  • Ahoj, píšu příběh.... Když mi bylo asi 10 tak jsme byli s bratrancema u babičky v práci. Má dílnu na svíčky. No a začala jsem ji barvit, po straně byl průchod ven. V tom průchodu byla vidět silueta člověka. Ve stejnou chvíli jsme se otočili a jeden bratranec řekl že tam někdo byl. Myslela jsem si že tam prošel děda a neřešila jsem to. Pak jsem tam jeli podruhé a se sestrou jsme ho viděly znovu. Pak naše pra teta, babička a pán co tam byl zaměstnán si začali o tom "pánovi" povídat. A najednou mi docvaklo že to asi děda nebyl. Babička zašla za pánem, kterého znala a všechno mu řekla. A ten jí řekl že tam před mnoha lety byla šachta kde se z jednoho dne jen tak zasypala a nikdo nevěděl proč. A navrhl že to může být jeden z těch dělníků co tam pracovali a že mu máme zapálit svíčku a "odpustit" mu, aby mohl jít do nebe..... Udělali jsme to a už se nikdy neukázal..... PS: toto se opravdu stalo.

   Natalie VedralovaNatalie VedralovaPřed hodinou
  • Ahoj Juli ☺️ Chcela by som sa podeliť o moje dva príbehy. Prvý je skôr o mojej intuícii. Priateľovi zomrela babka a pár dni po pohrebe sme sa o nej rozprávali s jeho maminou. Hovorila nám, aká bola krásna keď bola mladá, že vyzeral úplne ako Marilyn Monroe. Spýtala som sa jej, či by mi nemohla ukázať fotky, že by som ju rada videla. Priateľ išiel hľadať fotoalbumy a ja som zatiaľ sedela v jeho izbe na posteli a čakala som. Keď už som počula, ako ide za mnou do izby, mi iba napadla myšlienka, že kokso teraz keby sa potkol a spadli by mu tie albumy na zem... neviem prečo ma niečo take napadlo. No lenže on sa potkol a naozaj mu tie albumy spadli na zem. Ja som vtedy ostala pozerať ako obarena a keď ich chcel zdvihnúť zo zeme tak som ho zastavila nech počká, lebo jeden spadol otvorený. Povedala som mu, aby ho zdvihol a pozrel, kto jej na tej fotke. Bol to rodinný fotoalbum, kde bol môj priateľ ako malé dieťa, jeho rodičia, jeho súrodenci a bola tam aj jeho babka. Ten album spadol na zem otvorený a hádaj kto bol na fotke? Zrovna jeho babka... obaja sme na seba pozerali a keď som mu to povedala, tak mi povedal že mi verí, lebo ja mám silno vyvinutý 6ty zmysel a viem si prestaviť veci, ktoré sa stanu. Takze úplne ťa v tomto chápem a verím ti. A další príbeh: ten sa mi stal pár rokov dozadu, keď som mala asi 18 rokov. Išla som spať a ešte keď som bývala u rodičov, tak som si vždy nechávala pootvorené dvere od izby, aby keď sa mi bude snívať niečo zle, aby som mohla rýchlo vyletieť z iby k našim do spálne. A pamätám si, že jednu noc som sa zobudila, mohli byt asi dve hodiny ráno a videla som, ako niekto, alebo niečo stojí v mojich dverách. Viem, že to malo na sebe dlhé biele šaty ale take ako z hororu, skôr to vyzeralo ako mech. Zaujímavé ale bolo, že som necítila, že by som sa mala báť. Proste som ležala a pozerala sa na tu postavu a ona sa pozerala na mna. V tom sa ale otočila a išla preč smerom do kuchyne, ale pritom stále pozerala na mna až kým nezašla za roh. Moja reakcia bola iba že som pokrcila plecami, v duchu som si povedala no a čo, otočila som sa a spala som ďalej... nechápem to a prisaham že som bola hore a nebol to sen. Ale bola to dobrá energia, keďže som sa vôbec nebála. Rodičia mi samozrejme neverili a mysleli si, že som bola iba námesačna, ale iba ja viem, kde je pravda. To sú moje dva príbehy 🙂

   Domčik VašinováDomčik VašinováPřed 9 dny
  • Približne asi rok naspäť vo februári 2020 som sa dala do kopy s jedným chlapcom z našej triedy. To samozrejme veľa z našich spolužiakov riešilo. Neskôr sme teda nastúpili do karantény a vtedy mi prišlo že to nefungovalo tak sme sa rozhodli rozísť. Potom neskôr nasledovali letné prázdniny a znovu sme nastúpili do školy, kde sme sa samozrejme s tým chlapcom znovu stretli a rozhodli sme sa dať znovu dokopy pretože nám prišlo že nebol úplne dobrý nápad sa vtedy rozísť pretože to bolo rozhodnutie zo dňa na deň. Ale nepovedali sme o tom nikomu z našej našich spolužiakov iba mojím 3 kamarátkam a jednému jeho kamarátovi, aby to práve ostatní neriešili a nerobili z toho ďalšiu drámu. Jeden deň sme mali mať prespávačku s tými mojimi 3 kamarátkami. Tým že ja dochádzam do mesta do ktorého chodím do školy a dve z mojich kamarátok tak bývajú a jedna tiež dochádza sme sa rozhodli že ja a druhá kamarátka ktorá dochádza pôjdeme teda k jednej z kamarátok ktorá býva pri škole, kde nas neskôr vyzdvihne mamka tej druhej kamarátky ktorá dochádza teda u ktorej sme mali spať a tiež sa tam naobedujeme a posledná kamarátka sa pôjde ešte pobaliť domov. V škole sme tak mali normálny deň len mi práve prišlo že ten môj priateľ nebol úplne normálny a nebol vo svojej koži bol veľmi smutný ale bolo to naozaj veľmi čudné pretože on úplne neprejavoval svoje emócie no rozhodla som sa teda nič riešiť pretože v tú dobu som bola veľmi paranoidná. Rozhodla som sa teda neísť za ním práve aby z toho naši spolužiaci nerobili drámu. S dvomi kamarátkami sme teda išli normálne po škole domov k tej jednej kamarátke a tá posledná išla k sebe domov s tým že ona príde o takú hodinu alebo dve. Cestou ku kamarátke som im hovorila že určite sa niečo deje s tým priateľom a že to teda nie je úplne normálne že podľa mňa sa niečo deje ale oni boli trochu skeptické. Rozhodla som sa mu teda napísať, keď prídeme k tej kamarátke ale on ma predbehol a napísal mi že či mi môže povedať niečo o čom sa niekomu potrebuje zdôveriť a tým trafil klinec po hlavičke lebo som vedela že sa niečo deje, len som nevedela čo. Nakoniec mi povedal o nejakých problémoch u nich v rodine každopádne ja som začala hneď plakať a bola som veľmi vyklepaná tým, že som už vedela, že sa niečo deje.

   Nina MikolášikováNina MikolášikováPřed 9 dny
  • Ahoj mám radost že mám možnost se podělit o svůj příběh. Bylo mi asi 4 a zdála se mi jedna taková noční můra.Zdála se mi na mé narozeniny. Ta noční můra mě celkem děsí ale to není hlavní. Ona se mi zdá každý rok v noci na mé narozeniny . V tom snu jde v skratce o to že se mě brutálně zavráždí jedna osoba. Omlouvám se že to nedává smysl a příběh se opravdu děje .

   Terik XDDTerik XDDPřed 9 dny
 • Jeden večer sme ze sestřenicí byli na telefonech a ja mám okno jakoby víc nahoře a ja tam měla vánoční ozdobí byli tam myslím 4 baňky a bylo to pověšeni na takový ty vánoční šňůře (snad víš co myslím 😁) no a ten večer zničeho nic se jedna baňka začala o to okno Bouchat neřešili sme to řekli sme si že to bude dělat vzduch z topení no ale pak sem si uvědomila že je to blbost jinak by se začali hýbat všechny baňky tak sem se zlekla a ta baňka asi cca po 15min začala víc bouchat do toho okna bylo asi půl 4 ráno a ja začala už křičet a brečet ze strachu rodiče nás vůbec neslyšeli což bylo divné protože sem křičela dost nahlas no tak druhy den ráno sme ze sestřenici řekli moji mamce jenže nám vůbec nevěřila tak sme to nechali bejt asi dva dny po tým to začalo znova zase ta baňka a do toho začala být sestřenice divná neřešila sem to byla sem dále na mobilu a sestřenice si pustila písničku kterou máme obě rádi a řekla nahlas teď všichny spivejte a ja začala sní a hned když sem začala sní spivat řekla ty ne a ja a kdo teda ukázala do rohu u dveří a ja řekla vždyť tam nikdo není a ona je vždyť tu celou dobu chodi po pokoji ja začala mýt dost strach a skusila sem jít spát a ona furt pustovala ty písničky cca asi 10min uběhlo a cítila sem jako by si někdo pod nohama někdo lehl ale řekla sem si že už blaznim a ona asi 3 min nad tým řekla že tam někdo fakt leží tak sem rychle vyskočila a seděla sem asi tak hodinu a koukala do blba pak sem ale usla den po tým sme šli normálně spát fakt sem byla unavená ona byla na mobilu a ja šla spát jen sem dala hlavu dolu a usla sem a jak viděla že jdu spát tak šla taky jen co odložila mobil zakřičela ale ja furt nic jakoby vůbec nic neslyšela pak asi 5 krát na mně zakřicela moje jméno až pak sem se zbudila vůbec sem o sobě nevěděla a jak sem se zbudila řekla my ty ses zvedla ? Řekla to úplně vyděšene a ja co ne vždyť sem celou dobu spala a ja měla ešte drdol a ona my řekla že mně teď viděla jak sem vztala ale že mne neviděla celou jen od ramen do toho drdolu a tak sme byli to 8 rána vzhůru a čekali sme než se zbuďi babička a babička nám potom řekla proč sme šli na záchod v potpatkach my se sestřenici sme na sebe koukli a řekli sme co vždyť sme vůbec nebyli na záchodě a babička byli jste ešte sem viděla stín a řekli sme ji co se aj ten večer nám stalo ešte ten den večer asi 12h sem šla na záchod a už sem chtěla akorát vztat ale do toho my do ucha někdo začal dýchat takový ale hnusny dýchání tak sem vyskočila a lekla sem se a šla do kuchyně ale jen se divala do blba a hned po tým sem slyšela jako by někdo chodil po chodbě ale ne normálně bylo to jako by někdo měl takový ty boty do roboty jesli víš jaky myslím a strašně nahlas to bylo no od ty doby už se nám nic nestalo doufam že se to dostane do videa ( jinak omlouvám se za chybí neovládám už moc češtínu protože bydlím v Německu tak doufam že to jde nějak přečíst)

  Terezka ViragovaTerezka ViragovaPřed 5 minutami
 • Kdybych měla říct něco o svojí silný intuici (idk jak je to jinak možný), tak se mi jednou stalo, že si s náma povídal náš učitel (je hodně kamarádskej, takže nám říká snad všechno) a říká nám: "No to neuhodnete co jsem si včera udělal k večeři." a já jen tak mezi sousedící spolužáky říkám: "Určitě knedlíky s vajíčkem."..když pokračoval, tak literally začal, že si šel koupit vajíčka a udělal si knedlíky s vajíčkem :D prostě wtf, všichni se začali smát, jak jsem to mohla vědět :D.. no a běžně se mi stává, že když projíždím TikTokem, tak sekundu před tím, než přepnu na další video, tak mi hlavou proběhne písnička, co v tom následujícím videu hraje...Je toho spoustu, ale jsou to takový drobnosti :)

  KristyCKristyCPřed 47 minutami
 • Upřímně si nevzpomínám na nějaký uplně konkrétní případ. Ale mohu říct, že se mi děje něco podobného a neumím si vysvětlit, jak je to možné. Už několikrát jsem zažila lucidní snění, nebyla by noc, kdy by se mi nezdál nějaký sen, vyloženě každou noc se mi něco zdá a ja si pamatuju jen střípky z toho snu. Mívám vážně, ale vážně dívné sny. Nejsou to nějaké sny, kde se do někoho zamiluju, budeme mít děti atd.. Jsou to prostě sny, které jsou jak kdyby z reálného života. Vždy se mi zdá o dané situaci, kde se stane něco buď uplně normálního a nebo uplně divného. Když se ráno vzbudím, tak si pamatuju pouze, kdo v tom snu byl a kde se to třeba odehrávalo. MNOHOKRÁT se mi stalo, že mi připadalo, že už jsem danou situaci někdy zažila nebo viděla. Až v první karanténě minulého roku, kdy jsem si ty sny snažila hned po vzbuzení zapisovat jsem si uvědomila, že ty dané situace a momenty zažívám nejdřive ve snech, prostě mé sny mi předpovídají, co se stane. Bohužel není to takové, že kdyýž je to nějaka blbá věc, tak bych se jí mohla vyhnout to ne. Ja si to prostě uvědomím až po tom, co se mi to stane, řekla bych že je to podobne Deja vu ( netuším jak se to píše).

  Veru BřezinováVeru BřezinováPřed 2 hodinami
 • Ahoj, mě se to taky děje že vidím věci dřív než se stanou a to jak ty dobré tak i ty špatné. Někdy to jsou takové obyčejné věci, např. uvidím co přesně ten člověk řekne a udělá, někdy jsem zase viděla jen úhel pohledu na nějaké místo, no a za pár dní jsem to takhle přesně viděla nebo se to stalo. Ale někdy tu byli i ty špatné např. nějaké vážné zranění nebo nemoci. Mám to už hodně dlouho a když jsem byla malá tak jsem z toho měla docela strach. Když jsme zase začali chodit do škol, tak mi před očima "přeskočil" obrázek (nevím jak to vysvětlit), viděla mlhavě dvě mrtvá těla muže s hnědými vlasy a ženu s blond vlasy, ale jelikož se občas stávalo že jsem to pak viděla ve filmech neřešila jsem to, jenže když jsem byla před týdnem na prázdninách u babičky, tak tam zemřel jeden pán, na to co jsem ve škole viděla jsem nemyslela, spíš jsem na to zapomněla, jenže když jsem si prohlížela staré fotky babičky a dědy, tak tam byla fotka kde byl děda s tím pánem, když jsem ji viděla tak jsem začala být nervózní, byl to přesně ten samý pán kterého jsem viděla ve škole. Některé věci co jsem viděla si zapíšu, abych na ně nezapomněla. Furt mě to trochu děsí, ale už jsem to teď nějakou chvíli neměla (naštěstí).

  Daniela RDaniela RPřed 2 hodinami
 • Asi před 3 lety se mi zdál sen, že mi umřela babička. Viděla jsem to z horního rohu pokoje. Večer za ní přišel nějaký pán a držel ji za ruku, pak kolem 3-4 ráno jsem viděla jak umřela. Ráno jsem šls za mamkou a řekla jí, co se mi zdálo. Řekla mi, že umřela.. táta mi pak řekl, že u ní byl a držel ji za ruku a že taky umřela nějak kolem 3-4 hodiny ráno. A nedávno se mi zdálo o bouračce.. ráno mi přítel psal, že ji měl.. A od té doby mám celkem strach když se mi něco takového zdá.

  Daniela HrudíkováDaniela HrudíkováPřed 23 hodinami
 • Já mám sny , které se pak stanou , ale ne všechny a zjistila jsem ze babičce , tetě , strejdovi, a sestřenici ze se jim to taky stává

  Salvatore_aduSalvatore_aduPřed 2 dny
 • Ahoj, já mám také intuice. Jsem hodně žárlivý člověk, tak jsem to nejprve sváděla na žárlivost, ale když se to stalo podruhé, tak mi došlo, že to tak nebude. Poprvé se mi to stalo s prvním klukem. Už když jsem s ním začala chodit, tak jsem měla takový divný pocit = intuici, že nám to stejně nevyjde a že stejně bude nakonec se svojí tehdejší spolužačkou, se kterou se v té době hodně bavil. Občas jsem se ho ptala, jestli jí nemiluje, nebo jestli k ní něco necítí a vždy byla odpověď ne. O několik měsíců později jsme se rozešli, protože začal chodit s touto holkou. A podruhé se mi to stalo s dalším přítelem, u kterého jsem měla také stejné podezření. Po našem rozchodu se dali dohromady asi o měsíc později. Tady jsem si řekla, že je to už opravdu zvláštní a divné. Podobná věc se mi stala i potřetí, ale o tom se již rozepisovat nebudu. Pokud Tě to zajímá, klidně se rozepíši a napíšu Ti celý příběh na email, nebo na Instagram😊

  Barbora PíclováBarbora PíclováPřed 2 dny
 • Tak se tu s vámi taky podělim o můj příběh .🤗 Bydlíme ve starém činžovním domě, který tu byl ještě za války. Ještě před rokem jsme mamka a já slýchávali v noci dětské hlasy, jak si povídají ale čeština to nebyla..Když se vrátím ještě o několik víc let do zadu, když byl můj brácha ještě malý, tak jsi vždy po večerech hrál s hračkami, protože nechtěl spát, a vždy ráno byl po pokojíku bordel, který jsem taky ráno uklidila....Jednou jsem jako vždy normálně vstala a hračky po něm uklidila...Když jsem přišla ze školy, šla jsem do pokoje a na zemi jsem uviděla rozházené hračky, brácha chodil do družiny a v tu hodinu ještě doma nebyl....z celé rodiny jsem byla jako první doma...a k tomu jsem si byla na 100% jistá, že jsem to ráno uklidila. Když jsme to s mamkou před pár měsíci řešili ,tak nám došlo že ty děti, které slyšíme, mají spojitost s těmi hračkami ... Děje se toho u nás víc, ale o tohle jsem se chtěla podělit nejvíc 🤫❤️

  Verunka TrpkováVerunka TrpkováPřed 2 dny
 • Stává se mi to skoro každý den ... Byla jsem doma sama a seděla jsem na gauči. Všechno bylo v pohodě ale až do té doby než jsem si šla pro jídlo. Máme kuchyň ve které je okno do předsíně a z tama jde vidět přístavek. Jen tak jsem se tam podívala a u sousedů na zahradě byla velká černá postava. Nějak jsem to neřešila. Někdy vidím v předsíni takové černé ''šmouhy''. Stalo se to dávno ve 4. třídě. Měli jsme hodinu a ten den byl divný. Uprostřed hodiny jsme psali test ( myslím že z matematiky ) . Měli jsem ve třídě takové malé okýnka a nad nimi takové velké okna . Ty velké okna jsme nikdy neotvírali. To okno se otevřelo samo od sebe . Nedokázali jsme si to vysvětlit. Někdy jakoby předpovídám budoucnost . Někdy si řeknu např. Babička nepřijede na návštěvu protože je nemocná. Mamka mi za chvilku řekne že babička nepřijede protože je nemocná. Nedokážu si to nikdy vysvětlit. Super videjko 🥺🥺

  Teri BalejováTeri BalejováPřed 2 dny
 • Úžasne video. 😍Chcela by som ti povedať aj môj príbeh. Nebolo to pre mna najpríjemnejšie pretože to nebola dobrá intuícia. Začalo to tak, že môj starý otec mal zápal pľúc a bol na to zle. Chodievali sme ho často pozerať, no vždy len poobede lebo som mala online vyučovanie. V ten deň chcel ísť môj ocino za ním ráno sám lebo ja som nemohla no prišla mi správa od učiteľky že jej úlohu môžeme odovzdať neskôr. Úlohu sme jej mali odovzdať vždy do 45 minútu no teraz to bolo inak. Nevnímala som to vtedy ako nič zvláštne, tak som sa obliekla a išli sme za ním. Keď sme tam prišli tak sme sa privítali a ja som si sadla k stolu ako vždy. On stál pri kuchynskej linke. Ako som sa tak zamyslela , tak mi hlavou prebehla taká myšlienka alebo neviem ako to mám nazvať, že som proste myslela na to ako ho oživujem. Zdesila som sa no nebrala som to nejako lebo sa mi to stalo prvý krát, že sa mi takto stala predstava, ktorú som mala. Tak sme sa teda asi o hodinu rozlúčili lebo mi pokračovalo vyučovanie. Prišli sme domov a deň prebiehal normálne. Večer asi o šiestej som čítala knihu a začal zvoniť ocinovy telefón. Volala starká, že našli starkého v bezvedomí a že ho moja teta oživuje. V ten moment som to nevnímala. Nasadli sme do auta a rýchlo sme išli za nimi. Keď sme prišli už tam bola záchranka, no nepodarilo sa ho už oživiť. Asi o 3-4 hodiny po tom všetkom mi to doplo, že som pár hodín predtým na to myslela no neoživovala som ho ja ale teta. Potom ma ešte napadlo, že keby sme tam prišli skôr ako sanitka by som ho možno oživovala ja no už na to nemyslím lebo ma to desí a občas si vyčítam, že som to nikomu nepovedla a že som ho mohla zachrániť. No nemohla som to vtedy ako vedieť. Ďakujem za toto video lebo som sk už myslela že som sama alebo nejaká vadná 😅

  Bianka MeliškováBianka MeliškováPřed 2 dny
 • Můj zážitek je hodně spjatý s něčím co mi je velmi blízké a to jsou zvířata…Začal normální den … s kamarádkou jsme si posílali papírky při hodině, však to znáte😂 a já ji tam začala popisovat svůj sen o tom, že se mi zdálo, že se její kočce něco stane. Nic zvláštního, až na to že mi potom na papírek napsala „neblbni dnes jdeme k veterináři na kastraci”. Trošku jsem se lekla, ale přešly jsme to jakoby nic a ještě jsme si z toho dělaly srandu ve smyslu, že jsem kouzelník a tak🤣. Papírky jsem si schovala do penálu a hodina pokračovala…. Ten večer mi zabrněl telefon a v něm od ní byla zpráva, že se zákrok nepovedl a kočka zemřela. Automaticky mi vyhrkly slzy při pohledu na modré papírky v penále. Další den mě osočila z toho, že jsem čarodějnice a řekla, že ty papírky mám vyhodit. Časem se všechno srovnalo, ale předpovědět smrt bych nikomu nepřála ani pokud se jedná o mazlíčka. ( možná najdu i fotku papírků pokud by byla potřeba😅)

  Julie KrásnáJulie KrásnáPřed 3 dny
 • Tohle mi strašně připomíná nezvratný osud, kdy ta hlavní postava taky měla nějakou tu intuici o tom co se stane a ono se to stalo. Akorát to je o něco brutálnější 😂😂

  Juli KryvňukováJuli KryvňukováPřed 3 dny
 • Ahoj, tohle je jedna z nejhorších věcí co se mi stala. Koukala jsem asi tak do dvou do rána na seriál, celárodina už spala a když jsem se posadila na postel a vypla jsem počítač ,,něco,, začlo tak divně škrábat na dveře. Byl to strašně divnej zvuk kterej nešel udělat rukama, zkoušela jsem to a v ty době jsme neměli žádný zvíře. Po chvilce to přestalo tak jsem se pořádně otočila na ty dveře, protože jak jsem seděla na posteli tak jsem nebyla k těm dveřím uplně čelem. (Mam do pokoje takový ty posuvny dveře) A přísahám že ty dveře byli uplně zavřený a na jednou se pootevřeli, první na co jsem koukla byly okna, jako že bych to svedla na průvan, ale nic všechny okna zavřený. Tu noc už se nic nestalo, ale i tak to byl nehezký zážitek.

  Michaela KomínkováMichaela KomínkováPřed 4 dny
 • Ahoj, nikdy jsem snad komentář k videu nepsala :D Nic méně mi tohle téma nedá, tvoje intuice naprosto chápu. Já i moje babička poznáme, když má nějaký náš blízký zemřít. vím, zní to zvláštně, ale ráda to vysvětlím. Když měla moje babička svojí mamku v nemocnici (byl to rok 2002) jednoho dne asi v osm večer v ní najednou hrklo a řekla mému dědovi, že prostě okamžitě potřebuje do nemocnice, za mamkou, že neví proč, ale prostě tam musí jet, dorazili asi půl hodiny před koncem návštěvních hodin, moje prababička byla prý úplně v pořádku, normálně si povídali a tak se s ní babička rozloučila a jeli domu, no ráno babičce volali z nemocnice, že její mamka ve spánku zemřela. Neumí si to dodnes vysvětlit, ale přiznala se mi, že tenhle pocit neměla poprvé. Já jsem asi dva roky zpátky přijela po škole jako běžně k přítelovi domu, jeho babička byla tou dobou nachlazená a měla kašel, nic vážného, jeho rodiče za ní proto ten den vyrazili, aby se podívali, jestli má vše co potřebuje a zkrátka ji zkontrolovali, jelikož nebyla nejmladší, během prvních půl hodiny, co byli na cestě mnou projel takový zvláštní pocit, netušila jsem ale proč, no po další půl hodině volali přítelovi rodiče, že babičce zavolali záchranku, ale že to nic není, že má jen velký kašel a jelikož bydlela sama, tak chtěli, aby se o ní v nemocnici pořádně postarali. V tu chvíli, co jsem se to dozvěděla, jsem se ale nemohla zbavit pocitu, že něco není v pořádku, furt jsem měla v hlavě myšlenku, že babička nemá jen kašel a že to prostě nebude dobrý, hlavou mi projela myšlenka, že už se domů nevrátí, a taky, že to tak bylo, asi o další dvě hodiny později volali přítelovi rodiče, že babička umřela. Byl to strašně divný pocit, tohle si mi od té doby stalo ještě párkrát, jen né v takové míře, né s takhle silným pocitem.

  Sára PaulíkováSára PaulíkováPřed 6 dny
 • Mám jeden příběh co se stal mojí tetě. Moje teta kdysi bydlela se svým tatínkem který ji moc miloval a Jak umíral tak křičel od tety její jméno. Když umřel teta v tom jejich bytě dala všechny ty věci po jejím tatínkovy do jednoho pokoje aby to pak časem nějak protřidila a vyhodila. Ale jednou asi týden na to jak její tatínek umřel měla teta před bytovými dveřmi černou kočku s modrými oči modré oči měl její tatínek. A jak teta otevřela tak ta kočka šla do vnitř a do každého pokoje se ta kočka dívala a v tom jednom pokoji byli ty věci po tom tatínkovy a ta kočka si k tomu lehla a spala na tom a vrněla teta se lekla co to je tak tu kočku vyhodila za dveře a když zavírala tak tam ještě byla a když hned otevřela zmizelá.

  TERKA MatouškováTERKA MatouškováPřed 6 dny
 • Mám o rok mladší ségru. Když jsme byly malé, jako třeba tak jedenáct možná dvanáct let, zdály se nám oběma stejné sny. Jeden si lehce pamatuju, není to v podstatě nic strašidelného, ale když se na to dívám zpětně, je to divný. Zdálo se nám, že řídíme naše auto a jezdíme tady po okrese. Co je ale divný je, že to byly fakt identický sny.. Jakože se nám oběma zdálo, že jsme jely na stejné místo, oběma se nám zdálo, že jsem řídila já a ona byla na sedadle spolujezdce.. Do teď si pamatuju trasy, kudy a kam jsme s tím autem jely, a to mi je za chvíli 18. Normálně si ale skoro žádný sny nepamatuju, kromě těch, kdy se mi stane něco zlého.

  Anna ProcházkováAnna ProcházkováPřed 6 dny
 • Spala sem u BFF a ta má takovou velkou Barbie bylo 3:22 a šly sme na wcc tu Barbie sme daly za dveře protože sme se jí Bali když sme přišly z wc a viděly sme že ta Barbie má nahoře ruku přitom sme ju daly normálně zaběhly sme do pokoje a zavřely za 15sekund nám zavolali prokletá čísla 5za sebou hovory zvedly sme to a rekly ano ten pán nějaký řekl tet se otevrou dveře fakt se otevřely jak kdybi byl doma a věděl to že se otevřely za Barbie dala nohu na horu jak kdybi kráčela do pokoje za nama zavřeli sme ty dveře a pak se zas otevřely a viděly sme hned pod postely pana který byl od krve lekly sme se a šly sme na židli a tam sme čekaly až to přejde

  nellys lazokova vanessanellys lazokova vanessaPřed 6 dny
 • s radostí sem napíšu něco co se mi stalo pár dní zpátky, i když to má vysvětlení. Probudila jsem se nějak kolem páté ráno bolestí břicha. Chvíli jen koukala a pak si došla na záchod a zase zpátky do postele. Zavřela dveře ke mně do pokoje a snažila se usnout. Měla jsem pocit jako kdyby tady semnou někdo byl a celkově se necítila dobře. Pak jsem uslyšela dvě rány v topení ( bydlím v paneláku a je to tu normální) ale tyhle rány zněly prostě jinak. Jako kdyby do toho topení prostě někdo narazil, ale vysvětlila jsem si to tak že je to normal. Asi po 5 minutách jsem slyšela pootevření dveří do mého pokoje. (moje podlaha je taková že se o ní ty dveře v jednu chvíli zaseknou a musíte trošku víc zabrat aby se otevřely) a podívala jsem se na ně. No byly pořád ve stejné pozici jako jsem je nechávala já. Mohl to být průvan, ale jak říkám. Měla jsem je v té pozici kdy byly zaseknuté o tu podlahu. Neříkám nic, byla jsem posraná. Pak jsem nějak usnula a ráno to řekla mamce.

  simona sulcovasimona sulcovaPřed 6 dny
 • Jedna hodně zvláštní věc co se mi kdysi stala s mojí kamarádkou... Seděli jsme spolu u nás v obýváku a jakmile jsme se na sebe podívali, tak začalo blikat světlo a my se podívali na světlo a ono normálně svítilo, párkrát jsme to zopakovali a vždy blikalo, když jsme se na sebe dívali. Rychle jsme utekli do mého pokoje. Další věc co se mi párkrát stalo bylo, že jsem za dveřmi viděla bílý stín nebo co to bylo, mám je skleněné a tak vidím když někdo projde, nikdo tam ale nebyl. S tady tím stínem nebo co je to se mi stala ještě jedna věc... Tehdy jsme měli na chodbě takový menší gauč a já na něm seděla a byla na mobilu, přitom jsem mluvila s mámou a pak odešla. Viděla jsem se mihnout nějaký bílý stín, ale myslela jsem že to byla máma, šlo to jakoby do koupelny, ale tam nikdo nebyl. Máma seděla v obýváku a potvrdila mi, že do koupelny nešla. Do dnes si to nedokážu vysvětlit co to bylo. Další věc je jak někdy v nějaké uličce vidíte u lampy obrys těla/člověka, v jedné a té samé uličce jsem viděla to stejné co můj bratr, kdysi jsem s ním tom mluvila a on mi řekl, že to tam viděl taky a pak to zmizelo. Poslední ještě věc, která byla taky divná a možná náhoda bylo, že jsme si venku s holkami vykládali strašidelné příběhy a mě začala téct krév z nosu, předtím mi nikdy netekla a bylo to zvláštní.

  Mirča KmMirča KmPřed 6 dny
 • Už několikrát se mi stalo, že jsem se podívala na mobil, myslela jsem na to že mi někdo volá a jakmile jsem na to přestala myslet, zazvonil mi telefon.

  Mirča KmMirča KmPřed 6 dny
 • Ahoj, někdy se mi děje to samé. Jednou před spaním jsem si vymýšlela sen/příběh, nechápu proč zrovna tenhle, ale to neřešme. Myslela jsem na to že můj otec jede v osobním autě a srazilo ho nákladní auto. Na druhý den semnou mluvil spolužák. Ten spolužák si neustále vymýšlel a tak mu nikdo moc nevěřil a ani tohle jsem mu moc nevěřila, ale bylo to divné...Řekl úplně stejný příběh, jen že se to stalo někomu z jeho rodiny, už přesně nevím komu.

  Mirča KmMirča KmPřed 6 dny
 • některé ty příběhy mě docela vyděsily, no teď si pouštím písničky na uklidnění a bojím se pohnout z místa, každopádně z toho co jsem psala je jasné, že mně se nikdy nic takového nestalo nebo spíš si celkově moc nevsimam okolí(ted nevím jak bych to řekla) proste i kdyby přede mnou stál můj mrtvý rodinný příbuzný, tak si ho nevšimnu, každopádně se mějte vsichni slunickove☀️

  Julie PodperovaJulie PodperovaPřed 7 dny
 • Mám přítele fotbalistu a nad takovým scénářem jsem přemýšlela hodněkrát..

  Kateřina PoláškováKateřina PoláškováPřed 7 dny
 • Ahoj, normálně komentáře nepíšu, ale chtěla bych ti v souvislosti s intuicí a ženskou sílou doporučit knihu KURANDERA od spisovatele se jménem Hernán Huarache Mamani. Myslím a doufám, že se ti kniha bude líbit. Přeji ti hezký zbytek dne.

  Kateřina TůmováKateřina TůmováPřed 7 dny
 • Stalo sa mi niečo podobné. Asi polroka dozadu som išla spať v noci a nedalo sa mi zaspať. Stále som myslela na niečo bez toho aby som chcela, presne ako si opisovala vo videu. Z ničoho nič mi prebehlo hlavou, že čo keby Dedo chcel ísť na wc a spadol by.. čo by robil (bývame v rodinnom dome a dedo býva o poschodie nižšie) potom som si povedala, že určite by začal klopať na radiator aby sme to počuli hore keďže dedo je už starší a je dosť slabý, nevedel by sa sám postaviť.. po tejto myšlienke som asi o 5 minút počula buchot.. v tom momente ako som to počula som úplne zamrzla a rozmýšľala som nad tým čo sa stalo.. ale hovorila som si že sa mi to asi len zdalo alebo to bol nejaky zvuk zvonku.. Zamrzla som ešte viac keď ráno prišla sestra za mnou že dedo v noci spadol keď išiel na wc a začal klopať na radiator.

  Kvetka ŠimováKvetka ŠimováPřed 7 dny
 • Tyhle záblesky, které se stanou realitou mám taky a přesně se vždycky bojím že to na co myslím se stane. Uplně stejný :D

  Lucie BeránkováLucie BeránkováPřed 7 dny
 • Ahojky s tím vymyšlením příběhu to dělám taky. Ani nevím od kdy to vzniklo, ale dokážu si takhle v hlavě naplánovat nějakou danou situaci a konverzaci..pak přesně vím co ten člověk odpoví a jak bude reagovat .. je to hrozně divné a zvláštně se to vysvětluje. Ale stává se mi to často a mívám taky předtuchy, ze se něco stane nebo, že je něco špatně.. někdy mě to hrozně ovlivňuje, protože ty pocity jsou hodně silné a v 90% je vše tak jak cítím

  Kača ChudejováKača ChudejováPřed 7 dny
  • A k těm představám mám někdy pocit , ze si ty dané věci přivolávam sama. Taky mě napadají někdy hrozně divné myšlenky a nechápu proč mě to napadá, a pak se hrozně bojím, aby se to nestalo,když mě napadla zase nějaká situace nebo něco

   Kača ChudejováKača ChudejováPřed 7 dny
 • Ahoj, já moc intuice nemám, ale u nás v rodině z mamčiny strany všechny holky prostě cítíme když je v dané místnosti duch, zažila jsem na starém bytě kde jsem bydlela s mamkou, že jsem byla sama doma a bylo 7 hodin( kdy mamka chodí z práce) tak jsem ležela koukala na film, když jsem uslysela jak se otevírají dveře tak jsem zavolala ahoj, nikdo nic tak jsem se šla podívat a nikdo tam nebyl ale cítila jsem někoho, volala jsem mamce kde je a at rychle přijede, par dni jsem tam cítila nějakého muže který chodil do všech místnosti jakoby něco hledal, náš pes když byl doma s mnou běhal do obýváku a z obýváku zpět ke mě do pokoje a kňučel a štěkal do prázdna poté co jsem to řekla mamce tak říkala ze nic doma není ale druhy den ráno za mnou přišla k posteli ze už ho taky cítila a ze to byl klient, který umřel a šel se rozloučit. Většinou když se dívám na takové videa nebo si o tom s někým povídám, tak jako bych poznala ze někdo mluví pravdu vždy se mi spustí samy od sebe slzy a mám husinu po celém těle.

  Natalie JopkováNatalie JopkováPřed 7 dny
 • Když jsem spala, zdálo se mi, že mi v daný čas napsala kamarádka s kterou jsem se už dlouho neviděla, ani jsme si nepsaly... a když jsem se vzbudila tak přesně v ten daný čas co byl v tom snu mi napsala.

  Ellie musicEllie musicPřed 7 dny
 • Uplně chápu.. občas si řeknu jen tak v hlavě něco, třeba prostě každý den jezdíme přes železniční přejezd a já si řeknu jednou random v hlavě, když jsme tudy jeli tak ten vlak nikdy nejel, a pak jsme druhy den jeli a ten vlak jel.

  Andy PravcováAndy PravcováPřed 7 dny
 • (Jsem holka jen je na iPadu přihlášený taťka ) jednou s moji nejlepší kamarádkou jsme byli u ní doma bydlí v bytovce kterou vlastní její prarodiče. Oni mají poslední patro jen pro sebe (její prarodiče a ona s její mamkou).byli jsme tam úplně samy v celém tom patře. Asi rok před tím než se to stalo jí umřel táta. Měla psa a ten najednou začal štěňat na dveře (zvířata pociťují duchy) a to už jsme se mega báli ,protože oni to poslední patro mají úplně pro sebe. Mohl se tam dostat jen ten kdo měl klíč od patra. Nakonec jsme se tam odvážili tam jít a podívat do kukátka, nikdo tam nebyl. Nám tlouklo srdce o sto šest. Já jsem se dokonce i rozbrečela. No a to ještě nebylo vše ,z půdy kde má ta babička kuchyň jsme slyšeli něco jako šoupání židlemi. Její babička ten den měla přijet z hor, tak jsme jí volali ,slyšeli jsme něco jako šumení, poté jsme to típli a to jsme se báli ještě víc.Zkusili jsme zavolat znova a už tam byla ta její babička a řekla nám že už je na schodech a jde za námi. S kamarádkou si myslíme že to byl její taťka . Mam mega rada tvoje paranormalni videa❤️❤️

  ondrej psikondrej psikPřed 8 dny
 • Jeden den v zimě už šli naši spát. Já ležela v posteli a četla si. Potom jsem zhasla. Zničeho nic jsem viděla na stolech světlo. Zapla jsem světlo a šla jsem se tam podívat. Na stole svítila baterka ve které nebyli baterky. Já ji zhasla a šla spát. Chvíli jsem se snažila usnout. Ozvala se velká rána. Já se lekla a vystřelila z postele. Na zemi nic nebylo. Do dnes nevím co to bylo. Naši mi ráno říkali že to slyšeli taky. Taky mi řekli že to muselo být z mého pokoje. Hezké video😍

  Lirira WolfLirira WolfPřed 8 dny
 • Ahoj ja by som sa chcela podeliť o dva príbehy tento mi rozprávala Mamka Ona si kúpila byt po pánovi ktorý v ňom zomrel jednu noc si ľahla zhasla lampičku a zrazu len videla ako do nej vletel šedý s tým hodilo to na ňu perinu a začalo to s ňou triasť ona si sadla povedala si že či je blbá a zasa si ľahla a zase to s ním začalo triasť a už len videla ako to z nej vyletelo ale napriek tomuto zážitku veľmi rada na ten byť spomína rada by sa tam vrátila A tento druhý mi rozprávala babka V nejakej dedinke bývala naša rodina a býval tam pán žena a mali malé bábätko ktoré sa volalo Ruženka a stále počuli ako tam plače nejaké bábätko a ten tatko tej ružienky stále kričal že Ruženka plače Ruženka plače ale Ruženka neplakala jedenkrát zabíjali akože mali zabíjačku a sadlo Dali do drevenej vaňe ktorú nechali v šope a ráno tam prišli a videli akoby tam v noci hrabalo nejaké malé bábätko Prosté vyhrabaé od malých ručičiek tak sa rozhodli že sa odsťahujú druhý majitelia zbúrali tú šopu a našli pod ňou Kostru malého bábätka nakoniec sa zistilo že tam bývala pani učiteľka a ona bola asi tehotná a v tej dobe učiteľky deti mať nemohli tak porodila a to bábätko tam zakopala a to bábätko asi nenašlo pokoja a preto plakalo Dúfam že sa ti moje príbehy páčia

  Eliška ChocholáčkováEliška ChocholáčkováPřed 8 dny
 • Ne že by to byla intuice, spíše "proklínání" člověka. Určitě tu jsou lidi kteří když jsou naštvaní na osobu blízkou či nenáviděnou, přejí jim něco špatného ( aby se jim něco stalo ). Proklínala jsem takhle dost lidí, když jsem byla na ně naštvaná ale nikomu se nic nestávalo až na jednoho člověka, kterého jsem takhle proklela čtyřikrát a druhý den se to vždy vyplnilo. Ale moje první zkušenost s tím, se stala před třemi roky když jsem po telefonu kamarádovi řekla, že až se bude vracet s kamarády po párty kde byly, domů aby se cestou vybouraly autem. Na to, mi druhý den řeklo pár lidi, že kluci měli bouračku a volal mi i ten kamarád, že to co jsem mu řekla a pak se stalo, ho dostalo do kolen. ( DOST ZVLÁŠTNÍ ) Pak to byly kraviny, které se staly před rokem. Třeba aby se mu rozbil mobil po pádu na zem, když se mu jen rozbil displej tak jsem mu řekla že druhý den mu už nepůjde vůbec a tak se stalo. ( MOHLA TO BÝT NÁHODA ALE CHÁPEŠ, DIVNÝ .) Teď když tomu kamarádovi řeknu že chci aby se mu něco stalo, tak mě zastaví a řekne ať mlčím, že to není sranda co dělám. Na to mu ze srandy odpovím že ať si nezahrává ze silami které neumí zkrotit. Vím že to asi není docela funny, když tohle dělám a způsobuji. Tak jsem od něj získala přezdívku ( ČARODĚJNICE ).

  Šárka DoležalováŠárka DoležalováPřed 8 dny
 • Kdy mi bylo tak 13-14 tak jsem se tak pohadala se sestrou která po hádce odešla pryč z bytu byla jsem doma sama a koukala na film v pokoji u rodičů a když jsem tak koukala slyšela jsem jak se hlavní dveře otevřely a zase zavřely hrozně to prasklo tak sem věděla ze je to sestra protože byla nasrana zejo. Pak jsem slyšela sestru jak šla do kuchyně cinkaly tam skleničky a tekla voda myslela jsem ze si nalila vodu. Pak šla do koupelny a sprchovala se. Tehdy jsem se rozhodla ze se ji omluvím a šla jsem do koupelny ale dveře byly zamčené přes dveře jsem řekla já se omlouvám a v tu chvíli přestala téct sprcha. Já si šla zpátky sednou a pak zase praskly dveře a slyšela jsem sestru křičet ze se teda omlouvá pak jsem si říkala jestli sestra přišla až teď kdo je v koupelně po té jsem se šla kouknout do koupelny, bylo otevřeno ... a sprcha byla Morka ale nikdo ..

  kaia kubatkaia kubatPřed 8 dny
 • Hele mám to tak taky a to dodnes

  anýsek _anýsek _Před 8 dny
 • Mívám něco podobného. Zdá se mi sen nebo mi v random okamžik probleskne hlavou “obraz” nějaké situace a v rozmezí let se to pak stane. V ten moment pak vím, že už jsem to viděla a tím pádem věděla některé skutečnosti. Je to vždycky úplně nepopsatelný a šílený. Jak říkáš - nezažiješ, nepochopíš 🙏🏻 vsuvka: když jsem otevřela komentáře, abych tohle mohla napsat, samo se mi zhaslo tak na sekundu světlo a změnila se pak jeho barva (mám takové to ovládací, kdy barvu měníš pouze ovladačem), takže jsem chvilku přemýšlela, jestli bych to měla psát 😅 Měj se pěkně 💕

  Zuzana MZuzana MPřed 8 dny
 • Ahoj,poviem ty ten príbeh čo sa mi stal.........neviem prečo ale bolo to v lete 2020 a bola som v komunitnom centre pre deti a vyvolávali sme tam duchy no a v tú noc som v kuchyni počula kroky,buchot a tak išla som sa tam pozrieť nikto tam samozrejme neboj ale keď som si išla ľahnúť tak som na stene videla ako niekto prešiel cez kuchyňu (lebo svetlo sa odráža na stenu).........tak sa ozvala že kto tam je ale nikto nereagoval tak som to nechala tak..........mne sa stali viac strašidelných veci ale to by bolo na dlho........inak super video 😁❤️❤️

  Martina RadičováMartina RadičováPřed 8 dny
 • Taky se mi stávají podobné věci jako tobě v 2. příběhu, že mi to projde hlavou a pak se to stane.

  Simona JelínkováSimona JelínkováPřed 8 dny
 • pokaždý když se mi něco zdá víckrát za sebou, tak už vím, že se to brzo stane

  Kristýna KociánováKristýna KociánováPřed 9 dny
 • Já jsem si chtěla počítač dát na nabíječku a kabel od kopírky jsem vypojila a ta kopírka se sama zapla a ona se zapíná tlačítkem a kopírka se zapla já byla celou online hodinu ve stresu a neumím si to vysvětlit

  Laura HaškováLaura HaškováPřed 9 dny
 • Chtěla bych se s tebou podělit o pár mých intuicí které mě celkem děsí... Před 3 lety jsme si se ségrou jeden den povídaly o tom že je naše prababička už stará a že se bojíme že někdy zemře. Den na to jsem ve škole zjistila že doopravdy zemřela. A ještě jedna... jela jsem z kontroly rovnátek a na parkovišti před obchodem mě jen tak v hlavě napadlo co kdybychom zajeli nebo nabourali do jednoho pána který stál kousek od nás. Asi 2 minuty po této myšlence jsme nabourali do jiného auta. Naštěstí se nikomu nic nestalo ale děsí mě to...

  Anna LegierskaAnna LegierskaPřed 9 dny
 • super video❤️ a muzu se prosiim zeptat co máš za rtěnku?😍

  ydnev ydnevydnev ydnevPřed 9 dny
 • Když mi bylo asi šest, tak jsem měla imaginární kamarádku Jasmínu. Nevypadala vůbec jako normální člověk, vypadala jako duch. Bledá pleť, černé vlasy, oči a opravdu výrazné lícní kosti. Jenže jsem byla malinká a myslela si, že je úplně normální...jako já. Pořád jsem si s ní hrála, nebo jí držela dveře, když jsme někam šli, nebo jeli. Mamce a taťkovi to začalo být opravdu divné, protože to zacházelo daleko. Mamka musela kupovat místo jedné hračky dvě a opravdu jsem jí brala jako svou kámošku a myslela si, že ji vidí každý. Bylo léto a já a 'Jasmína' jsme byly na naší zahradě, kde jsme se spolu točily za ruce a hrály si. Kousek od nás je les, kam jsem chodívala nerada, 'Jasmína' se tam začala koukat na dost dlouhou dobu. Zeptala jsem se jí, co se děje a ona odpověděla, že vidí svou maminku. Hned jsem se podívala tím směrem, kam se koukala ona a viděla jsem podobnou paní jako byla 'Jasmína'. Taková bledá postava s tmavýma rysama. Když jsem viděla že Jasmína za ní běží, hned jsem běžela taky. Ony se obejmuly, ta 'její máma' jí dávala pusy na hlavu, pak se podívala na mě takovým smutným pohledem. Já se zeptala, co se děje a ta její máma mi odpověděla ,,už jsme pohromadě, musíme jít." Jasmína mě obejmula a pošeptala mi do ucha že se za mnou někdy staví, nebo že mě zkrátka navštíví. Vzaly se za ruce a najednou zmizely. V tu chvíli jsem nevěděla co mám dělat, byla jsem malá, bez kamarádů. Čas ubíhal a já si našla spoustu kamarádů a na případ Jasmíny jsem úplně zapoměla. 15.4. 2018, v noci se mi zdál sen s nějakou osobou u které jsem si vzpoměla na 'Jasmínu' vzbudila jsem se kolem půl čtvrté ráno a viděla jsem přímo u mých dveří 'Jasmínu'. V tu chvíli jsem už neměla pocit 'bezpečí' jako když jsem byla malá, byla jsem celkem nervozní, zkrátka jsem se bála. Začala se blížit ke mně a já stuhla. Sedla si ke mně na postel a dívala se na mě. Ten pohled vás bodne až do žaludku. Najednou promluvila ,,já jsem říkala, že tě příjdu navštívit. Ty jsi na mě zapoměla?" pak zesmutněla, já ani neváhala a zeptala jsem se jí, jako kam šla, kam zmizela, kde teď je? A ona najednou mě obejmula a zase zmizela. Od té doby se dějou dost divné věci s mou myslí a celkově to na mě dost zapůsobilo. PS: mám tě moc ráda a určitě ve své tvorbě pokračuj!

  Miriam KrokováMiriam KrokováPřed 9 dny
 • Mně se nedávno zdálo, že stojím v kostele před oltářem a zapaluji takovou tu delší bílou svíčku o další tuhle stejnou svíčku a nesu ji jinam. Tak jsem potom hledala ve snáři a dočetla jsem se, že "bílou svíci ve snu nésti znamená úmrtí někoho blízkého." Potom o pár dní později, přesně na moje narozeniny mi zemřela kočka. Byl to strašně zvláštní pocit, který už nechci nikdy zažít.

  Šárka HanáčkováŠárka HanáčkováPřed 9 dny
 • Můj zážitek s intuicí se stal někdy minulý rok. Dům vedle nás je momentálně neobydlený a začíná chátrat. Jednou v noci se mi zdál sen, jak se sousedův dům rozpadá. Padaly z něho velké kusy a my před nimi museli uhýbat a schovávat se, aby nám neublížily. Hned den na to spadlo ze sousedova domu těžké střešní okno na chodník, naštěstí tam nikdo zrovna nešel. Při pádu ale přetrhlo elektrické dráty, které nám spadly na střechu.

  Šárka JandorováŠárka JandorováPřed 9 dny
 • Mně se stalo něco podobného. Taky si představuju zvláštní příběhy. Nevím proč. Když jsme někdy asi v červenci řešili jestli děda bude moct mít oslavu narozenin a jak to bude s opatřeníma a s covidem a já jsem se zeptala babičky jestli se ta oslava nadá udělat už v létě, tak mi řekla že to děda nechce a já jsem si v hlavě řekla ,,No, kdyby třeba umřel nebo něco." Asi o měsíc později dostal covid a odvezli ho do nemocnice se zápalem plic. Když tam byl tak mi pořád přišlo reálnější a reálnější že by umřel a pořád jsem na to myslela i když jsem nechtěla. A pak, když ho měl jet taťka navštívit do Brna do nemocnice a zavolali nám že tu návštěvu musí odložit o den (nevím proč) tak jsem si řekla ,,No jo jenom aby ho ještě stihl" a další den nám zavolali že umřel. Je to dost děsivý

  Eliška NovákováEliška NovákováPřed 9 dny
 • S přítelem máme kamaráda a jemu umřela maminka a je z toho špatný den po tom co umřela se jim doma zastavili všechny hodiny i digitální což je divný ale zastavili se ve stejný čas kdy umřela ted nedovno jsme byli u nich a stali jsme v kuchyni kamarádka tak zapínala sušičku a nahoře na půdě začal někdo dupat přítel to neslyšel ale když jsem to říkala kamarádce tak ona mi řekla že to je normální že nahoře nic není ale že tam furt něco dupe a nebo tam furt něco padá .... Je to divný co se tam děje a já mám zvláštní schopnost že já cejtim že někdo někde je a v tom baráku vážně někdo je dva muži a zrovna hodný nejsou.

  Dominika TesařováDominika TesařováPřed 9 dny
 • Ahoj Jull❤️ s tou intuíciou to mám podobne a nikdy som si to nevedela vysvetliť, nejak som to neriešila a myslela som si, že to je len náhoda, prípadne nejaké zvláštne deja vu. Spomínam si na jeden prípad s intuíciou, ktorý mi ale utkvel v pamäti. Stalo sa to pred pár mesiacmi. Sedela som v izbe za stolom, na ktorom som mala notebook, z ktorého mi hrala nahlas hudba a vedľa neho som mala položené cigarety. Moji rodičia nevedia, že fajčím a skrývam to pred nimi, aj keď mám už 20 rokov. Zrazu mi hlavou preblesla akoby myšlienka (alebo skôr obraz situácie, ťažko sa to popisuje), že do mojej izby vošiel otec, uvidel tie cigy a kričal na mňa. V tej mojej predstave v hlave sedeli všetky obrazy, ktoré sa mi premietali v tej chvíli aj reálne pred očami a keďže som mala zapnutú hudbu, nepočula by som, keby niekto ide po chodbe do mojej izby. A tak som (ani neviem prečo) rýchlo vzala cigy a hodila si ich do kabelky, ktorú som mala pod stolom. V tej chvíli mi do izby vošiel oco len tak, bez klopania s tým, že na mňa kričí z prízemia, že niečo potrebuje, ale ja ho nepočujem. Ostala som na neho pozerať ako obarená a nerozumela som, čo sa práve stálo. Každopádne, toto bol pozitívny príklad intuície a v tej chvíli som za ňu bola rada.

  Ema FilipováEma FilipováPřed 9 dny
 • Zase skvěle video!

  Dunkin DamelioDunkin DamelioPřed 9 dny
  • Děkuji! Ano ano😂

   Jull o'BrienJull o'BrienPřed 9 dny
 • Stalo sa to mojej kamaratke!raz u mna bola kamaratka a volala mi suseda ze mame príst dole tak sme isli a ked sme prisli tak na začali rozprávat (bola u nej kamaratka)že boli samé doma a že počuli že niekto otvoril dvere a zatvoril ich a zakričali že už si doma?? Ten niekto povedal "no" a oni sa báli tak zavolali mamine a jej maina povedala že je v obchode a jej ocino bol daleko v hore.Tak sa rozbehli na chodbu a jej kamarátka zabuchla😂. Tak tá kamaratka sa snažila otvorit dvere niakimi klúčmi ale nešlo to tak sme išli ku nám a bála som sa že sme zabuchli ale naštastie nie a na gauči ležal môj ocino tak sme pili džús a išli sme dole lebo jej mamina už prišla. Prehladali sme cely byt a nikto nikde 😬 do teraz sa to nevisvetlilo👻

  Sandra BalogováSandra BalogováPřed 9 dny
 • Bylo deset hodin večer. V tu noc jsme spali u babičky a dědečka. Jejich dům má 3 patra. Já moje sestřenice a sestra jsme spali na třetím patře. Na třetí patro se vstupuje dveřmi je to kvazi byt ve kterém byla kuchyň, obývací pokoj, koupelna a jedna ložnice ve které jsme spali. Každé dveře byly skleněné a bylo vydno přes ně. Když jsme večer už usínali otevřely se hlavní dveře na třetí patro a přišla černá postava mysleli jsme že to je dědeček. postava vešla do koupelny a byla tam přesně 20 minut bylo nam to čudné že tam byl tak dlouho protože dědeček byl umytý, po deseti minutách zavřel dveře a po půl hodině odešel ale velmi pomalu až se to za tím sklem rozmazávalo a zavřel. Ráno jsme se ho zeptali co tam tak dlouho byl. Dědeček řekl že včera večer již o desáté luštil křížovky v posteli. Od tehdy se nám to stávalo každý večer, dosud si to neumíme vysvětlit. Prosím pozraviš mně do videa menuji se verča

  Xiaomi Vacuum Mi Robot. ahojXiaomi Vacuum Mi Robot. ahojPřed 9 dny
 • Nějak před Vánoci( tak nějak v říjnu) se mi zdálo, že je moje sestřenice těhotná. Nepřikládala jsem k tomu nějaký význam, říkala jsem si, že je to prostě sen. V den Vánoc ráno jsme si volali a ona nám řekla, že je těhotná tak ve 2 měsíci.

  Veronika FrančákováVeronika FrančákováPřed 9 dny
 • Ahoj, chtěla bych se podělit o příběh, který se stal mojí sestře v našem společném bytě s rodiči. Bude to tak 5-6 let nazpátek, kdy se sestře začali dít divné věci v pokoji. Ze začátku to bývalo vypnutí a zapnutí počítače, což se dá ještě vysvětlit. Postupem času se to zhoršovalo. Začala se vypínat a zapínat i televize, blikal ji telefon a spouštěla se tiskárna, což už není tak vysvětlitelné, hlavně se nám to doma nikdy nestalo.. Potom přišla asi ta nejhorší noc, po které sestře došlo, že už by to měla řešit. V noci se ji zase klasicky začali spouštět věci a náš pes vrčel pod postel. Když se ráno vzbudila, měla kolem pasu obtisklé dvě ruce, které byly větší, než ty její, takže si to sama udělat nemohla... Ve škole to řešila s kamarádkou a ta ji poradila, že se má k té osobě sestra pomodlit.. takže večer zapálila svíčky, pomodlila se a od té doby byl klid. Já jsem v tu dobu byla malá, takže jsem o tom nevěděla. Dozvěděla jsem se to asi před rokem a pamatuju si, že to nebylo úplně hezký slyšet, když máme pokoj hned vedle sebe.

  Šárka GeržováŠárka GeržováPřed 9 dny
 • Děti cca do 10 let a zvířata duchy vnímají o dost intenzivněji. Já jsem k tomu celkove byla náchylnější.. asi v 5 letech jsem byla na záchodě a my máme střešní okna, bydlíme ve druhé patře rodinného domu..a já jsem se koukla na střešní okno kde jsem videla prst, prst..který na mě ťukal. Člověk se na ti střechu dostat nemohl je to opravdu výška.Vypadalo to jako prst dospělého muže. Ve svých 9-10 jsem dostala králíka, ten byl velmi nesvůj v mém pokoji a pořád se koukal na jedno místo. Měla jsem divné sny, kdy se mi zdálo o tom jak mě někdo unáší. Ano, zdálo se mi o únosech.. a mimochodem pokaždé když se mi nějaký podobný sen zdál se něco takového i doopravdy stalo.No nic, dál se děly tyhle věci.Třeba doma v dolním patře, kde bydlí babička máme pevnou linku, ta pevná linka má proste jedno a to same zvonění proste trrr trr, byla jsem doma jen s kamarádkou a slyšely jsme pohřební hudbu proste smutnou hudbu..když jsem vyšly z mého pokoje, abychom se koukly co to hraje. Zjistily jsme, ze proste někdo vola na ten telefon a tahle hudba je vyzvánění. Okamžitě jsme vyběhly do mého pokoje, kde jsme se zavřely. Byly jsme opravdu vydeseny, bylo ticho..když v tom něco začalo brát za kliku, já jsem si opravdu myslela, ze umru. Ale když už jsme si myslely, ze se dveře otevřou..přestalo to. Byl klid. Je toho mnohem vic, ale završila to takhle událost..kdy jsem spatřila ducha. Nikdy na to nezapomenu. Probudila jsem se a otevřela jsem oči, koukla jsem se směrem ke dveřím, kde mam králíka a mala holcicka tak stejně stará jako já v te době.. se koukala na tu klec s kralikem. Ani jsem nedutala, otočila jsem se ke zdi a přikryla si i hlavu, asi za minutu jsem se znova koukla a bylo to pryč. Nikdy na to nezapomenu. Nebala jsem se, nebo takhle já z te holcicky neměla strach. Přišlo mi, ze si chce hrát a baví ji mě škádlit. Od te doby už nic nebylo.

  Lenka NeubergováLenka NeubergováPřed 9 dny
 • Išla som večer s rodičmi na prechádzkz. Bolo to v decembri 2020 takže o 19:00 bola už tma. Odišli sme a všade sme zhasli. Asi o hodinu sme sa vracali a z diaľky sme videli že sa v jednom z našich okien svieti a stojí tam postava v bielych šatách. Rodičia sa zľkali že je v našom dome zlodej a tak sme tam ráchlo utekali. Keď sme prišli, nikto tam nebol a v strede izby bola spadnutá fotografia mojej prababky. Mala oblečené presne také isté biele šaty ako mala tá pani čo sme videli v okne. Inak super video Jull. Na tieto paranormálne príbehy sa vždy mega moc teším💕🌸

  Naty T.Naty T.Před 9 dny
 • Můj děda zemřel, když jsem byla v páté třídě. V ten den jsem byla u kamarádky a měla jsem celý den takový zvláštní nepopsatelný pocit. Navíc jsme na zahradě pohřbívaly jejího křečka a já nemohla myslet na nic jiného, že určitě budeme brzo pohřbívat něco dalšího. Kolem páté hodiny mě vyzvedla mamka a jely jsme domů. Do teď si pamatuju, kudy jsme zrovna projížděly, když se ke mně dostavil nepříjemný pocit, že se něco stalo. Začala jsem brečet, ale ani jsem nevěděla proč. Když jsme přijely domů, našla jsem v kuchyni dědu mrtvého. Pak jsem se dozvěděla, že zemřel v ten čas, když jsem brečela v autě. Horší pocit jsem nezažila.. brr

  Gabča VìtkováGabča VìtkováPřed 9 dny
 • Mě zvonil telefon bylo to neznáme číslo já to nezvedala bála jsem se. A o půl hodiny mi volala mamka, že má jít babička z baráku mamka vycítila že není něco v pořádku o týden později mi umřel babička. Od doby jejího pohřbu vídám její stín a neustále doma padají její věci. A dost často mi v pokoji padají věci. V noci také někdy hraje rádio.

  Barbora VondrušováBarbora VondrušováPřed 9 dny
 • Ja jsem byla u kámošky koukali jsme se na horor asi po půl hodině se v hororu objevila panenka Chaký... Tak jsme si řekli že si uděláme popcorn a dáme si coca colu tak jsem pro ni šla ale oni to mají tak že z kuchyně je vidět do předsíně.. Ale ja jsem v tom momentu zamrzla protože tam stala panenka Chaký ... Zařvala jsem na kámošku a ona me odvedla do pokoje a řekli jsme si že půjdeme si lehnout ale usli jsme až ve 3:14a ráno jsme se zbudili a ja jsem mela na zádech tři modřiny a kámoška mela tři škrábance na noze nevíme jak se to stalo a. Proč se to stalo.. PS milujeme tvoje vide.. AHOJ

  Adélka KesnerovaAdélka KesnerovaPřed 9 dny
 • Jednou se mi stalo, že když jsme jeli někam autobusem a já seděla vedle mého mladšího brášky, tak jsem se najednou otočila na rodiče a řekla jsem, že se bojím, že bych ho třeba neudržela, kdyby autobus naboural a asi sekundu po tom jsme se srazil s nějakým autem, ale naštěstí jsme nejeli rychle a nikomu se nic nestalo. Jinak tě naprosto chápu já to mívám občas i s jinými pocity, že se mi něco honí hlavou, já to nedokážu vysvětlit a přitom to je pro mě úplně normální pocit a díky tomu taky nemám vůbec problem vcítit se do ostatních lidí, ještě snad nikdy se mi nestalo, že by mi někdo něco vysvětloval a já bych nebyla schopna ho pochopit

  Ema DvořákováEma DvořákováPřed 9 dny
 • Už hodně dávno, v našem baráku byla veterinární ambulance, veterinář tu bydlel, ale nebyl na tom zrovna nejlépe a měl mrtvici asi když mu bylo cca 40 let a zemřel tu. Abych byla přesná, zemřel v místnosti, kde teď máme špajz. S něčím takovým, není moc lehké se smířit.. Ano, straší tu, někdy více, někdy méně, ale už jsme se s tím všichni smířili, nemůže nám nic udělat a i kdyby chtěl, tak už by to dávno udělal. Většinou se to projevuje tím, že tu furt padají nějaké věci i když třeba nic nikde není spadaného a byl slyšet jen zvuk, nebo často slyším kroky, jak se ke mně někdo plíží když usínám, nebo jak na mě někdo dýchá, kouká.. Například není to tak dávno, co se nám s mamkou stal tenhle příběh: V noci z ničeho nic strašná rána, bylo to slyšet někde poblíž mě, ale ráno jsme nic spadlého nenašli.. Já tu ránu zaspala, ale když jsme se pak s mamkou o tom bavili druhy den, ta nemohla po té ráně usnout, poté slyšela psí balónek, jak někde po bytě skáče, přitom pes byl u ní v ložnici a chvíli potom ještě začal mluvit vysavač, že už je nabitý, přitom s ním nikdo v bližší době nevysával. Je toho mraky, ale jak jsem psala, už to beru tak, jakože tu asi prostě má bydlet s námi. Takže já všem, co mi sdělí, že jim doma straší a co se tam všechno děje věřím, podle mě je i více rodin, kde nebydlí sami a bydlí tam s nimi nějaký duch. Ale mamka mi dala menší radu: Když na nějaký to nadpřirozeno budeme myslet například před spaním atd, tak ho prostě přivoláme. Když se takhle budeme bát usnout třeba, tak si stačí říct, že my jsme hodněkrát silnější jak duch a to spíš oni se boji nás více než my jich.

  Eliška ObstováEliška ObstováPřed 9 dny
 • Tiež sa mi dejú takéto veci aj keď skôr iba maličkosti ale taktiež mám často dejavu takže neviem rozlíšiť či sa mi to naozaj zdálo alebo len si myslím že som to už prežila a som často zmätená, aj ked častejšie je to tak že sa niečo stane a zrazu mi udrie do mysle že aha a to sa mi už buď snívalo alebo som to už prežila.... No a príbeh mám jeden taký menší a neviem si ho vysvetliť: Mala som asi 6 rokov a hrala som sa vonku v jednej buďke. Tam som mala bábiky, stôl, stoličky a tabuľu a hrala som sa na učiteľku. Chvíľu som sa hrala ale potom som započula kroky. Začala som sa pýtať kto tam je a obvolala som asi všetkých ktorí mali byť doma ale nikto sa neozýval. Začala som sa báť tak som rýchlo zakryčala na mamku a ocka ale zasa nič. Prišlo mi to čudné tak som sa pozrela pod dvierka(mali tam medzeru) a videla som to čo som určite nečakala. Po tráve nedaleko mňa kráčali bosé nohy...Vtedy som sa skoro rozplakala ale bola som taká vyľakaná že som sa ani nepohla. Keď som nič nepočula rozbehla som sa domov a začala som plakať na chodbe. Najdivnejšie na tom bolo to že to niečo kráčalo smerom do plotu a na našom pozemku nebol starší dom takže neviem čo to bolo. Doma sa dejú doteraz nejaké maličkosti ale snažím sa si to rozumne vysvetliť aj keď v tie veci verím. Ale ako som vravela na začiatku stále neviem či si to len moja hlava nevymyslela....

  Mária HolovičováMária HolovičováPřed 9 dny
 • Naprosto to chápu. Já to tak mám taky. Přesně tak, jak to tady popisuješ. Ale já třeba i u nějakého člověka tuším jak umře, nebo co byl v minulém životě. A jak jsi říkala, je to strašně nepříjemné.

  Lucie PechováLucie PechováPřed 9 dny
 • Je celkem zvláštní to tady psát a sama nevím, co si myslet. Před nějakou dobou jsem začala meditovat. Začala jsem s tím, protože mi to hodně lidí doporučovalo. Ten den jsem zkoušela podle CSworld se setkat se svým průvodcem. Vždy, když medituji, se mi tep sníží na 43 za minutu, ale to je teď vedlejší. Řídila jsem se podle toho videa a dostala se po nějaké době na takové zvláštní místo. Všude bylo světlo, prošla jsem branou, od které jen měla klíč jen já, a když jsem chvíli šla dále, uviděla jsem takovou postavu. Neviděla jsem jí do tváře, jako by žádnou neměla, jen tmavá silueta s kloboukem, která ukazovala do dvou směrů na každé straně. Vše bylo do té doby v pořádku. Cítila jsem pozitivní energii, ovšem jakmile jsem se postavy zeptala, zda je dobrá(jestli patří mezi ty hodné), tak ta postava neodpovedela, akorát se energie kolem ní zintenzila a naléhala, ať si výběru směr. Opět jsem se jí zeptala na tu otázku a najednou cítila, jakoby mi do hlavy, hrudníku a ramen tlačil tlak a síla. Nedokážu to ani vysvětlit. Nebylo to na tom místě, ale v reálu, opravdu jsem cítila sílu, která do mě tlačila. Nechala jsem tu postavu odejít a místo ní se objevila žlutá zář, která byla uprostřed černá a já cítila, že to není dobrá energie, opět jsem se ji zeptala na tu stejnou otázku s odpovědi se mi nedostalo, akorát mě z ničeho nic jakoby vyhodila z tama a já nedokázala na nic myslet, jakoby mě něco blokovalo a ten tlak se stále zvětšoval. Nakonec se mi podařilo se tam vrátit a já se rozloučila a šla zpátky. Cestou jsem zamkla zpátky bránu, a pospíchala zpátky. Stále jsem cítila ten tlak a bylo to skoro nesnesitelné. Nemohla jsem dýchat a cítila, že se se mnou vše točí. Jakmile jsem se však vrátila a otevřela oči, tlak byl pryč, ovšem stále jsem měla z toho zvláštní pocit a tak trochu strach. Srdce mi bušilo a já cítila vlastní tep až v krku.

  Emily StareEmily StarePřed 9 dny
 • Kamarádka mi vždy vypráví sen a pak třeba po dvou letech mi řekne že se jí tenhle moment zdál a ja vzdy5 vím že nekeca protože mi to vyprávěla.

  Martina BodnárováMartina BodnárováPřed 9 dny
 • Pro mě je to běžné. Kdyz jsme byli s bráchou mladší tak jsme si hráli a babička volala mamce jestli se něco nestalo že má divnej pocit, mamka ji řekla že se nic nestalo že je všechno ok. A jak jsme si hráli tak že sem bráchu držela na nohou a rukou jako na posteli jestli znáš *letadýlko* e brácha mi spadnul a rozbil si hlavu o čelo postele, jeli jsme do nemocnice, zašli mu to a bylo to druhy den v pořádku.

  Martina BodnárováMartina BodnárováPřed 9 dny
 • Nezvratný osud od Jull o’Brien 😁 Každopádně... sice se mi nikdy nestalo, že bych nad něčím přemýšlela a ono se to potom doopravdy stalo, ale také hodně přemýšlím a vymýšlím si různé situace, příběhy co kdyby apod. Nechápu proč a občas si připadám i jako blázen... 😅 Takže ti v tomhle rozumím 😇

  Vanessa ŠustrováVanessa ŠustrováPřed 9 dny
 • Me se stala jistá situace která byla fakt divná a do tedka su ji nedokážu vysvětlit Stalo se to když mi bylo cca 7-8 let. Bylo to strašně strašidelné, moje ségra spala u kámošky dva dny spala u ní chodili do školy jako normál life ale v to první ráno se stalo něco fakt divného zbudila jsem se a v tu ránu jsem slyšela divné činka i na chodbě ale ne v bytě ale na chodbě před bytem tak jsem si řekla že to bude babička tak jsem si zpátky lehla a ležela jsem a myslela že babička půjde dovnitř a půjde do pokoje jenže se ta neznámá osoba zastavila na chodbě v bytě a stala tak jsem si řekla že už vstanu a řeknu babičce že jsem už vzhůru ale v tom jsem si všimla že to babička není začala jsem křičet a v tom jsem se vzbudila bylo to fakt děsivé

  Michaela RyzkováMichaela RyzkováPřed 9 dny
 • Ahojkyy, taky bych se s tebou chtěla podělit o jeden příběh. V roce 2017 přímo na Vánoce mi zemřel bratranec na rakovinu. Minulý rok, den před Vánoci, jsem šla jako každý den spát. Asi okolo druhé hodiny ranní jsem se probudila s tím, jako by někdo utíral prach na poličce a šustil s peřinou. Nejdřív jsem si toho nevšímala, ale po chvíli mi to už začalo připadat divné a tak jsem se tím směrem rozhodla podívat. Jelikož bylo šero, neviděla jsem pořádně kdo to je, ale ten dotyčný nejspíš zaregistroval, že ho pozoruji a podíval se na mě. Nejdřív jsem si myslela, že to je mamka, i když mi to bylo divné, proč by takhle pozdě v noci něco dělala, ale neřešila jsem to a pošeptala jsem tím směrem ,,mami?" Nic se nezývalo. Tak jsem to zkusila ještě jednou a hlasitěji. Po chvíli se z jiného pokoje ozvala mamka a řekla něco ve smyslu ,,Co se děje?". Úplně jsem ztuhla a ta postava se jakoby rozplynula. Já jen dál pozorovala místo, na kterém ještě před chvílí stála. Taky někdy v noci před Vánoci slyším hlas svého bratrance jak na mě volá jménem. Doteď si to neumím normálně vysvětlit. Jinak super videjko ❤︎

  Bára KocmundováBára KocmundováPřed 9 dny
 • konečně

  Natálie RubášováNatálie RubášováPřed 9 dny
 • Mám úplně to samé a vždy jsem měla strach to někomu říct, protože by mi nevěřil. Vždy se to stalo nad čím jsem “přemýšlela” a od té doby vždy když mi něco proběhne v hlavě, hned to řeknu na hlas, aby mi člověk co je se mnou věřil. Protože v jednu chvíli jsem si to dávala za vinu, že se to děje kvůli mně🙃.

  Denisa HorvátováDenisa HorvátováPřed 9 dny
 • Sice nemám žádný extra příběh ale mám celkem blízký vztah se zvířaty, nejvíce se psy. Jednoho dne jsem měla pořád divny pocit...byla jsem na SK u babičky, byla jsem tam od pátku do neděli kdy jsem celou sobotu měla proste divny pocit...v neděli jsem jela domů a přišla mi zprava od mé dobré kamarádky, že jim včera( v sobotu) skočilo štěně do bazénu a tak se utopilo...úplně jsem zkameněla, tohle byl můj první příběh. Druhy je fakt asi náhoda ale tady na vesnici má jedna rodina fenku, s tou holkou jsme se bavily ale pohadaly jsme se takže jsem s ni nebyla venku asi měsíc, cca před dvěmi měsíci jsem šla s mým psem na prochazku a potkala jsem souseda, šel si zabehat a vlastně běžel tím směrem jako k tomu domu kde byla ta fenka...říkala jsem si, že se něco musí stát...opět jsem to cítila...mamka mi další den řekla, že ta fenka utekla ze zahrady a zakousla se tomu sousedovi do rukávu. Od té doby s té fenky nemám dobry pocit. Plus nejsem jediná, která to tak má...tak tohle byly moje příběhy a omlouvám se za chybky 😁

  Neli KačengováNeli KačengováPřed 9 dny
 • Mně se to s tím omdlením stalo taky ale asi ve větším měřítku. Byli jsme v divadle se seminářem na jedné divadelní hře (ještě v době kdy bylo vše v normálu), no a to divadlo byla fakt strašně přeplněný, a já seděla přesně uprostřed toho divadla, takže moc žádná šance úniku. No jenže, já mám nízký tlak a mám problémy s omdléváním, a najednou jsem si začala řikat, během toho co už byli herci na pódiu, co by se stalo kdybych omdlela, teď mi proběhli scénáře že by začala panika, atd. Nekecám potom co jsme si tohle řekla spadla jedna babička ze židle a omdlela, v tu chvíli řekla kamarádka “taky jste si představovali co by se mohlo stát kdybyste omdleli?”, a v tu chvíli jsem si řekl jako tyvole protože na tomhle, že jsme si to v tu chvíli představovali, mysleli na to, se nás sešlo 4 holky. Jako strašný, v tu chvíli se všichni zvedli, zavolala se sanitka a divadelní hra pokračovala.

  Anna SlavíkovaAnna SlavíkovaPřed 9 dny
 • Tohle se mi děje dost často: Taky přemýšlím nebo se mi zdá o nějakých divných věcech např. se mi zdálo že jdu sama lesem a zakopla jsem o pařez uprostřed cesty, potom jsem se probudila následující den se mi to stalo doopravdy. Nebo mám někdy pocit, jakoby se mi ta věc už někdy stala. Vždycky když na to myslím, mám husí kůži. PS: Máš super videa moc ráda na ně koukám

  Kristýna GrygerováKristýna GrygerováPřed 9 dny
 • Včera jsem byla na oslavě a šli jsme na rybník bruslit já jsem věděla že se něco stane mně ale třeba po 3 hodinách jsme šli znova a věděla jsem že se něco stane mí kamarádce že spadne a něco si udělá třeba že se kousne do jazyku tak se stalo kousla se do jazyku a když jsme ještě šli na ty brusle tak jsem si myslela že se mi něco stane spadla jsem na záda a strašně mě bolí ruka ještě dnes stalo se mi toho ještě víc a docela vím jaké to je mám tě moc ráda

  Eliska StrelcovaEliska StrelcovaPřed 9 dny
 • Hezký den, chtěla bych se s tebou podělit i o moje zkušenosti. Jelikož se na tohle jako rodina zaměřujeme tak ti povykládám jeden z příběhu který se stal konkrétně mojí mámě. V té době už byl večer a máma se dívala na internetu na rodinné domy. Narazila na jeden který se jí moc líbil. Když hledání nechala, rozhodla se že zkusí opět někoho vyvolat. Tak si sedla, udělala potřebný proces a začala. Ozval se jí mladý kluk který zemřel na udušení plynem v autě. Jeho maminka byla právě majitelka zmiňovaného domu který moji mámu tolik zaujal. Po chvíli co spolu přes papír komunikovali, měl duch prosbu. Prosil, aby vzkázala jeho mamince že za to co se mu stalo nemůže nikdo jiný, jen on sám. Mamka tam teda po dlouhé době rozhodování zajela a když ji řekla vzkaz od jejího syna, cizí paní se hystericky rozbrečela. Paní potvrdila příběh který mamce již povykládal její syn. Měl ale ještě jednu prosbu. Chtěl po nás abychom tam občas zajeli protože se cítí sama a psychicky na tom není dobře. Uplynulo deset let a za jeho maminkou jezdíme doteď, říkáme jí "babi" a máme ji všichni moc rádi. A s jeho synem? S tím jsme též pořád v kontaktu i když trochu jinak.

  Gabriela.Gabriela.Před 9 dny
 • Byla jsem sama doma a šla jsem na záchod a slyšela jsem nějaké divné zvuky a bylo mi úzko najednou jsem slyšela jak někdo klepe na okno když jsem šla ze záchoda a šla k tomu oknu nikdo tam nebyl tak jsem si řekla ze to nic není a šla jsem do obýváku a za chvíli zase někdo klepal přešel mi mráz po zádech a tak jsem si říkala prosím tebe nic tam není !! A zase zase a pak jsem nakonec zjistila ze to je kočka 😂😂 ale byl to docela nepříjemný pocit ❤️

  Diana FranzkiDiana FranzkiPřed 9 dny
 • Mám jeden příběh 😅 Jak jsem byla malá tak jsem moc nebrečela a když už tak jen pár minut, ale jednou jsem brečela v noci celou hodinu a pak ráno taťkovi zavolali z nemocnice že umřela jeho mamka. O rok později se v ten den kdy umřela zastavili všude v domě hodiny na 1 hodinu 🤷🏼‍♀️

  EmčaEmčaPřed 9 dny
 • Mně se stalo pár takovýhle věcí taky, ale trochu jinak. Tohle je jeden z těch příběhu kdy jsem si to omlouvala nějakou náhodou.... Ale když mého dědu odvezli v roce 2012 (mně bylo 11 let) do nemocnice, tak jsem řekla mamce, že děda umře.... A den před jeho smrti jsem hrozně moc chtěla za ním, ale právě, protože jsem byla malá, tak jsem za ním nemohla... A vím, že jsem hrozně brečela, že chci za ním... A pak v noci se mi zdál se, že za mnou děda přišel a loučil se semnou (ještě jedna věc... Já se narodila ve stejný den jako můj děda.... A teď už mi to nemůžeme věřit nikdo.... Ale tohle bylo reálné.... Do teď nechápu... Ale shoda náhod to být prostě nemohla...... Ale další věci co se mi stávalo, tak bylo, že jsem si taky vymyslela nějaký příběhy v mé hlavě... Jak třeba si zlomim nohu apod. A pak se to vždy stalo někomu jinému.... 🤦🏻‍♀️ A od doby co jsem si jednou představila, že moje mamka umře... Ne že bych to chtěla, ale prostě jsem si říkala co bych tak dělala apod..... Tak pak přišla spolužačka s tím, že její mamka je mrtvá.... Od ty doby si nic nepředstavuji...nevim jestli to vždy byla shoda náhod... Ale může to být náhodou párkrát a ne vždy.... Takže asi tak nějak... Vím že je to celý divný... Ale nemám zapotřebí si to tady vymyslet ve svých 20 😁 (PS pardon za překlepy a chyby)

  Sindy BorovkováSindy BorovkováPřed 9 dny
 • Super a těším se na další díl😊💕

  Nikis SMS PříběhyNikis SMS PříběhyPřed 9 dny
 • s tou intuici se mi stava to same, nebo proste neco hodne podobneho. Proste treba se me kamaradce napriklad neco deje, ze mi treba rekne ze nejaky den musi nekam jet kvuli te veci ale presne mi jeste nepovi o co jde..a mne proste napadne nejaka random vec co by to mohlo treba byt a pak mi povi, ze je to presne ta vec. Stava se mi to vlastne furt i pri nejakych malickostech a desi me to, prave jsem nikdy nenasla cloveka co by to mel stejne, u me si to praveze nikdo nikdy nebral vazne, vzdycky rekli neco jako ze to je nejaka nahoda nebo tak neco..a proste fakt me desi ze se mi stava to ze proste mi neco dojde nebo jako ze jsem to vedela driv nez mi to nekdo povedel, nebo jsem proste nad necim premyslela a ono se to stalo-

  Neluna ZachováNeluna ZachováPřed 9 dny
 • Ahoj... Jednou se mi líbil jeden můj spolužák, ale moc jsme se nebavili. Jeden den přišel do školy pozdě a choval se divně, tak nějak přecitlivěle. Nevím proč ale hned mě napadlo, že mu umřel pes... A to jsem nevěděla že psa měl. Každopádně jsem později toho dne zjistila, že se to fakt stalo... Doposavaď to nepobírám 😮

  maky loumaky louPřed 9 dny
 • Bez hejtu. Jen osobní názor. Příště bych natočil podobné video jen tak v jiném duchu..osvětlení, stíny nebo tak v podvečer aby to mělo ještě lepší atmošku s tou hudbou, chápeš jak to myslím, jen takový nápad, jinak fresh video 👌 Příběh mě nenapadá žádný 😅

  Lucifer MorningstarLucifer MorningstarPřed 9 dny
  • Díky za názor, zkusím to vymyslet příště jinak!🙈

   Jull o'BrienJull o'BrienPřed 9 dny
 • Ahojky, mně se stalo, že jsem z ničeho nic začala jeden večer šíleně moc brečet kvůli ztrátě prababičky. Jak bych tu pro ni teď byla, proč se to stalo atd. Ta zemřela ale už hodně let zpět. Já nikdy neměla takový záchvat breku, jako právě ten večer. No .. druhý den ráno mi volala babička (dcera té prababičky), že mi přes noc zemřel strýc (syn prababičky). No já z toho jsem totálně v prdeli doteď. Jako kdybych vycítila, že mi zemře další člen rodiny. Respektive třeba opravdu zrovna v tu chvíli zemřel, to je to šílený. Předtím ani potom jsem už nikdy tak moc a navíc z ničeho nic nebrečela, ale tohle bylo něco. Těžko říct, zda mi příslušníci rodiny věřili, ale babička vypadala dost přesvědčeně a já to ještě dlouhou dobu potom rozdýchávala. Hlavně to ráno, co to bylo čerstvé. To je vše. Tak pěkný den, mám tě moc ráda. 😚

  Adéla ČížkovskáAdéla ČížkovskáPřed 9 dny
 • Stalo se to před 2 hodinami..... Ležím si tak na gauči a koukám na film a najednou před gaučem jako kdyby běžela šedá kočka ale mi máme barevnou a žije venku mega jsem se bála a zavolala jsem babičce která bydlí v druhém patře. Táta ležel v ložnici, běžela jsem za ním a řekla jsem mu to a táta řekl že před 5 hodinami umřel náš bývalá kocour............... takže tak

  Keira CoolflowerKeira CoolflowerPřed 9 dny
 • Reálně? Já si takhle přivolávám věci skoro pořád. Ať už se jedná o maličkosti, tak i velké věci. Několikrát se mi stalo, že jsem věděla, že třeba když nějakou věc co leží na stole neposunu, tak spadne. Teď nedávno se mi stalo, že jsem přemýšlela nad tím, že už máme strašně dlouho pračku a kdy asi odejde... no uběhly dva dny a v pračce vybouchl motor, takže jsme museli kupovat novou. Často se mi stává, že tak jako ty si vytvářím v hlavě příběhy a taky se stanou, ale v jiném provedení. Nebo třeba konkrétně skoro každý den se mi děje to, že třeba zmíním nějakou věc, která prostě nikde nebyla strašně dlouho slyšet (v mém případě to byla pohádka Bill a Ben neboli Kiti Miti) a za půl hodiny se mi na Instagramu objevila jako první fotka dortu od jedné cukrářky na kterém bylo právě KITI MITI.... Málem jsem odpadla....A dokonce se to děje i mamce... ta měla jet společně s taťkou dnes do Šumperka na fyzioterapii, ale zrušila to kvůli tomu že je dost námraza a zima a kdyby náhodou byla nějaká dopravní nehoda, tak aby tam netrčeli v zimě... asi 3 hodiny po tom, než už tam teoreticky mohli jet bylo hlášení, že v úseku, kterým vždy projíždějí je mezi Mohlenicí a Šumperkem bouračka a že je v sobě 6 aut... Reálně? Byla to doba, ve kterou by zrovna rodiče tímto místem projížděli. Přijde mi to jako nějaký šestý smysl, který máme.

  Petra SvobodováPetra SvobodováPřed 9 dny
 • Mě se na školním výletě stali že jsem přemýšlela co by se stalo kdybych ondlela a o 5 min se mi to stalo. Pak se mi stalo že se mi zdálo že se mi ve škole neuďálo dobře a že jsem jela do NEMOCNICE no a jak byla hodina matiky tak se mi uďálo ultra špatně do teď to nechápu ale hodněkrát se mi stalo že jsem si tak přemýšlela o přestávce a tak jsem si uvědomovali že skáču doskoky na dálku a co by se stalo když bych si zlomila kotník a přesně o 5 min později se to stalo já to samozřejmě nikomu neřekla ale šla jsem s tím plavat a pak jsem šla k babičce a pak mi kotník natekl asi trojnásobně a já jela do nemocnice tak jsem dostala sádru na tři měsíce takže tak nooo dík jestli to dáš do videa jsi super.

  Anna MarešováAnna MarešováPřed 9 dny
 • Proste skvelí videjko. Dost takhle na noc pobavilo ale i vystrašilo

  Real __SofixReal __SofixPřed 9 dny
 • Yesss, tyhle videa mi hrozně chyběly a doufám, že jich v budoucnu bude víc!

  Natalie BNatalie BPřed 9 dny
 • Myslim ze dost ide aj o zakon pritazlivosti .. pokial myslis na zle/dobre veci ktore sa mozu stat alebo chces aby sa stali tak sa mozu s velkou pravdepodobnostou stat pokial tomu veris a silno nad tym premyslas ... ALE :D musim povedat ze zenska intuicia sa nikdy nemyli :D

  Klaudia VargovčíkováKlaudia VargovčíkováPřed 9 dny
 • Ahojky mam jeden pribeh, ale nikdy jsem to nevyřešila , pred rokem nebo 2 lety jsem spala v pokoji , a nas koberec v pokoji je takovy kdyz se po nem jde bez bot tak hrozne křupe a je takový křupavpučký nevím jak to napsat😅 a ja jsem slyšela to křupání tak jsem ze spanku pootevřela oko a koukala jsem se na zeď a viděla jsem stín, řekla jsem si že to je mamka tak jsem se radši podívala protože jsem byla totalně vystrašená a chtěla se ujistit . Já se tam podívala a nikdo tam nebyl.... hele nevím jestli sem si něco nevynutkla v hlavě ale nic si nevymýšlím bylo to takhle😬

  Cynthia ArchbirdCynthia ArchbirdPřed 9 dny
 • Ahoj, Jednou se mé kamarádce stalo, že ji napsal z čísla t- mobilu její mrtvý bratranec... Ona byla v praci(dělá v hospodě) a jak odchazela tak tam nikdo nebyl a kdyz zavirala dveře tak se zapla pípa, tak si řekla že to asi nějak blbě nechala daný, a tak to šla zastavit a právě v te sms bylo napsaný ze ji píše její mrtvý bratranec a že prostě tu pípu spustil on... A ukazovala nam ty smsky a ja pak byla sama doma a přemýšlela jsem nad tim jak se to mohlo stát ze ji psal z čísla t mobilu, a řekla jsem si co by se stalo kdyby se vyply pojistky a jen jak jsem si to dorekla tak se vyply, tak ja s brekem vyběhla ven z domu a viděla jsem jet auto a to byl můj bratr tak jsem za nim šla a on nahodil hlavní jistič a když šel dovnitř tak všude se svítilo jen ne v te místnosti kde ja jsem seděla a po chvíli se to světlo rožlo samo a pak už to bylo v pohodě

  Kája HlaváčováKája HlaváčováPřed 9 dny
 • Ja mám taky intuici. Mám taky příběhy o tom že jsem o něčem přemýšlela a pak se to stalo prostě

  Lucuki 26Lucuki 26Před 9 dny
 • si pamatuju že si už jednou říkala něco podobného. 1. příběh

  Laura HrbkovaLaura HrbkovaPřed 9 dny
 • Taky se mi to občas stává, asi největší věc byla asi když mi bylo 12 a mamka odjela s přítelem do Polska a mě hlídala babička, v den kdy měli přijet jsem měla hrozně divnej pocit a říkala jsem si, že se mamka nevrátí, pak mamka volala babičce a řekla jí, že si "prodloužili" tu dovolenou a já prostě věděla, že se neco stalo, když mamka přijela, řekla že měli čelní náraz s kamionem a museli tam kvůli tomu pochopitelně zůstat déle. A teď vždycky když jdu s mamkou, tak se nad něčím zamyslím, třeba co bych řekla a asi tak šestkrát se stalo, že mamka řekla za pár vteřin do puntíku tu stejnou větu co jsem si myslela já. S přítelem se mi stalo v podstatě to stejné, měl hokejový zápas a já na něj vyjímečně nemohla jet a měla jsem pocit, že se mu něco stane, ale jakoby vážnějšího. Během zápasu mi napsala jeho sestra, že s ním jedou do nemocnice a měl otřes mozku😅

  tereza paskovatereza paskovaPřed 9 dny
 • Ahoj, chtěla bych se podělit o svůj příběh. Stalo se to tak čtrnáct dní nazpátek. Bylo kolem třetí ráno a mě se zdál sen jak si vedle mě sedá jakýsi démon a tahá mě za vlasy, v tu chvíli mě vzbudilo silné škubání na hlavě. Když škubání nepřestávalo tak jsem se koukla na místo kde ten démon seděl ve snu a přesně na tom místě byl důlek na okraji matrace, jak kdyby tam vážně někdo seděl, když jsem to viděla rychle jsem se otočila na druhou stranu a snažila se usnou. To však nešlo, protože škubání nepřestávalo. Zbytek noci už jsem neusnula a spíš se modlila, aby už konečně začalo svítat. Do teď si to nedokážu vysvětlit. Snad příběh zaujal :)

  Michaela PašováMichaela PašováPřed 9 dny
 • Já jsem myslela, že jsem divná, taky se mi několikrát tohle stalo a je to hrozně divné :/

  Eliška CEliška CPřed 9 dny
  • Nejsi v tom sama!

   Jull o'BrienJull o'BrienPřed 9 dny
 • Omg jsem.asi divná ale jak si vyprávěla ten příběh s tím ondlením tak se mi asi před 3 rokama zdál sen že jsem se dívala na video a někdo už nevím kdo ale vím že to byla holka řekla to co si řekla ty, nějaká holčina řekla že prý přemýšlela nad tím ondlením a někomu se to stalo tet jsem se podívala na vydání a jsem z toho vedle.Takove sny se mi zdají často že se mi zdá sen a pak mi problikne na to jak hladím psa a třeba ta 1 rok ho pohladím i když psa nemá. To je vše ale asi z ním jako blázen.Si skvělá.💗💗💗

  Sabina UrbanováSabina UrbanováPřed 9 dny
 • já tomu věřím, protože se mi děje něco podobného a nevím jak s tím přestat. Mám tě moc ráda .

  Jana KřížováJana KřížováPřed 9 dny
CSworld